„Santaka“ / Sveikinimai Valstybės atkūrimo dienos proga

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda medų. Gali pristatyti į namus. Tel. 8 620 85 872.
Galioja iki: 2019-01-28 10:50:32

Parduoda OPEL ASTRA CARAVAN (1999 m., 1,7 l, dyzelis, 50 kW, TA iki 2019 m. sausio 31 d., 550 Eur). Tel. 8 653 81 967.
Galioja iki: 2019-01-28 11:12:51

Parduoda VW POLO (2003 m., 1,9 l, dyzelis, TA iki 2020 m. lapkričio mėn.). Tel. 8 694 95 488.
Galioja iki: 2019-01-28 11:14:48

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį su baldais, paaugintus įvairaus amžiaus veršelius (telyčaites), mobilųjį telefoną CAT S40, padangas M+S 185 | 65R15 (4 vnt.), rusišką ritininį presą PR-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-01-28 13:09:35Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-02-14 18:39

Dalinkitės:  


Sveikinimai Valstybės atkūrimo dienos progaMieli Vilkaviškio krašto žmonės,

Vasario 16-oji – nepriklausomybės ir kovos už savo valstybę pradžia, kovos už laisvę, valstybės ir visuomenės saugumą, žmonių sveikatą ir dorovę, piliečių teises ir laisves. Vasario 16-ąją su pagarba minime žmones, prikėlusius mūsų Tautą, įkvėpusius už laisvę aukoti net gyvybes, ugdžiusius mūsų širdyse valstybinį sąmoningumą.

Mieli Vilkaviškio krašto žmonės, nuoširdžiai sveikiname Jus Vasario 16-osios, mūsų patriotizmo ir pilietiškumo, mūsų laisvės ir mūsų nepriklausomybės šventės proga. Visiems linkime džiaugsmo ir laimės, susitelkimo, pasitikėjimo savimi ir savo valstybe. Tegul ši iškili diena mus labiau suburia, suvienija ir padeda įveikti laiko iššūkius. Kurkime teisingą ir klestinčią mūsų Tėvynę.Algirdas BAGUŠINSKAS

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras

Sigitas KASPARAITIS

Administracijos direktoriusUžsk. 892


Mieli apskrities žmonės,

Lietuvos valstybės atkūrimo diena mūsų tautai yra tapusi vilties simboliu, istorijos, gimtosios kalbos, kultūros, tradicijų išsaugojimo siekiu.

Širdingai sveikinu Jus, Jūsų artimuosius Vasario 16-osios proga. Tegul šventės dvasia šildo mūsų sielas, žadina pilietiškumą, stiprina pagarbą protėviams, tėvams, save aukojusiems dėl Tėvynės laisvės. Atverkime širdis, kad šios dienos dvasia ir idėjos vienytų mus ir teiktų jėgų naujiems darbams Lietuvos labui.Albinas MITRULEVIČIUS

Marijampolės apskrities viršininkasUžsk. 891


Gerbiami Lietuvos žmonės,

Nepriklausomybę iškovojo mūsų proseneliai, puoselėjo seneliai, tikėjosi atkurti tėvai. Ilgus okupacijos metus Lietuvos žmonės svajojo apie laisvę ir jos siekė.

Žmogus gali jaustis pilnateisiu piliečiu tik tada, kai gali kalbėti savo kalba ir gyventi savo valstybėje. Laisvė ir Valstybė – didžiulės vertybės.

Vasario 16-osios, Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, te mūsų širdys plaka vienu ritmu. Pasijuskime tvirtesni – esame laisvi, nepriklausomi, išdidūs. Turime savo valstybę – gerbkime, puoselėkime ir branginkime ją.Viktoras MUNTIANAS

Lietuvos Respublikos Seimo PirmininkasUžsk. 924


Gerbiami Vilkaviškio rajono žmonės,

Lietuvos valstybės atkūrimo diena – viena svarbiausių datų mūsų šalies istorijoje. Ilgus metus Vasario 16-osios šventę teko nešiotis savo širdyse, dvasią stiprinti paslapčiomis sugiedota giesme. Laisvės ir nepriklausomybės vizija realybe tapo tik Sąjūdžio tautinio atgimimo bangai atgaivinus tarpukario Lietuvos tradicijas ir dvasią.

Tegul ši prasminga šventė nuolat mums primena laisvės ir demokratijos svarbą, įkvepia naujiems reikšmingiems darbams. Tegul visiems nepristinga geros valios, santarvės ir tikėjimo šviesia savo, vaikų ir Lietuvos ateitimi.Algirdas BUTKEVIČIUS

Seimo narysUžsk. 951


Žodis Teisingumui

1918 m. vasario 16-ąją pasirašytas Lietuvos nepriklausomybės aktas kiekvienam lietuviui pirmiausia žadėjo teisingą valstybę. Daug išbandymų per 89-erius metus teko patirti ir Lietuvos valstybei, ir jos piliečiams – išgyventi niokojantį karą, dešimtmečius besitęsusią svetimųjų priespaudą, kūno ir dvasios žudymą, bet tiesos ir teisingumo siekis tautoje niekada nenuslopo.

Tiesos ir teisingumo vedama mūsų karta skelbė ir Kovo 11-osios aktą. Deja, ir šiandien, 17 metų išgyvenus laisvoje Lietuvoje, teisingumas lieka kaip idealas, kaip žvaigždė, į kurią einame.

Tad kodėl ta žvaigždė mums vis išslysta iš rankų? Gal patys esame dėl to kalti? Gal pamiršome, kad teisingumas – tai mes patys, gyvenantys tuo kasdienybėje, reikalaujantys to iš kitų ir nesitaikstantys su netiesa ir blogiu?

Lietuvos valstybė – tai mes, o stipri valstybė – tai teisinga valstybė. Sveikindamas Nepriklausomybės dienos proga tokios Lietuvos linkiu visiems jos piliečiams – teisingos ir stiprios.Jūsų Andrius KUBILIUSUžsk. 898


Brangūs Vilkaviškio krašto žmonės!

Minėdami Valstybės atkūrimo dieną, nulenkime galvas prieš visų laikų Lietuvos valstybingumo, tautiškumo kūrėjus. Saugokime savo laisvę bei demokratiją. Tik demokratinė Lietuva dabartiniame pasaulyje gali išlikti nepriklausoma.

Nuoširdžiai sveikiname Valstybės atkūrimo dienos proga. Linkime geros sveikatos, neblėstančios vilties, neišsenkančio ryžto darbuojantis dėl šalies, miesto ir savo ateities gerovėsPilietinės demokratijos partijos Vilkaviškio skyriusUžsk. 926


Mieli kraštiečiai, brangūs Lietuvos žmonės,

Lietuvos nepriklausomybė iškovota tikrai nelengvai ir daugeliui lietuvių ji yra šventa. 1918 metų vasario 16-tą atkurta Lietuvos laisvė buvo didžiulis tautos pasiekimas, nukreipęs valstybės istoriją nauja vaga. Tačiau tai buvo tik didelio kelio pradžia.

Dabartinei kartai jau teko laimė gimti laisvoje šalyje, bet atsakomybė gerbti ir puoselėti savo tėvynės laisvę turėtų būti prigimtinė kiekvieno mūsų priedermė. Ją vykdyti mes pirmiausia turime sąžiningu ir doru darbu savo tėvynei, jos žmonėms.

Valstybės atkūrimo šventės proga linkiu visiems vienybės, darnos, atkaklumo kurti nepriklausomos Lietuvos dabartį ir ateitį, tęsiant gražiąsias tradicijas ir puoselėjant aukščiausias dvasines vertybes.Petras ŽILIONIS

Darbo partijos Vilkaviškio skyriaus pirmininkasUžsk. 866


Mirtimi mes užgrūdinti, mirt nepabūgę,

Tik mirtis arba laisvė tebus atgaiva, –

Prieš kiekvieną vergijon grąžinantį smūgį

Smogiam laisvės šventuoju žodžiu: Lietuva!

(B.Brazdžionis)


Vasario 16-osios proga sveikiname Vilkaviškio krašto žmones ir visiems linkime vilčių išsipildymo.Tėvynės sąjungos Vilkaviškio skyriaus tarybaUžsk. 947


Gerbiami Vilkaviškio krašto žmonės,

1918 metų vasario 16 d. dvidešimt Lietuvos Tarybos narių, pasirašydami Aktą, nubrėžė nepriklausomos ir demokratinės Lietuvos valstybės gaires.

Nebe pirmi metai mes laisvai ir išdidžiai minime šią datą vėl nepriklausomoje Lietuvoje. Prisimindami ir pagerbdami Nepriklausomybės akto signatarus, mes dar kartą pabrėžiame savo pareigą toliau vykdyti jų priesaką – kurti ir puoselėti demokratinę Lietuvos valstybę. Tokią valstybę, kurioje kiekvienas pilietis jaučiasi laisvai ir oriai, atsako už savo sprendimus ir apsigina teises. Mes dar kartą pabrėžiame, kad valstybė – tai bendras visų piliečių minčių ir darbo kūrinys.

Būkime laisvi ir orūs piliečiai, kuriantys, statantys savo Valstybę! Stiprybės mums visiems geruose darbuose ir sumanymuose, laimės ir santarvės šeimose.Algirdas IVANAUSKAS

Seimo Pilietinės demokratijos frakcijos narysUžsk. 894


Mieli Vilkaviškio krašto žmonės,

nuoširdžiai sveikiname Jus Vasario 16-osios, mūsų Patriotizmo, Pilietiškumo, Laisvės ir Nepriklausomybės šventės proga, linkime kuo geriausios sveikatos, tikėjimo, meilės. Taip pat tikimės, kad visi svarbiausi Jūsų norai ir troškimai, dirbant Tėvynės labui, išsipildys. Tegul Tėvynės meilė visada gyvena mūsų širdyse. Būkime jai ištikimi.Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Vilkaviškio skyriusUžsk. 895


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Į griovius slydo mokinius vežiojantys autobusai
* Žemės ūkio konsultavimo tarnyba: klientų vis daugėja
* Kuriu verslą: kokią įmonės juridinę formą pasirinkti?
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „magaryčios“?
Žodis „magaryčios“ yra arabiškos kilmės ( maharig – išlaidos), o į Lietuvą atkeliavo per rytų slavus. Tai tam tikrą susitarimą užtvirtinantis veiksmas, per kurį abi pusės išlenkia taurelę ar pan. Pvz.: Reikės statyti (arba duoti) magaryčių. DLKŽ šis žodis teikiamas su žyma šnek. (šnekamosios kalbos ž.). „Kalbos patarimų“ leidinyje jis vertinamas kaip vengtina vartoti svetimybė, vietoj kurios teikiami atitikmenys: 1. vaišės, išgertuvės; 2. priedas. Pvz.: Skolą grąžino su magaryčiomis (= su priedu ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas