„Santaka“ / 2005-02-24 08:57

Dalinkitės:

Sportas

Vilkaviškiečius lydėjo ne tik sėkmė

Praėjusį savaitgalį vilkaviškiečiai imtynininkai dviejuose čempionatuose iškovojo tris medalius. Pasiekti dar didesnių laimėjimų sutrukdė traumos.

Tarptautiniame laisvųjų imtynių čempionate, vykusiame Gardine (Baltarusija), Lietuvai atstovavo trys Vilkaviškio „Ravyro“ sporto klubo imtynininkai ir vienas sportininkas iš Vilniaus. Visus vaikinus lydėjo sėkmė, išskyrus vilkaviškietį Mindaugą Jurkyną, kuris imdamasis su sportininku iš Rygos netikėtai patyrė rankos traumą. Toliau dalyvauti varžybose Mindaugas negalėjo, teko skubiai vykti į ligoninę.

Kiti du vilkaviškiečiai rungėsi itin puikiai. Daugkartinis čempionas Edvinas Sidaravičius (svorio kategorijoje iki 50 kg) ir šįsyk užėmė pirmąją vietą bei iškovojo aukso medalį. Gintaras Antulionis (42 kg) užėmė trečiąją vietą. Jis pralaimėjo kitam lietuviui – vilniečiui Vladislavui Bajūrinui, šioje svorio kategorijoje tapusiam nugalėtoju.

Savaitgalį laisvųjų imtynių čempionatas vyko ir Vilniuje. Jame dalyvavo šalies vyrai ir moterys. Iš „Ravyro“ klubo buvo nuvykę dvi sportininkės – Sandra Geištoraitytė ir Vaida Puidaitė. Pastarajai imtynininkei nepasisekė – ji, kaip ir Mindaugas Jurkynas Gardine, antrąją varžybų dieną patyrė rankos traumą ir negalėjo tęsti kovos dėl antrosios vietos. S.Geištoraitytė savo svorio kategorijoje (iki 67 kg) iškovojo garbingą antrąją vietą.

„Ravyro“ sporto klubo treneris J.Jurkynas džiaugėsi auklėtinių pergalėmis ir apgailestavo dėl patirtų traumų, kurių lig šiol sportininkams pavykdavo išvengti.

Vyksta rajono krepšinio pirmenybės

Prasidėjo Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybės. Jose dalyvauja penkios komandos: kybartiečių „Mėgėjai“ bei „Srovė“, vilkaviškiečių „Gintrėja“, „Studentai“ ir „Prie alaus“.

Pirmenybes pradėjo Kybartų komandos. Praėjusį penktadienį Kybartų pagrindinės mokyklos salėje įvykęs „Mėgėjų“ ir „Srovės“ susitikimas baigėsi rezultatu 84:71.

Rytoj varžybos vyks Vilkaviškyje, Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos sporto salėje. 19 val. žais „Mėgėjai“ ir „Prie alaus“.

Varžybos ir Lietuvoje, ir Lenkijoje

Praėjusį savaitgalį Vilkaviškyje įvyko Lietuvos stalo teniso aukščiausiosios lygos II rato pirmo turo varžybos. Abi Vilkaviškio „Ryto“ komandos susitiko su Kauno tenisininkais.

Šeštadienis ne itin sėkminga diena buvo pirmajai „Ryto“ komandai. Ji 0:5 pralošė Kauno pirmai komandai, tačiau antrąją tokiu pat rezultatu (5:0) įveikė. „Ryto“ antroji komanda pirmajai kauniečių ekipai pralaimėjo švelnesniu rezultatu 3:5, o antrąją nugalėjo 5:0. Iš vilkaviškiečių sėkmingiausiai kovojo Karolis Kasparaitis ir Mindaugas Simonaitis.

Po šio turo „Rytas 1“ komanda išliko antroje turnyrinės lentelės vietoje, „Rytas 2“ iš septintos vietos pakilo į šeštą. Kitas aukščiausiosios lygos II rato varžybų turas vyks kovo 19 d.

Stipriausieji rajono tenisininkai šiuo metu ruošiasi Lietuvos nacionaliniam čempionatui. Vilniuje jis vyks kovo 4 d.

Jaunesnieji tenisininkai rytoj išvyksta dalyvauti varžybose Lenkijoje. Tai atsakomasis vizitas į Olecką. Šio miesto tenisininkų atstovai Vilkaviškyje viešėjo sausio mėnesį. Tarp Vilkaviškio savivaldybės ir Olecko pavieto yra pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, numatyta keistis įvairiomis delegacijomis.

Treneriai V.Rybakas, V.Kairys ir M.Mozūraitis sportininkus į Lenkiją veš nuosavais automobiliais ir yra dėkingi vaikų tėvams, savo lėšomis parėmusiems kelionę.

Treneris V.Rybakas sakė, kad visada malonu sulaukti gerų žmonių paramos sportui. Tenisininkai dėkingi individualios įmonės savininkui Gintautui Plečkaičiui, kuris vienam stipriausių mūsų rajono žaidėjui, Lietuvos rinktinės nariui Kęstučiui Žiemiui padėjo įsigyti brangaus inventoriaus – gumų raketėms.