Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2017-04-10 16:58

Dalinkitės:

Pagėgiuose vykusiose pirmenybėse Vilkaviškio komanda užėmė pirmąją vietą. Jai atstovavo (stovi iš kairės) Irmantas Grigelaitis, Povilas Veličko, Eitvydas Okunis, Daumantas Žukas, Arnas Okunis bei (pirmoje eilėje iš kairės) Ernestas Labašauskas, Karolis Grigelaitis ir Tautvydas Kerutis.

Imtynininkams – medalių lietus

Daug turnyrų – daug medalių. Būtent taip pastaruoju metu atrodė Vilkaviškio rajono sporto mokykloje laisvąsias imtynes propaguojančių sportininkų kasdienybė.

Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Laisvųjų imtynių kategorijoje vilkaviškiečiai vaikinai iškovojo tris medalius: Deividas Pečiulis (svorio kategorijoje iki 66 kg) ir Lukas Krasauskas (iki 96 kg) laimėjo sidabro medalius, o bronzą iškovojo sunkiasvoris Justinas Grumblys (iki 120 kg). Moterų grupėje medalius laimėjo seserys Gabija ir Orinta Lukosiutės. Abi merginos varžėsi svorio kategorijoje iki 44 kg. Gabija laimėjo antros vietos medalį, Orinta – trečios.

Iš Lenkijoje vykusio tarptautinio turnyro Vilkaviškio imtynininkai grįžo su septyniais apdovanojimais. Pirmąją vietą iškovojo Deividas Pečiulis (iki 63 kg). Antrąsias vietas laimėjo Karolis Grigelaitis (iki 38 kg), Eitvydas Okunis (iki 63 kg) ir Augustas Bagdonas (iki 85 kg). Trečios vietos apdovanojimus pelnė Domas Ližaitis (iki 38 kg), Povilas Veličko (iki 69 kg) ir Justinas Grumblys (iki 100 kg).

Tarptautiniame laisvųjų imtynių turnyre Gardine, Baltarusijoje, trečiąsias vietas iškovojo Domas Ližaitis ir Karolis Grigelaitis. Abu vaikinai varžėsi svorio kategorijoje iki 38 kg. Po šių varžybų vyresnieji sportininkai pasiliko treniruočių stovykloje, kur savaitę liejo prakaitą treniruodamiesi du kartus per dieną. Po stovyklos vyko tarptautinis turnyras – jame geriausiai sekėsi Lukui Krasauskui. Jis svorio kategorijoje iki 97 kg iškovojo pirmąją vietą. Trečios vietos apdovanojimą laimėjo Eitvydas Okunis (iki 65 kg).

Pagėgiuose vykusiose Lietuvos laisvųjų imtynių mokinių jaunių pirmenybėse Vilkaviškio ekipa bendroje komandų įskaitoje iškovojo pirmąją vietą. Iš viso vilkaviškiečiai laimėjo net aštuonis medalius. Geriausiai kovojo Karolis Grigelaitis (iki 42 kg) ir Arnas Okunis (iki 58 kg) – jie tapo čempionais. Antrąsias vietas laimėjo Ernestas Labašauskas (iki 42 kg) ir Eitvydas Okunis (iki 69 kg). Bronziniai apdovanojimai atiteko Tautvydui Keručiui (iki 42 kg), Daumantui Žukui (iki 50 kg), Irmantui Grigelaičiui (iki 63 kg) bei Povilui Veličko (iki 69 kg).

Troškūnuose vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre puikiai kovojo trenerės Vaidos Puidaitės jaunosios imtynininkės. Pirmąsias vietas laimėjo Gabija Uldinskaitė (iki 33 kg) ir Gabija Lukosiute (iki 40 kg). Antros vietos laimėtojomis tapo Loneda Mockevičiūtė (iki 33 kg), Mida Sedleckaitė (iki 42 kg) bei Austėja Gražulytė (iki 27 kg). Trečios vietos apdovanojimus pelnė Emilija Bačinskaitė (iki 33 kg) ir Orinta Lukosiute (iki 40 kg).

Šiauliuose baigėsi „Sun City“ moterų imtynių turnyras, kuriame puikiai pasirodė seserys dvynės Gabija ir Orinta Lukosiutės. Gabija iškovojo pirmą vietą (iki 40 kg), Orinta – trečią (iki 43 kg).