„Santaka“ / „Šokantys bateliai“ atidarė šokių studiją

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda priekabą 2PTS-4 (mažesnioji, 1000 Eur), avižų šiaudų ritinius (10 Eur už vnt.), kviečius (200 Eur/t), kvietrugius (180 Eur už t), avižas (160 Eur už t). Tel.: 8 612 88 391, 8 631 00 196.
Galioja iki: 2020-02-21 13:48:48

Slaugytų senuką ar senutę Vilkaviškyje. Tel. 8 635 88 898.
Galioja iki: 2020-02-21 13:49:28

Parduoda beveik naują akumuliatorių VEGA (62 Ah, startinė srovė 570 A, 50 Eur). Tel. 8 685 17 286.
Galioja iki: 2020-02-23 08:07:45

Būsto vidaus apdaila iki visiško įrengimo. Kokybiškai, greitai ir gera kaina! Vilkaviškis ir aplink jį 30 km spinduliu. Tel. 8 624 88 933.
Galioja iki: 2020-02-24 09:11:00

Parduoda 5,4 ha dirbamos žemės ūkio paskirties žemės sklypą Sūdavos kaime. Tel. 8 616 98 851.
Galioja iki: 2020-02-24 13:29:17

Parduoda 11,32ha iš 22,64 ha sklypo ariamos žemės, Augiškių k., Keturvalakių sen. (našumas 52,9 balo, kitą sklypo dalį galima nuomotis). Tel. 8 611 24 847.
Galioja iki: 2020-02-27 08:12:46

Parduoda 6,8 a sodą Agrastų g. 15, Vilkaviškyje. Tel. 8 616 76 717.
Galioja iki: 2020-02-28 11:21:40Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2020-01-06 17:05

Dalinkitės:  


Vilija Jakubauskė džiaugėsi, kad nuo šiol turės patalpas repeticijoms.

Mildos DUBAUSKIENĖS nuotr.


„Šokantys bateliai“ atidarė šokių studiją

Toma BIRŠTONĖ

Paskutinį gruodžio penktadienio vakarą „Šokančių batelių“ studijos vadovė Vilija Jakubauskė sukvietė artimiausius bičiulius į savo šokių studijos atidarymą.Šoko ir svečiai

Šventinis vakaras prasidėjo šokėjų pasirodymu ir pasakojimu apie „Šokančių batelių“ studijos atsiradimą. Paminėta, kad pati studija buvo įkurta 2014 m., tačiau patalpų, skirtų repeticijoms, ligi šiol šokėjai taip ir neturėjo. Ne vienus metus apie tai svajojusi V. Jakubauskė sakė labai džiaugiasi, kad pagaliau susikūrė taip trokštamas sąlygas darbui. „Nemažas plotas, idealus parketas – pradžiai mums to tikrai pakaks“, – mintimis su renginio svečiais pasidalijo studijos šeimininkė.

Su šiuo džiugiu įvykiu Viliją sveikino į renginį pakviesti svečiai: Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, asociacijos „Startas Vilkaviškio kraštui“ nariai, zumbą šokančios moterys bei mažųjų šokėjų tėvai. Visi jie vadovei linkėjo ištvermės, sėkmingų darbų ir ilgų studijos gyvavimo metų.

Po sveikinimo kalbų buvo perkirpta studijos atidarymo juostelė, vaišinamasi įkurtuvių tortu, o vakaro kulminacija tapo bendras visų susirinkusiųjų šokis.Patalpas įsiruošė patys

V. Jakubauskė pasakojo, kad apie nuosavą šokių studiją ji pradėjo galvoti maždaug prieš penkerius metus, kai surinko pirmąją šokių grupę.

„Repeticijos vykdavo įvairiose Vilkaviškio rajono patalpose. Pradžioje su šokėjais repetuodavome Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos aktų salėje, bet užpraeitais metais joje prasidėjo renovacijos darbai ir turėjau ieškotis kitų patalpų, kuriose galėtume tęsti savo veiklą. Nuomojausi patalpas Vilkaviškio kultūros centre, muzikos mokykloje ir Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje, o šokių varžybose laurus skinančių vaikų padėkos raštai ir diplomai vis kaupėsi ir gulė į dėžes mano namuose“, – pasakojo V. Jakubauskė.

V. Jakubauskė sakė, kad patalpas studijai naujai atidarytame sporto klube „Neon Gym“ padėjo susirasti Seimo narys Kęstutis Smirnovas, o jas įruošti susibūrė moters artimieji. Patys perdažė sienas, paklojo laminuotas grindis, kabino veidrodžius ir lemputes.Užsiėmimai įvairaus amžiaus žmonėms

Šokių studijoje Vilija dirba ne viena. Jai padeda kolegės Žavinta Galinaitienė ir Eugenija Siaurusevičienė. Trys žavios ir energingos studijos mokytojos įtraukia jaunimą bei vyresnio amžiaus žmones į fizinio aktyvumo veiklas, moko pajusti ir pamėgti šokį ne tik vidumi, bet ir visa savo siela.

Žavinta su vaikais dirba Kybartuose. Čia suformuotos dvi šokių grupės – „Kibiukai“ (5–9 m.) ir „Kiba“ (9–14 m.).

„Labai džiaugiuosi, kad Vilija pakvietė prisijungti prie komandos, nes šokiai – mano neišsipildžiusi svajonė. Aš mokau charizmatiškas, degančias noru šokti ir tobulėti mergaites. Šokėjos yra atsakingos, stengiasi tobulėti. Jos šoka šiuolaikinius ir lietuvių liaudies šokius, atstovauja mūsų rajonui ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“, – kalbėjo Ž. Galinaitienė.

Eugenija – jogos, rebefingo ir meditacijos mokytoja. Ji dirba su vaikais ir suaugusiaisiais Vilkaviškyje, Kybartuose, Alvite bei Vištytyje, moko juos ne tik kūno lavinimo, bet ir proto nuraminimo pratimų.

„Pastebėjau, jog mūsų krašto žmonės nėra pakankamai fiziškai aktyvūs, o bet kokia fizinė veikla padeda įveikti ne tik sveikatos, bet ir psichikos problemas, todėl, pakviesta Vilijos, padedu jai organizuoti renginius ar kitaip prisidėti prie kraštiečių sveikatinimo“, – pasakojo E. Siaurusevičienė.

Vilija su vaikais ir suaugusiaisiais dirba Vilkaviškyje. Yra suburtos kelios grupės mažiesiems: „Mažosios princesės“ (4–7 m.), „Mergytės I“ (8–11 m.) ir „Mergytės II“ (10–14 m.). Jaunieji šokėjai mokosi nesudėtingų choreografijų, šoka įvairaus stiliaus šokius. Pasak V. Jakubauskės, visos grupės labai noriai lanko repeticijas ir dirba iš visų jėgų, norėdamos pasiekti kuo puikesnių rezultatų. Šokėjams ne kartą teko dalyvauti šokio festivaliuose bei konkursuose Lietuvoje ir užsienyje.

V. Jakubauskė suaugusiesiems veda zumbos ir Nirvana Fitness treniruotes. Zumbos treniruotės – tai tarsi vakarėlis, kurio metu šokių muzikos ritmai kartu su lengvai atkartojamais šokių judesiais sukuria dinamiką tarp šokio ir sporto. Per Nirvana Fitness užsiėmimus mokoma taisyklingai kvėpuoti, į pagalbą pasitelkiant funkcionalius ir tonizuojančius pilateso bei jogos pratimus. Kelis kartus per mėnesį vietoje įprastos treniruotės vyksta Zumba Toning užsiėmimai, kurių metu naudojami svareliai, užpildyti smėliu. Su jais atliekant pratimus ir šokio elementus stiprinama viršutinė kūno dalis, o svarelių viduje esantis smėlis padeda lavinti ritmo pojūtį.Darbu mokykloje neapsiriboja

Neseniai mokytojo eksperto kvalifikaciją apsigynusi V. Jakubauskė vien tik darbu mokykloje neapsiriboja. 2018 m. ji buvo Lietuvos šimtmečio dainų ir šokių šventės šokių dienos „Saulės rato ritimai“ baletmeisterė. Šiais metais tos pačios pareigos laukia dviejuose Lietuvos dainų ir šokių šventės vakaruose.

Vilija yra aktyvi asociacijos „Startas Vilkaviškio kraštui“ narė. Su jos pagalba Paežeriuose buvo suorganizuotas „Šeimų piknikas“, renginys „Be active“, skirtas Europos sporto savaitei, ir labdaros vakaras „Vienos kėdės istorija“. Studijos vadovė užsiminė, kad netrukus planuoja pradėti naujas veiklas senjorams ir jaunoms mamoms su kūdikiais.

Šiuo metu Vilkaviškio krašte yra kuriamas merginų ir moterų klubas „Veikli“. V. Jakubauskė į jį kviečia jungtis dailiosios lyties atstoves, nes, anot jos, moteris turi būti visuomeniška, energinga, iniciatyvi, kūrybinga, laiminga, išmani.

Įvertinusi būtent šiuos pačios Vilijos bruožus, „Santakos“ redakcija 2019 metais jai skyrė nominaciją „Metų proveržis“.

„Nesu iš tų pedagogų, kurie pravedę pamoką uždaro kabineto duris ir išeina. Stengiuosi išsikelti tikslus ir siekiu juos įgyvendinti. Man patinka organizuoti tokius renginius, kokių mūsų mieste dar nebuvo. Norisi, kad čia gyvenantys žmonės pamatytų daugiau, kad galėtų būti ne tik jų stebėtojai, bet ir dalyviai“, – pasakojo V. Jakubauskė, sausio 17 d. 6-ojo „Šokančių batelių“ gimtadienio proga pakviesianti vilkaviškiečius į teatralizuotą šokio pasaką „Debesų šalyje“.

Praeitą pavasarį ketverių metų kadencijai Vilija buvo išrinkta į Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybą. Pašnekovė sakė, jog politika jai yra visiškai nauja sritis, todėl kol kas viską stebinti iš šalies.

„Priklausau Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo komitetui. Kadangi pedagoginį darbą dirbu jau beveik 14 metų, manau, kad puikiai žinau švietimo sistemos skaudulius, ir tikiuosi, kad su kolegomis galėsime juos sumažinti“, – mintimis dalijosi V. Jakubauskė.

Galerija: Studija

Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Valstybės gimtadienio proga pagerbti rajono žmonės
* Maisto gamybos verslui namuose – palankesnės sąlygos
* Nusikaltimus tiriantiems pareigūnams keršyta... varžtais
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar reikliai rinkotės augintinį?
Taip, ieškojau tokio, kokio norėjau.
Nesirinkau, gavau dovanų.
Paėmiau auginti beglobį.
Gyvūno neturiu.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga klausti: Kaip ilgai reikės laukti?
Dviejų prieveiksmių junginiai kaip toli, kaip ilgai, kaip seniai ir pan. yra taisyklingi bei vartotini. Žinodami, kad laukti teks, galime tikslinti informaciją ir klausti: Kaip ilgai turėsiu laukti?


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2020 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas