Dalinkitės:

Olecko miesto burmistras apdovanoja SK „Kybartų Jaunystė“ kapitoną Gražvydą Reviako.

Sportas

Vilkaviškio imtynininkams teko kovoti tarpusavy

Vilkaviškio dvikovinių sporto šakų klubo „Ravyras“ imtynininkai iš Raseiniuose vykusių jaunimo žaidynių finalo grįžo su trimis medaliais.

Iš Vilkaviškio į žaidynes važiavo keturi sportininkai, nors teisę jose dalyvauti buvo išsikovoję šeši.

Svorio kategorijoje iki 50 kilogramų imtynininkas Egidijus Skinkys pateko į finalą, bet jame pralaimėjo sportininkui iš Klaipėdos. Vilkaviškietis užėmė antrąją vietą ir namo grįžo su sidabro medaliu.

Andrius Dobrovolskis, rungęsis kategorijoje iki 60 kg, varžybose laimėjo vieną kovą, bet prizinės vietos neiškovojo.

Dar dviem puikiai kovojusiems vilkaviškiečiams Edvinui Sidaravičiui ir Mindaugui Jurkynui (abu varžėsi svorio kategorijoje iki 74 kilogramų) finale teko susirungti tarpusavyje. Varžovais tapusių treniruočių partnerių, gerai žinančių vienas kito jėgas, kova nebuvo sunki. Aštuoniolikmetis Mindaugas tapo čempionu, o pusantrų metų jaunesnis Edvinas užėmė antrąją vietą.

„Santakos“ inf.

Futbolininkai su kamuoliu keliauja po Europą

Sporto klubo „Kybartų Jaunystė“ jaunieji futbolininkai vasarą leidžia keliaudami po Europą.

Birželio mėnesį vyko projekto „Su kamuoliu po Europą“, kurį finansuoja Lietuvos jaunimo turizmo centras ir Vilkaviškio rajono savivaldybė, pirmas etapas. Sportininkai svečiavosi Lenkijos Respublikoje, Olecko mieste. Čia vyko Lenkijos futbolo federacijos prezidento taurės vaikų futbolo turnyras. Jame dalyvavo penkios Lietuvos ir trys Lenkijos vaikų komandos. Sporto klubas „Kybartų Jaunystė“ turnyre užėmė antrą vietą.

Vakar kybartiečiai išvyko į Slovakiją, Prešovo miestą, dalyvauti „Fregaria Cup 2007“ vaikų futbolo turnyre. Jame rungtyniaus apie 300 vaikų futbolo komandų iš Europos. Iš Lietuvos užregistruota 6 vaikų komandos. Turnyras vyks liepos 1–4 dienomis. Tai bus klubo projekto „Su kamuoliu po Europą“ antrasis etapas.