„Santaka“ / Krepšinio aikštelėje – ilgai laukta „Aukso rago“ pergalė / Krepšinio turnyras 2018

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje

Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)

Vieta ir darbo laikas

Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Krepšinio turnyras 2018

Dalinkitės:

„Gudkaimio“ aukštaūgio Alvydo Šeštakausko (su kamuoliu) ataką mėgino stabdyti net du „Simedvos“ žaidėjai – Marijus Kijauskas ir Tadas Kriugžda.

Autoriaus nuotr.

Krepšinio aikštelėje – ilgai laukta „Aukso rago“ pergalė

Andrius GRYGELAITIS

Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti neliko pergalės džiaugsmo nepatyrusių ekipų.

Sensacija. Didžiausią staigmeną pateikė ir pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo „Aukso rago“ krepšininkai. Iki tol šešis pralaimėjimus iš eilės patyrusi ekipa pagaliau šventė pergalę: rezultatu 58:51 įveikti „Kudirkos Naumiesčio“ žaidėjai. Verta paminėti, kad beveik visas rungtynes pirmavo būtent pastarosios komandos sportininkai, tačiau ketvirtojo kėlinio antroje pusėje „Aukso rago“ žaidėjų Dominyko Neiberkos ir Andriaus Gulbino taiklūs metimai padėjo užfiksuoti bene didžiausią šio sezono staigmeną.

Tęsia sėkmingą žygį. Toliau maloniai stebina „Bruklino“ krepšininkai, iškovoję jau ketvirtą pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes. Šįkart jie 86:66 įveikė „Vikompos“ žaidėjus. Po 29 taškus pelniusių brolių Luko ir Igno Matulaičių vedama „Bruklino“ komanda po šio laimėjimo labai sustiprino savo galimybes žengti į B lygos pusfinalį.

Panaikino pranašumą. Sunkią pergalę šventė dabartiniai pirmenybių čempionai „Dubleriai“, tik susitikimo pabaigoje 103:96 palaužę „Gražiškių“ pasipriešinimą. Įdomu tai, jog įpusėjus rungtynėms „Dubleriai“ atsiliko net 17 taškų skirtumu, be to, dar antrame kėlinyje dėl išnaudoto penkių pražangų limito aikštę paliko vienas iš šios ekipos lyderių Gintaras Vaitkus. Likusią susitikimo dalį „Dubleriai“ buvo priversti žaisti be keitimų.

Ketvirtajame kėlinyje. Itin nuožmi dvikova vyko tarp Marijampolės „ŽŪK“ ir Vilkaviškio „Titano“ žaidėjų. Ją rezultatu 79:70 laimėjo vilkaviškiečiai, lemiamą persvarą įgiję tik ketvirto kėlinio pabaigoje.

Užtikrintai. Nors po dviejų kėlinių tarp „Autoklubo“ ir „Karklinių“ krepšininkų švieslentėje degė apylygis rezultatas, antroje rungtynių dalyje sėkmingiau rungtyniavę „Karkliniai“ šventė svarbią pergalę 98:78.

Lengva pergalė. Panašiai rungtynės klostėsi ir tarp „Simedvos“ bei „Gudkaimio“ krepšininkų. Dar antrajame kėlinyje apčiuopiamą pranašumą įgijęs „Gudkaimis“ šventė nesunkią pergalę 87:75. Įdomu tai, kad vienu metu šios ekipos persvara siekė net 28 taškus.

Rezultatyviausias. Neabejotinai pagrindinis „Dublerių“ komandos pergalės kalvis buvo Paulius Liepinaitis. Jis dvikovoje su „Gražiškiais“ pelnė net 40 taškų. Toks rodiklis – šio sezono rekordas.

Dvigubi dubliai. Praėjusį savaitgalį šioje statistikos kategorijoje išsiskyrė keturi žaidėjai: „Dublerių“ aukštaūgis Valdas Morkevičius (25 tšk., 13 atk. kam.), „Karklinių“ narys Andrius Levanas (22 tšk., 10 atk. kam.), „Aukso rago“ žaidėjas Andrius Gulbinas (18 tšk., 18 atk. kam.) bei „Titano“ puolėjas Lukas Marčiulionis (14 tšk., 11 atk. kam.).

Techninė pražanga. Praėjusią savaitę dėl negebėjimo valdyti emocijų technine pražanga nubaustas vienintelis žaidėjas – „Dublerių“ narys Gintaras Vaitkus.

Statistika. Detalią visų rungtynių statistiką, pirmenybių tvarkaraštį ir kitą su varžybomis susijusią informaciją galima rasti „Santakos“ laikraščio interneto svetainėje www.santaka.info.

Tvarkaraštis

Ateinantį savaitgalį pirmenybių rungtynės vyks tik sekmadienį. Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje 11 val. susitiks „Simedva“ ir „Aukso ragas“, 12.45 val. tarpusavyje kovos „Dubleriai“ ir „Titanas“, 14.30 val. – „Vikompa“ ir „Pilviškiai“, o 16.15 val. – „ŽŪK“ ir „Gražiškiai“.

Publikuota: 2019-02-05 14:01:19