„Santaka“ / Kar­je­ros laip­tais ky­lan­ti tei­sė­ja il­gė­sis Vil­ka­viš­kio

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda mūrinį namą Smėlio g. 20, Virbalyje (17 a sklypas, yra 2 garažai, ūkiniai pastatai, šiltnamis). Tel. 8 614 82 403.
Galioja iki: 2019-08-22 08:01:37

Parduoda 1 ha žemės ūkio paskirties žemės Giedrių k., Šeimenos sen.. Tel. 8 686 25 956.
Galioja iki: 2019-08-22 08:14:46

Tvarkinga šeima išsimokėtinai nupirktų sklypą statyboms. Tel. 8 625 18 726.
Galioja iki: 2019-08-26 08:23:26

Parduoda 2 kambarių butą Alvite (I a., sava pakura). Tel. 8 647 46 922.
Galioja iki: 2019-08-31 13:18:44Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-07-18 19:34

Dalinkitės:  


Kar­je­ros laip­tais ky­lan­ti tei­sė­ja il­gė­sis Vil­ka­viš­kio

Eglė KVIESULAITIENĖVil­ka­viš­kio ra­jo­no apy­lin­kės teis­me – di­de­li pa­si­kei­ti­mai. Pir­ma­die­nį teis­mo dar­buo­to­jų ko­lek­ty­vas iš­ly­dė­jo kar­je­ros laip­tais ky­lan­čią tei­sė­ją Na­tal­ją Ze­lion­kie­nę, o praė­ju­sią sa­vai­tę Lie­tu­vos Pre­zi­den­tas pa­si­ra­šė dek­re­tą, ku­riuo va­do­vau­ti ra­jo­no apy­lin­kės teis­mui pa­sky­rė nau­ją pir­mi­nin­ką – prieš ke­le­tą me­tų mū­sų ra­jo­no apy­lin­kės pro­ku­ra­tū­ro­je dir­bu­sį ir į Kau­ną dirb­ti tei­sė­ju išė­ju­sį Al­bi­ną An­ta­nai­tį. Sei­mui nu­spren­dus ap­ri­bo­ti pir­mi­nin­ka­vi­mo ka­den­ci­jas, jis pa­keis 14 me­tų šias pa­rei­gas ėju­sį Lai­mu­tį Vait­kų.

Nau­ja­sis teis­mo pir­mi­nin­kas ka­den­ci­ją pra­dės rug­sė­jo 3 d. Nuo ta­da dirb­ti nau­jo­je dar­bo­vie­tė­je – Kau­no apy­gar­dos ad­mi­nist­ra­ci­nia­me teis­me – pra­dės ir iš mū­sų ra­jo­no iš­vyks­tan­ti Na­tal­ja Ze­lion­kie­nė. Iki tol tei­si­nin­kė ato­sto­gaus.

Vienuolika me­tų tei­sė­ja, o prieš tai – dar pu­sant­rų pro­ku­ro­re mū­sų ra­jo­ne dir­bu­si N.Ze­lion­kie­nė sa­kė, kad Vil­ka­viš­kį pa­lie­ka su il­ge­siu. Čia tu­rė­jo ge­rą ko­lek­ty­vą, bu­vo ma­lo­nu dirb­ti. Nors prie mies­to taip ir ne­prip­ra­to, nes kas ry­tą at­va­žiuo­da­vo iš na­mų Ma­ri­jam­po­lė­je, o po iš­nag­ri­nė­tų by­lų sku­bė­da­vo at­gal, kur lauk­da­vo dvi duk­te­rys ir vy­ras. Tei­sė­ja sa­kė, kad jos išė­ji­mas su teis­mo pir­mi­nin­kų kai­ta tik­rai nie­kuo ne­su­si­jęs – pa­pras­čiau­siai atė­jo lai­kas kil­ti kar­je­ros laip­tais. Dar ko­vo pra­džio­je su­ži­no­ju­si, kad Kau­no apy­gar­dos ad­mi­nist­ra­ci­nia­me teis­me at­si­ra­do lais­va vie­ta, tei­sė­ja pa­reiš­kė no­rą da­ly­vau­ti at­ran­ko­je.

Tei­si­nin­kė sa­kė, jog šiek tiek ne­ra­mu išei­ti į ki­to ly­gio ins­ti­tu­ci­ją, ta­čiau ap­si­pras­ti su nau­ja ap­lin­ka pa­dės ten dir­ban­ti bu­vu­si ko­le­gė – prieš ket­ve­rius me­tus iš Vil­ka­viš­kio ra­jo­no į Kau­no apy­gar­dos ad­mi­nist­ra­ci­nį teis­mą dirb­ti išė­ju­si tei­sė­ja As­ta Ur­bo­nie­nė.

Tei­sė­ja juo­ka­vo, kad ir taip il­go­kai už­si­li­ku­si vie­no­je vie­to­je. Vai­kys­tė­je mu­zi­ke sva­jo­ju­si tap­ti Na­ta­li­ja, šiai sva­jo­nei su­žlu­gus, įsto­jo į po­li­tech­ni­ku­mą ir dir­bo in­ži­nie­re. Tik vė­liau su­pra­to, kad no­rė­tų dirb­ti tei­si­nin­ke.

Bai­gu­si uni­ver­si­te­tą, ji įsi­dar­bi­no Ma­ri­jam­po­lės po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te tar­dy­to­ja. Po ket­ve­rių me­tų ta­po pro­ku­ro­re, dar po pu­sant­rų – tei­sė­ja.

N.Ze­lion­kie­nė sa­kė, kad kaž­ka­da tei­sė­jos dar­bas jai at­ro­dė to­li­mas ir ne­pa­sie­kia­mas. O da­bar mo­te­ris ne­ma­no, kad ir Kau­no apy­gar­dos ad­mi­nist­ra­ci­nis teis­mas – pa­sku­ti­nis kar­je­ros laip­te­lis.

– Pras­tas ka­rei­vis, ku­ris ne­no­ri tap­ti ge­ne­ro­lu, – juo­ka­vo be­veik dvie­jų de­šimt­me­čių tei­si­nin­kės pa­tir­tį tu­rin­ti N.Ze­lion­kie­nė.

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no apy­lin­kės teis­me tei­sė­ja dau­giau­siai nag­ri­nė­jo su ne­pil­na­me­čių nu­si­kal­ti­mais bei in­te­re­sais su­si­ju­sių by­lų. Kai ku­rios jų vi­sam lai­kui liks at­min­ty­je. Tei­sė­ja sa­kė, jog net ir dė­vė­da­ma man­ti­ją ne­ga­lė­da­vo at­si­ri­bo­ti nuo mo­ti­niš­kų jaus­mų. Jai rū­pė­da­vo, kaip su­si­klos­to teis­mo baus­tų vai­kų gy­ve­ni­mai. Liūd­na bū­da­vo, kai baus­tas vai­kas vė­liau į tei­sia­mų­jų suo­lą pa­tek­da­vo pa­da­ręs rim­tes­nį nu­si­kal­ti­mą.

Kau­ne lau­kia vi­siš­kai ki­tos spe­ci­fi­kos dar­bas. Be to, teks įpras­ti dirb­ti ne vie­nai, o su tei­sė­jų ko­le­gi­ja. Ta­čiau apie kil­sian­čius sun­ku­mus tei­sė­ja sa­ko dar ne­gal­vo­jan­ti, nes prieš akis – pu­sant­ro mė­ne­sio ato­sto­gos.
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ūkininkų laukuose žydi facelijos, dobilai, noksta grikiai
* Metusi vadovės darbą banke kraštietė iš naujo atrado save
* Rajono kolektyvai Žolinės šventėje linksmino Punsko lietuvius
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar keliate atostogų nuotraukas į socialinius tinklus?
Taip, keliu nuolat.
Įkeliu vieną kitą.
Niekada to nedarau.
Socialiniais tinklais nesinaudoju.Kalbos patarimai

Ar vartotinas pasakymas „ko eigoje“?
Ne, tai netaisyklinga konstrukcija. Vyksmo laikui ar tarpui nusakyti žodžio „ eiga “ vietininkas netinka. Vietoj jo gali būti vartojama metu, per ką arba pusdalyvis, padalyvis. Žaidimo eigoje (= Žaidimo metu; Žaidžiant ) išryškėjo komandos pajėgumas. Metų eigoje (= Per metus ) daug kas gali pasikeisti.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas