„Santaka“ / „Vaikų linija“ pradeda teikti pagalbą vaikams ir paaugliams pokalbiais internetu / Jaunimas

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Moteris, turinti patirties, ieško valytojos darbo. Tel. 8 699 29 968.
Galioja iki: 2024-04-21 14:44:23



Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Jaunimas

Dalinkitės:  



„Vaikų linija“ pradeda teikti pagalbą vaikams ir paaugliams pokalbiais internetu


Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“, šiemet mininti savo veiklos 20-metį, vaikus ir paauglius kviečia pasidalyti savo išgyvenimais ne tik telefonu ar laiškais, bet nuo šiol – ir pabendrauti su budinčiais konsultantais pokalbiais internetu.

„Siekdami išklausyti ir palaikyti daugiau vaikų ir paauglių, pristatome naują būdą pasikalbėti rūpimais klausimais – susirašinėjant gyvai internetu. „Vaikų linijos“ patirtis rodo, kad daliai paauglių drąsiau ir laisviau savo sunkumais ir išgyvenimais dalytis raštu. Kasmet „Vaikų linija“ sulaukia daugiau nei tūkstančio laiškų internetu, kurių didžiojoje dalyje paaugliai pasakoja apie rimtus ir sudėtingus savo išgyvenimus, – pastebėjo „Vaikų linijos“ vadovas dr. Robertas Povilaitis. – Vaikai savo atsiliepimuose dažnai minėdavo prašymą „sukurti chatą“, kad jie galėtų pabendrauti su konsultantu raštu realiu laiku ir jiems nereikėtų ilgai laukti atsakymo. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti šiuolaikiniams vaikams ir paaugliams priimtiną bendravimo būdą, ir tikimės, kad taip „Vaikų linijos“ siūlomos pagalbos išdrįs kreiptis daugiau sunkumus išgyvenančių paauglių.“



Vaikai ir paaugliai, norintys pasidalyti savo jausmais ir išgyvenimais, susirašinėjant su budinčiais konsultantais internetu, tai gali padaryti, prisijungę prie „Vaikų linijos“ interneto svetainės vaikulinija.lt. Pagalba pokalbiais internetu teikiama pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais, nuo 18 iki 21 val. Su vaikais ir paaugliais bendrauja specialius mokymus baigę patyrę savanoriai konsultantai.

Per pirmąją savaitę, dar vykstant pokalbių internetu testavimo darbams, „Vaikų linijos“ svetainėje šia pagalbos forma domėjosi beveik 500 unikalių lankytojų. Per pirmąsias 13 budėjimo valandų įvyko 20 pokalbių internetu, per kuriuos paaugliai noriai raštu dalijosi savo patirtimis ir jausmais. Konsultantai sulaukė ir pirmųjų atsiliepimų apie šį naują pagalbos būdą: „<...> ir gera sugalvojot chata labai padeda kai sunku ir reik tuctuojau su kazkuo pasikalbeti. aciu kad esat.“
Pagalba pokalbiais internetu „Vaikų linijoje“ teikiama pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais, nuo 18 iki 21 val. Skambinti nemokamu telefono numeriu 116111 galima kasdien, nuo 11 iki 23 val.


Įdiegti „Vaikų linijos“ pagalbą pokalbiais internetu padėjo Didžiosios Britanijos prekybos rūmų parama, surinkta per labdaringą renginį „Burnso naktis“, bei Vilniaus miesto savivaldybės skirtos lėšos.



Pagrindinis „Vaikų linijos“ pagalbos būdas jau 20-us metus išlieka pokalbiai telefonu. Praėjusiais metais „Vaikų linijos“ konsultantai atsiliepė į 154 395 vaikų skambučius. Išaugus „Vaikų linijos“ savanorių konsultantų komandai, „Vaikų linija“ šiais metais turi galimybių išklausyti kas antrą pasikalbėti norintį vaiką ar paauglį (2016 m. galėjo išklausyti 1 iš 4, 2015 metais – 1 iš 9).

Šiemet pailginus darbo laiką, vaikai ir paaugliai gali skambinti į „Vaikų liniją“ kasdien, nuo 11 iki 23 val., nemokamu telefono numeriu 116111. Šį numerį Europos Komisija prieš dešimt metų paskyrė vaikų pagalbos linijoms – skirtingose Europos šalyse, skambindami šiuo numeriu, vaikai ir paaugliai gali sulaukti jiems reikalingo palaikymo ir pagalbos.





Publikuota: 2017-11-22 10:58:39

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Kultūros darbuotojų dieną – ąžuolas Dainų šventei
* Senjorė ligoninės slaugę apkaltino smurtu
* Rūta Žilionytė: „Dainavimas – dalis manęs“
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Kaip vertinate idėją keisti kelio ženklų dizainą?
Seniai reikėjo tą padaryti.
Tai būtų tik lėšų švaistymas.
Keiskime, kai bus atliekamų pinigų.
Man tai nerūpi.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai