Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-06-14 09:57

Dalinkitės:

Rajono futbolo pirmenybių taurę iškovojo „Raudonieji ferariai“ (iš kairės, pirmoje eilėje): E.Bernota, A.Civinskas, A.Brokas, V.Lasevičius, antroje eilėje – A.Vasiliauskas, A.Doreika, A.Jasiukevičius, M.Dubauskas, M.Kynas, ir G.Štaraitis.
Rolando LIPINO nuotr.

Sportas

Vilkaviškio šaškininkai turnyre užėmė trečiąją vietą

Birželio 8–10 dienomis Marijampolėje vyko tradicinis XXIII paprastųjų šaškių asmeninis – komandinis turnyras „Sūduva 2007“, kuriame dalyvavo keturiolika komandų. Iš viso varžybose rungėsi 38 šaškininkai iš įvairių Lietuvos miestų.

Komandines varžybas laimėjo Vilniaus J.Kulikausko šaškių-šachmatų klubo žaidėjai. Antroje vietoje buvo Vilniaus II komanda. Trečiąją vietą užėmė Vilkaviškio komanda – A.Almonaitis, P.Jurkūnas ir V.Brokas. Vilkaviškiečiai surinko vienodai taškų su Vilniaus II komanda, bet pagal koeficientų taškų skaičiavimo lentelę liko treti.

Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir piniginiu prizu. Varžybų laimėtojams šias dovanas skyrė Marijampolės savivaldybės administracija.

Asmeniniuose susitikimuose nugalėjo vilnietis sporto meistras V.Puočiauskas. Antras buvo vilnietis kandidatas į sporto meistrus Ž.Mieldažys, trečias – sporto meistras iš Trakų K.Blaževičius.

Kitos artimiausios varžybos planuojamos birželio 23 dieną Jonavos rajone. Joninių proga šis šaškininkų susitikimas organizuojamas kasmet.

Daiva JUŠKEVIČIENĖ

Pergalę komandai lėmė didesnė žaidėjų patirtis

Birželio pradžioje pasibaigė Vilkaviškio rajono futbolo 7x7 pirmenybės. Jose dalyvavo penkios komandos.

Dalyvauti pirmenybėse susibūrė daugiausia Vilkaviškio futbolo entuziastų, taip pat Kybartų pasienio pareigūnai. Vilkaviškio miesto stadione įvyko 14 rungtynių. Po pirmojo etapo komandos išsiaiškino vietas ir žaidė atkrintamąsias rungtynes.

Pirmajame pusfinalyje „Raudonieji ferariai“ 4:0 nugalėjo „Pasienietį“, antrajame „Bruklinas“ 3:2 įveikė „Šešupės slėnį“. Finale dėl trečios vietos „Šešupės slėnis“ kovojo su „Pasieniečiu“ ir pralaimėjo 0:2. Trečią vietą užėmęs „Pasienietis“, pasak varžybų vyr. teisėjo Algido Karaliaus, iniciatyvi, kovinga komanda, puoselėjanti planus panašiame turnyre rudenį būti nugalėtoja. Šį kartą taurę ir nugalėtojų vardus iškovojo „Raudonieji ferariai“, finalinėje kovoje 8:3 įveikę „Bruklino“ komandą.

„Ferarių“ pergalė neatsitiktinė, kadangi šie futbolininkai turi daugiausia patirties. Jie, tik „Atažalos“ vardu, atstovauja Vilkaviškio rajonui Lietuvos III lygos futbolo pirmenybėse. Jose po pirmojo rato „Atžala“, iškovojusi 4 pergales ir trejas rungtynes sužaidusi lygiosiomis, yra antroje vietoje. Be to, trys šios komandos žaidėjai – Audrius Brokas, Vytautas Lasevičius ir Evaldas Bernota – yra Marijampolės apskrities futbolo rinktinės nariai. Neseniai apskrities rinktinė dalyvavo tarptautiniame jaunių turnyre Vokietijoje, kur užėmė pirmą vietą (9 pergalės, 1 lygiosios).

Rajono pirmenybių komandų prizininkių žaidėjams buvo įteikti atitinkamo laipsnio medaliai, kai kuriems – asmeninės dovanos. Jos teko geriausiam vartininkui Audriui Vasiliauskui („Raudonieji ferariai“), jo komandos draugui geriausiam turnyro gynėjui Almantui Doreikai, geriausiam puolėjui ir „Šešupės slėnis“ komandos „sielai“ Laurynui Švarcai, kuris ne pirmus metus žaisti futbolą suburia „Aušros“ ir kitų mokyklų krepšininkus, bei naudingiausiu žaidėju pripažintam Tautvydui Kižiui („Bruklinas“).