„Santaka“ / Atgarsiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)


Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2006-12-21 09:23

Dalinkitės:  


Atgarsiai


„Kompensacijoms pritariame, nesutinkame su jų skyrimo tvarka“

(„Santaka“, Nr.138)



Buvo rašoma, kad rajono Tarybos posėdyje lapkričio 29 dieną, svarstant kompensacijų dėl padidėjusių šilumos kainų skyrimo klausimą, politikų nuomonės išsiskyrė.

Mano įsitikinimu, Dešiniųjų frakcijos atstovai, posėdžio metu nepalaikę daugumos nuomonės, pasielgė teisingai. Aš pritariu Dešiniųjų frakcijos seniūno Kęstučio Akramo pasiūlymui išklausyti gyventojų nuomones.

Tarybos sprendimas kompensuoti pusę padidėjusios šilumos kainos tik daliai gyventojų, t. y. tik tiems, kurie naudojasi katilinės ir vandentiekio paslaugomis, nėra teisingas. Kuo blogesni tie, kurie negyvena daugiabučiuose namuose? Juk smarkiai pabrangusios ir malkos, anglys bei dujos, todėl kitiems žmonėms taip pat reikėtų kompensuoti dalį išlaidų. Visų pirma – pensininkams, neįgaliems žmonėms, šeimoms, auginančioms vaikus su negalia, bei daugiavaikėms šeimoms.

Taigi opozicijos pasiūlymas iš tiesų vertas dėmesio ir platesnės diskusijos. O Tarybos nariams linkiu būti nuoširdesniems ir labiau vieniems kitus suprantantiems, sprendžiant rajono gyventojams svarbias problemas.



Juozas ALABURDA

Darbo partijos Vilkaviškio skyriaus tarybos narys




* * *



Perskaičius K.Akramo straipsnį, kilo keletas minčių.

Gyvenu Pilviškiuose, daugiabutyje. 2000-aisiais uždarius katilines, daug gyventojų liko be centralizuoto šilumos tiekimo. Daugeliui gyventojų nesutikus, kad šilumą tiektų „Litesko“, buvome palikti likimo valiai. Tiesa, gavome kompensacijas – kas 1000 Lt, kas 500 Lt. Už tuos pinigėlius reikėjo įsirengti kokį nors šilumos šaltinį.

Man patogiau buvo dujos. Įsirengti šildymo sistemą kainavo apie 6000 Lt. Taip ištirpo mano santaupos. Tikėjausi, kad už šildymą gausiu kompensaciją. Apsirikau. Dujos vis brango ir brango. Dabar jos kainuoja 3 kartus daugiau nei įsivedant.

Trejus metus iš Pilviškių seniūnijos gavau paramą: dvejus metus – po 150 Lt, vienus metus – 100 Lt visam kūrenimo sezonui. Prieš porą metų paramą pradėjo skirstyti Vilkaviškyje. Pristačiau dokumentus, bet kompensacijos negavau. Buvo pasakyta, kad esu turtinga, nes gyvenu neseniai (1987 m.) pastatytame name, butas brangiai įkainotas.

Gaunu 425 litus pensijos. Būstui šildyti minimaliai per mėnesį reikia 45 m³ suskystintų dujų, dar elektros. Aš galiu sau leisti suvartoti 13 m³ dujų, nes nenoriu prisidaryti skolų. Dažnai sergu peršalimo ligomis. Tačiau sunku ne tik man. Vargsta daugiabučiuose pilviškiečiai, krosnis kūrendami malkomis, anglimis, nes nėra tam pritaikytų kaminų.


Nuoširdžiai ačiū Dešiniųjų frakcijos atstovams, kad prisiminė žmones, kuriuos kiti pamiršo. Merui ir kitų partijų atstovams noriu priminti, kad ir mes norime gyventi, nereikia mūsų diskriminuoti ir pažeisti mūsų teises.



O.RUPEIKIENĖ

Pilviškių miestelio gyventoja





Publikuota: 2006-12-21 09:23:22

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Naujas komisariato vadovas Suvalkijoje jaučiasi savas
* NŽT specialistai teisinosi ir prašė supratimo
* Turizmas Vištytyje: kaip laikosi gražiausias rajono kampelis?
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Paskutinį kovo sekmadienį bus įvestas vasaros laikas. Teks anksčiau keltis, bet vakarais bus ilgiau šviesu. Ar laukiate to?
Taip.
Ne.
Man jokio skirtumo.
Vasaros laikas galėtų būti visada.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai