„Santaka“ / Tapti prizininku padeda ir draugo pagalba

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13

Buhalterė ieško papildomo darbo. Tvarko įmonių, ūkininkų buhalteriją. Tel. 8 678 70 201.
Galioja iki: 2019-05-31 16:30:41

3 greta esančius sodus „Pasagos“ bendrijoje. Bendras plotas 12 a. Tel. 8 637 22 279.
Galioja iki: 2019-06-01 15:31:53Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-07-26 09:11

Dalinkitės:  


15 km asmeninių lenktynių laikui čempionas Andrius Pečiulis ir jo treneris Artūras Žemaitaitis.

Algirdo BRIAUKOS nuo­tr.


Tapti prizininku padeda ir draugo pagalba

Lie­pos 9–11 d. Vil­ka­viš­kio spor­to mo­kyk­los ir dvi­ra­čių spor­to klu­bo „Ai­ra“ dvi­ra­ti­nin­kai And­rius Pe­čiu­lis, Ei­man­tas Gu­diš­kis, Ri­mas Briau­ka ir Ag­nė Ka­ma­raus­kai­tė da­ly­va­vo tarp­tau­ti­nė­se jau­nu­čių dau­gia­die­nė­se dvi­ra­čių var­žy­bo­se „Ute­na 2007“. Var­žy­bos bu­vo skir­tos nu­si­pel­niu­sio dvi­ra­čių spor­to tre­ne­rio My­ko­lo Ver­šy­los at­mi­ni­mui.

Pa­lenk­ty­niau­ti su­si­rin­ko ne tik gau­sus Lie­tu­vos dvi­ra­ti­nin­kų bū­rys, bet ir spor­ti­nin­kai iš Lat­vi­jos ir Es­ti­jos. Lenk­ty­nių tra­sos vin­gia­vo Aukš­tai­ti­jos na­cio­na­li­nio par­ko ke­liais, jo­se ne­trū­ko nei sta­čių kal­niu­kų, nei „ašt­rių“ po­sū­kių

Vi­suo­se lenk­ty­nių eta­puo­se (jų bu­vo 4) ge­riau­siai se­kė­si Ei­man­tui Gu­diš­kiui ir And­riui Pe­čiu­liui. And­rius ant­ra­me eta­pe fi­ni­šo li­ni­ją kir­to tre­čias, o Ei­man­tas tre­čia­me eta­pe bu­vo pir­mas. 10 km as­me­ni­nė­se lenk­ty­nė­se lai­kui jis pa­sie­kė ge­riau­sią re­zul­ta­tą, o jo ko­man­dos drau­gas A.Pe­čiu­lis, at­si­li­kęs tik 17 sek., li­ko penk­tas.

Dra­ma­tiš­kai mū­sų vai­ki­nams klos­tė­si pa­sku­ti­nis eta­pas. No­rint pa­tek­ti tarp pri­zi­nin­kų ga­lu­ti­nė­je įskai­to­je, mū­sų spor­ti­nin­kams rei­kė­jo „at­ko­vo­ti“ 50 sek.

45 km gru­pi­nė­se lenk­ty­nė­se mies­to gat­vė­mis vai­ki­nai la­bai sten­gė­si. Jie „pa­bė­go“ nuo pa­grin­di­nės gru­pės, fi­ni­šuo­da­mi tar­pi­niuo­se fi­ni­šuo­se rin­ko taš­kus ak­ty­viau­sio­jo dvi­ra­ti­nin­ko įskai­to­je, bet to neuž­te­ko (bu­vo at­ko­vo­ta tik 30 sek.) at­si­sto­ti ant nu­ga­lė­to­jų pa­ky­los. E.Gu­diš­kis ak­ty­viau­sio­jo dvi­ra­ti­nin­ko įskai­to­je užė­mė tre­čią vie­tą. Bend­ro­je įskai­to­je Ei­man­tas li­ko penk­tas, o A.Pe­čiu­lis – šeš­tas. Ne­pa­si­se­kė mū­sų per­spek­ty­viam jau­nam dvi­ra­ti­nin­kui Ri­mui Briau­kai, ku­ris ne­pai­sant griū­ties tę­sė lenk­ty­nes ir tik grį­žęs na­mo su­ži­no­jo, kad lenk­ty­nia­vo su ski­lu­siu ran­kos kau­lu.

Die­ną pail­sė­ję dvi­ra­ti­nin­kai star­ta­vo Lie­tu­vos spor­to mo­kyk­lų pir­me­ny­bė­se bei Lie­tu­vos spor­to fe­de­ra­ci­jos ren­gia­ma­me jau­nu­čių as­me­ni­nių lenk­ty­nių lai­kui bei gru­pi­nių lenk­ty­nių lai­kui čem­pio­na­te Kė­dai­niuo­se.

Spor­to mo­kyk­lų pir­me­ny­bė­se vai­kų am­žiaus gru­pė­je 5 km as­me­ni­nė­se lenk­ty­nė­se lai­kui de­vin­tą vie­tą užė­mė Ir­ma Ašu­tai­ty­tė. Gru­pi­nė­se lenk­ty­nė­se lai­kui ji bu­vo aš­tun­ta. Mer­gi­nų 10 km as­me­ni­nė­se lenk­ty­nė­se lai­kui šeš­tą vie­tą užė­mė Ag­nė Ka­ma­raus­kai­tė.

Lie­tu­vos jau­nu­čių 15 km as­me­ni­nė­se lenk­ty­nė­se lai­kui čem­pio­no var­dą ir pir­mą vie­tą iš­ko­vo­jo A.Pe­čiu­lis. Nu­ga­lė­to­jo vi­du­ti­nis grei­tis bu­vo 42 km/h. Tik 10 sek. nuo nu­ga­lė­to­jo at­si­li­ko ir penk­tą vie­tą užė­mė jo ko­man­dos drau­gas Aud­rius Že­mai­tai­tis.

45 km gru­pi­nė­se lenk­ty­nė­se tarp jau­nu­čių at­kak­li ko­va vy­ko iki pat fi­ni­šo. Sa­ko­ma – vie­nas lau­ke ne ka­rys, to­dėl vi­si vai­ki­nai (A.Že­mai­tai­tis, E.Gu­diš­kis, A.Pe­čiu­lis ir Po­vi­las Va­si­liaus­kas) ko­vo­jo pa­gir­ti­nai. Dvi­ra­ti­nin­kai tra­so­je „su­ski­lo“ į ma­žes­nes gru­pe­les. Mū­sų ko­man­dai bu­vo ke­lia­mas tiks­las, kad „pa­bė­gi­muo­se“ da­ly­vau­tų nors vie­nas jos na­rys. Su ly­de­rių gru­pe­le nu­va­žia­vo ne­tgi du vil­ka­viš­kie­čiai – A.Pe­čiu­lis ir E.Gu­diš­kis. Gru­pei dar su­ma­žė­jus, fi­ni­šo link my­nė jau tik ke­tu­ri spor­ti­nin­kai. Tarp jų – ir A.Pe­čiu­lis. Trum­pam jis ket­ver­tu­ke bu­vo li­kęs pa­sku­ti­nis, ta­čiau į pa­gal­bą at­sku­bė­jęs ko­man­dos drau­gas E.Gu­diš­kis pa­dė­jo And­riui iš­si­verž­ti į ly­de­rių tre­je­tu­ką. A.Pe­čiu­lis užė­mė tre­čią vie­tą, o E.Gu­diš­kis – ket­vir­tą.Ar­tū­ras ŽE­MAI­TAI­TIS

Dvi­ra­čių spor­to tre­ne­ris
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Mūsų balsai ir premija – „Purpurinio vakaro“ autorei
* Dovanotomis gėlėmis pasipuošė ne tik Vilkaviškis
* Dėl šalnų prognozuojamos aukštesnės vaisių ir uogų kainos
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate gavę europinės paramos lėšų?
Gavau paramą verslui, ūkiui.
Paramos lėšomis atsinaujinau būstą.
Prašiau, bet man jų neskyrė.
Europinių pinigų nesu prašęs.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „daleisti“?
Ne, nes jis sudarytas su svetimu priešdėliu da-. Vietoj daleisti teikiami šie veiksmažodžiai: 1. leisti atsirasti, pa(si)daryti, pvz.: Negalime daleisti pažeidimų (= leisti atsirasti pažeidimams ); 2. sakyti, tarti, manyti, pvz.: Daleiskim (= Sakykim; Tarkim ), tu teisus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas