„Santaka“ / Nealkoholinio „alkoholio“ mada – auga ir asortimentas, ir pardavimai / Lietuvoje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Moteris, turinti patirties, ieško valytojos darbo. Tel. 8 699 29 968.
Galioja iki: 2024-04-21 14:44:23



Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Lietuvoje

Dalinkitės:  



Nealkoholinio „alkoholio“ mada – auga ir asortimentas, ir pardavimai


Vis didesnei daliai lietuvių alkoholis pamėgtuose gėrimuose jau nebūtinai reikalingas.

Galėdami rinktis iš nuolat augančio nealkoholinių gėrimų asortimento šalies gyventojai vis dažniau renkasi būtent nealkoholines alaus, sidro ar vyno rūšis bei kitus gaiviuosius gėrimus. Prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Berta Čaikauskaitė sako, kad pirkti nealkoholines populiarių gėrimų alternatyvas tampa netgi savotiškai madinga, o tokių gaminių pasiūla per pastaruosius trejus metus išaugo maždaug penkis kartus.

„Pirkėjai Lietuvoje vis dažniau gėrimus renkasi dėl jų skonio ar gaivinančių savybių, o ne dėl sudėtyje esančio alkoholio. Tai ypač pasakytina apie alų ir sidrą, kurių nealkoholinių variantų pasiūla ir pardavimai per metus reikšmingai išaugo. Pirmąjį šių metų pusmetį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, nealkoholinio alaus ir sidro pardavimai išaugo net 136 proc. Nealkoholinių vynų nupirkta 85 proc. daugiau“, – sako B. Čaikauskaitė.

Anot prekybos tinklo atstovės, į augančią tokių gėrimų paklausą reaguojama plečiant jų asortimentą. B. Čaikauskaitės teigimu, gyventojai šiandien jau gali rinktis įvairių rūšių alų be alkoholio – nuo šviesaus ir kvietinio iki tamsaus bei įvairių skonių alaus kokteilių. Iš nealkoholinių vynų populiariausias yra baltas. Už jo rikiuojasi raudonas ir rožinis vynai bei šių rūšių putojantys vyno gėrimai.



„Tikrai daugėja alaus ar sidro mėgėjų, kurie sąmoningai vietoje įprasto alaus vis dažniau renkasi nealkoholinį – daugelis dėl propaguojamo sveikesnio ir atsakingesnio gyvenimo būdo. Nemažai žmonių nealkoholinį alų ar kitus gėrimus taip pat renkasi ir iš praktinių sumetimų. Nealkoholiniai gėrimai neužkerta galimybės sėsti prie vairo ar dirbti, tačiau leidžia mėgautis pamėgtų gėrimų skoniu“, – sako B. Čaikauskaitė.

Visų gėrimų pardavimai, „Iki“ komunikacijos vadovės teigimu, ženkliai išauga vasaros metu, ypatingai – karštomis dienomis bei savaitgaliais. Tuomet gerokai šokteli ne tik nealkoholinio alaus, alaus kokteilių ar sidro, bet ir įvairių gaiviųjų gėrimų, gazuoto bei negazuoto vandens pardavimai. Rinkdamiesi juos gyventojai vis daugiau dėmesio skiria jų sudėčiai, maistinėms bei vertingosioms savybėms.

„Gyventojai atidžiau šiandien nagrinėja ir gaiviųjų gėrimų pakuotes. Tai, kad žmonėms vis labiau rūpi jų sveikata ir mityba, rodo ir pastaruoju metu ypatingai augantis įvairiais vitaminais, mineralais, magniu bei kalciu praturtintų gėrimų populiarumas. Taip pat nuperkama nemažai vandens su skoniu, šaltos arbatos gėrimų, giros, lietuviškos sulos. Dažnas pirkėja gaiviųjų gėrimų pasirinkimui skiria ne mažesnį dėmesį nei pieno ar mėsos produktams“, – pažymi B. Čaikauskaitė.





Publikuota: 2018-07-19 09:41:47

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Kultūros darbuotojų dieną – ąžuolas Dainų šventei
* Senjorė ligoninės slaugę apkaltino smurtu
* Rūta Žilionytė: „Dainavimas – dalis manęs“
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Kaip vertinate idėją keisti kelio ženklų dizainą?
Seniai reikėjo tą padaryti.
Tai būtų tik lėšų švaistymas.
Keiskime, kai bus atliekamų pinigų.
Man tai nerūpi.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai