„Santaka“ / Kar­je­ros laip­tais ky­lan­ti tei­sė­ja il­gė­sis Vil­ka­viš­kio

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-07-18 19:34

Dalinkitės:  


Kar­je­ros laip­tais ky­lan­ti tei­sė­ja il­gė­sis Vil­ka­viš­kio

Eglė KVIESULAITIENĖVil­ka­viš­kio ra­jo­no apy­lin­kės teis­me – di­de­li pa­si­kei­ti­mai. Pir­ma­die­nį teis­mo dar­buo­to­jų ko­lek­ty­vas iš­ly­dė­jo kar­je­ros laip­tais ky­lan­čią tei­sė­ją Na­tal­ją Ze­lion­kie­nę, o praė­ju­sią sa­vai­tę Lie­tu­vos Pre­zi­den­tas pa­si­ra­šė dek­re­tą, ku­riuo va­do­vau­ti ra­jo­no apy­lin­kės teis­mui pa­sky­rė nau­ją pir­mi­nin­ką – prieš ke­le­tą me­tų mū­sų ra­jo­no apy­lin­kės pro­ku­ra­tū­ro­je dir­bu­sį ir į Kau­ną dirb­ti tei­sė­ju išė­ju­sį Al­bi­ną An­ta­nai­tį. Sei­mui nu­spren­dus ap­ri­bo­ti pir­mi­nin­ka­vi­mo ka­den­ci­jas, jis pa­keis 14 me­tų šias pa­rei­gas ėju­sį Lai­mu­tį Vait­kų.

Nau­ja­sis teis­mo pir­mi­nin­kas ka­den­ci­ją pra­dės rug­sė­jo 3 d. Nuo ta­da dirb­ti nau­jo­je dar­bo­vie­tė­je – Kau­no apy­gar­dos ad­mi­nist­ra­ci­nia­me teis­me – pra­dės ir iš mū­sų ra­jo­no iš­vyks­tan­ti Na­tal­ja Ze­lion­kie­nė. Iki tol tei­si­nin­kė ato­sto­gaus.

Vienuolika me­tų tei­sė­ja, o prieš tai – dar pu­sant­rų pro­ku­ro­re mū­sų ra­jo­ne dir­bu­si N.Ze­lion­kie­nė sa­kė, kad Vil­ka­viš­kį pa­lie­ka su il­ge­siu. Čia tu­rė­jo ge­rą ko­lek­ty­vą, bu­vo ma­lo­nu dirb­ti. Nors prie mies­to taip ir ne­prip­ra­to, nes kas ry­tą at­va­žiuo­da­vo iš na­mų Ma­ri­jam­po­lė­je, o po iš­nag­ri­nė­tų by­lų sku­bė­da­vo at­gal, kur lauk­da­vo dvi duk­te­rys ir vy­ras. Tei­sė­ja sa­kė, kad jos išė­ji­mas su teis­mo pir­mi­nin­kų kai­ta tik­rai nie­kuo ne­su­si­jęs – pa­pras­čiau­siai atė­jo lai­kas kil­ti kar­je­ros laip­tais. Dar ko­vo pra­džio­je su­ži­no­ju­si, kad Kau­no apy­gar­dos ad­mi­nist­ra­ci­nia­me teis­me at­si­ra­do lais­va vie­ta, tei­sė­ja pa­reiš­kė no­rą da­ly­vau­ti at­ran­ko­je.

Tei­si­nin­kė sa­kė, jog šiek tiek ne­ra­mu išei­ti į ki­to ly­gio ins­ti­tu­ci­ją, ta­čiau ap­si­pras­ti su nau­ja ap­lin­ka pa­dės ten dir­ban­ti bu­vu­si ko­le­gė – prieš ket­ve­rius me­tus iš Vil­ka­viš­kio ra­jo­no į Kau­no apy­gar­dos ad­mi­nist­ra­ci­nį teis­mą dirb­ti išė­ju­si tei­sė­ja As­ta Ur­bo­nie­nė.

Tei­sė­ja juo­ka­vo, kad ir taip il­go­kai už­si­li­ku­si vie­no­je vie­to­je. Vai­kys­tė­je mu­zi­ke sva­jo­ju­si tap­ti Na­ta­li­ja, šiai sva­jo­nei su­žlu­gus, įsto­jo į po­li­tech­ni­ku­mą ir dir­bo in­ži­nie­re. Tik vė­liau su­pra­to, kad no­rė­tų dirb­ti tei­si­nin­ke.

Bai­gu­si uni­ver­si­te­tą, ji įsi­dar­bi­no Ma­ri­jam­po­lės po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te tar­dy­to­ja. Po ket­ve­rių me­tų ta­po pro­ku­ro­re, dar po pu­sant­rų – tei­sė­ja.

N.Ze­lion­kie­nė sa­kė, kad kaž­ka­da tei­sė­jos dar­bas jai at­ro­dė to­li­mas ir ne­pa­sie­kia­mas. O da­bar mo­te­ris ne­ma­no, kad ir Kau­no apy­gar­dos ad­mi­nist­ra­ci­nis teis­mas – pa­sku­ti­nis kar­je­ros laip­te­lis.

– Pras­tas ka­rei­vis, ku­ris ne­no­ri tap­ti ge­ne­ro­lu, – juo­ka­vo be­veik dvie­jų de­šimt­me­čių tei­si­nin­kės pa­tir­tį tu­rin­ti N.Ze­lion­kie­nė.

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no apy­lin­kės teis­me tei­sė­ja dau­giau­siai nag­ri­nė­jo su ne­pil­na­me­čių nu­si­kal­ti­mais bei in­te­re­sais su­si­ju­sių by­lų. Kai ku­rios jų vi­sam lai­kui liks at­min­ty­je. Tei­sė­ja sa­kė, jog net ir dė­vė­da­ma man­ti­ją ne­ga­lė­da­vo at­si­ri­bo­ti nuo mo­ti­niš­kų jaus­mų. Jai rū­pė­da­vo, kaip su­si­klos­to teis­mo baus­tų vai­kų gy­ve­ni­mai. Liūd­na bū­da­vo, kai baus­tas vai­kas vė­liau į tei­sia­mų­jų suo­lą pa­tek­da­vo pa­da­ręs rim­tes­nį nu­si­kal­ti­mą.

Kau­ne lau­kia vi­siš­kai ki­tos spe­ci­fi­kos dar­bas. Be to, teks įpras­ti dirb­ti ne vie­nai, o su tei­sė­jų ko­le­gi­ja. Ta­čiau apie kil­sian­čius sun­ku­mus tei­sė­ja sa­ko dar ne­gal­vo­jan­ti, nes prieš akis – pu­sant­ro mė­ne­sio ato­sto­gos.
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas