Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-03-30 17:27

Dalinkitės:

Tenisininkai G.Pocius, E.Simonaitis ir A.Kairys (antras iš dešinės treneris V.Kairys) dažnai iš varžybų grįžta su įvairiais apdovanojimais.

Sportas

Finalinis etapas „Balmepai“ nebuvo sėkmingas

Vilkaviškio sporto mokyklos berniukų (gimusių 1994 m.) komanda „Balmepa“ Lietuvos moksleivių krepšinio čempionate „Karūna“ sėkmingai įveikė 3 etapus. Jaunieji krepšininkai, treniruojami Nerijaus Žaliabarščio, pateko tarp 4 stipriausių Lietuvos komandų ir dalyvavo finaliniame etape.

Pirmosios rungtynės skaudžiai pamokė vilkaviškiečius, kad finaliniame etape lieka tik pačios geriausios komandos. Varžovai iš Kauno (A.Sabonio KM – „Altas“) be jokio vargo įveikė „Balmepą“ rezultatu 80:44. Ne ką geriau sekėsi ir antrosiose rungtynėse su Kėdainių „Pikenrolo“ ekipa, kuri mūsiškius nugalėjo rezultatu 80:59. Pergalė užtikrino Kėdainių komandai prestižiškiausio Lietuvos moksleivių krepšinio čempionato nugalėtojos vardą. Laimei, mūsiškiai sugebėjo atsitiesti paskutinėse rungtynėse – KK „Tornado“ I ekipą nugalėjo 70:69.

Galutinėje turnyro lentelėje susiklostė įdomi situacija: „Pikenrolas“ laimėjo visas trejas varžybas ir tapo absoliučiu čempionu, o „Balmepa“, „Altas“ ir „Tornadas“ iškovojo po vieną pergalę. Gaila, bet įmestų ir praleistų taškų santykis lėmė, kad vilkaviškiečiai liko ketvirti.

Šiame čempionate „Balmepa“ sužaidė 28 rungtynes, iš kurių 17 laimėjo. Nesėkmingai susiklosčiusi sezono pabaiga per daug nenuliūdino jaunų ir talentingų žaidėjų. Ateityje pergalių dar bus, juo labiau kad ir ketvirtoji vieta „Karūnos“ čempionate yra nemenkas pasiekimas.

Mantas ŠITKAUSKAS

„Aušros“ tenisininkai tapo festivalio čempionais

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokinių olimpinio festivalio finalinės stalo teniso varžybos. Laimėjusi rajono, zonos ir tarpzonines varžybas „Aušros“ vidurinės mokyklos vaikinų komanda puikiai pasirodė ir finale.

Mūsų mokyklos tenisininkai E.Simonaitis, A.Kairys ir G.Pocius 6:3 nugalėję Jonavos, 9:0 – Joniškio ir 8:1 – Panevėžio mokyklų komandas pirmą kartą tapo čempionais.

Gerai sekėsi ir asmeninėse varžybose: E.Simonaitis pelnė čempiono titulą, A.Kairys buvo trečias, o G.Pocius liko penktoje vietoje.

Šie moksleiviai treniruojasi Vilkaviškio sporto mokyklos stalo teniso skyriuje, yra daugelio respublikinių ir tarptautinių varžybų nugalėtojai bei prizininkai. Vaikinus finalinėms varžyboms ruošė treneriai V.Kairys ir M.Mozūraitis.