„Santaka“ / „Santakos“ nominantus sveikinsime šventiniame renginyje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda sodyba (80 a sklypas, nuo Gižų 3 km, Marijampolė - 12 km, Vilkaviškis - 24 km, sodyba šalia asfaltuoto kelio, 100 m iškeltu žvyrium keliuku, domina keitimas į butą Vilkaviškyje). Tel. 8 690 58 747.
Galioja iki: 2019-07-26 13:09:49

Parduoda mūrinį namą Smėlio g.20, Virbalyje (sklypo plotas 17 a, yra 2 garažai, ūkiniai pastatai, šiltnamis). Tel. 8 614 82 403.
Galioja iki: 2019-07-27 13:08:15

Nebrangiai parduoda naudotą kietojo kuro katilą DEFRO (15 kW). Tel. 8 682 56 943.
Galioja iki: 2019-07-28 08:56:55Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2017-02-13 08:48

Dalinkitės:  


N ominacijų skulptūrėlės jau laukia savo šeimininkų.

Eglės MIČIULIENĖS nuotr.


„Santakos“ nominantus sveikinsime šventiniame renginyje

Laima VABALIENĖ

Per septyniolika metų, kiek gyvuoja tradicija rinkti šviesiausius, darbščiausius, kūrybiškiausius rajono žmones ar kolektyvus, „Santakos“ laikraščio nominantų būrys jau artėja prie dviejų šimtų. Netrukus jis ir vėl pasipildys. Šventiniame Valstybės atkūrimo dienos renginyje „Per paukščio skrydį...“, kuris vasario 16 d., 13.30 val., vyks Vilkaviškio kultūros centre, bus paskelbtas dar vienas nominantų dešimtukas.

Pasiūlymų daug

Kandidatų į aštuonioliktąsias „Santakos“ laikraščio nominacijas buvo tikrai daug, nes pretendentus siūlyti kvietėme ir laikraščio skaitytojus. Sulaukėme skambučių, laiškų, kuriuose žmonės dalijosi mintimis, kodėl reikėtų nominuoti vieną ar kitą asmenį.

„Man teko socialiniame darbe daug bendrauti su dekanu Vytautu Gustaičiu. Jis ir jo vadovaujama visuomeninė organizacija daug padėjo Klausučių seniūnijos nepasiturinčioms šeimoms. Ačiū tariu ir LIONS klubui, kuris daug padėjo dviem mokyklinio amžiaus mergaitėms“, – rašė Klausučių seniūnė Gema Skystimienė.

„Norėtume nominuoti savo auklėtoją ir kūno kultūros mokytoją Jūratę Aušrotienę, “ – žinutę siuntė „Aušros“ gimnazistai.

„Jau dvidešimt dveji metai gyvenu Vilniuje, bet visada labai gera sugrįžti į gimtąjį Vilkaviškį ir pamatyti, kaip jis puošiasi ir gražėja. Kai prieš Naujuosius pamačiau ant ligoninės stogo „nusileidusį“ angelą, labai apsidžiaugiau. Pagarba ir padėka gydytojui Linui Blažaičiui už jo troškimą praskaidrinti kasdienybę ne tik praveriantiems ligoninės duris, bet ir visiems miestiečiams. Labai tikiuosi, kad Vilkaviškyje pradės skraidyti daugiau angelų“, – šis atsiliepimas tik vienas iš keliolikos siūlymų nominaciją skirti ligoninės vadovui.

Beje, L. Blažaitis jau buvo „Santakos“ nominantu.

„Santakos“ nominantu buvo ir Vilkaviškio komunalinio ūkio vadovas Valentinas Gražulis, gerų įvertinimų dėl miesto priežiūros sulaukęs ne tik iš Roberto Čekanavičiaus, bet ir iš kitų vilkaviškiečių.

Ištisus sąrašus kandidatų į nominacijas atsiuntė Švietimo pagalbos tarnybos ir Vilkaviškio kultūros centro kolektyvai, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius. Minimos pedagogių Angelės Baronienės, Vidos Karpavičienės, Eglės Domantienės, Rasos Arlauskienės, Gintarės Venckienės, Liucijos Bindokienės, Ingos Kardauskienės pavardės, jaunasis talentas Ignas Skučas, veiklūs Vilkaviškio šauliai, Visuomenės sveikatos biuras, bendruomenė „Virbalio vartai“ ... Visus pateiktus kandidatus sunku ir išvardyti.

Vienas iš trijų

Per šventinį renginį vasario 16 d. „Santakos“ nominacijų žymenys bus įteikti dešimčiai žmonių, tačiau pretendentų juos gauti bus pagarsinta kur kas daugiau. Remiantis pasiūlymų gausa į vieną nominaciją kandidatuoja po tris pretendentus. Laimingieji vokai bus ištraukti šventės metu.
Šventiniame Valstybės atkūrimo dienos renginyje „Per paukščio skrydį...“, kuris vasario 16 d., 13.30 val., vyks Vilkaviškio kultūros centre, bus paskelbtas dar vienas nominantų dešimtukas.


Taigi, į nominaciją METŲ ŠVIESUOLIS pretenduoja kultūrinę ir dvasinę šviesą išradingai ir kūrybiškai savo veikla į mūsų gyvenimą skleidžiantis Vilkaviškio kultūros centras. Taip pat dekanas Vytautas Gustaitis. Jam vilkaviškiečiai dėkingi už miestą puošiančią katedrą, tapusią traukos centru, suburiančiu žmones ne tik maldai, bet ir į renginius bei koncertus. Trečias kandidatas – mūsų krašto praeities žinovas istorikas-muziejininkas Antanas Žilinskas, parengęs knygą „Dingęs Vilkaviškis“ apie mieste gyvenusią žydų bendruomenę.

Nominuoti METŲ KŪRĖJU siūloma gižietė Virginija Armanavičienė, su savo ir karpinių klubo „Sėjinis“ narių darbais rengianti parodas ne tik rajone. Jos pačios kūryba įvairiapusė: mezgimas, siuvinėjimas, vėlimas, tapyba ant šilko, grafika ir fotografija. Taip pat – vilkaviškietė, laisva menininke save vadinanti Vaidutė Diržiuvienė. Jai irgi paklūsta žirklės, popierius, audiniai, poetinis žodis. Tarp pretendentų ir alvitietis Raimundas Blažaitis, šiemet už kryždirbystę pelnęs aukščiausią šalies tautodailininkų apdovanojimą – „Aukso paukštę“.

Į nominaciją METŲ GERADARIS pretenduoja ūkininkas Vincas Mačiulis, geranoriškai teikiantis materialinę ir moralinę pagalbą negandų užkluptiems žmonėms. Aleksandras Leonavičius įvertinimo sulaukė už jachtklubo „Škvalas“ idėjos mokyti vaikus buriuoti įgyvendinimą. Tai jis daro iš idėjos, neatlygintinai. Akcinė bendrovė „Art Glacio“ vertinama už visuomeniškumą ir dosnumą, remiant įvairius renginius ir akcijas.

Nominuoti METŲ BENDRUOMENE pasiūlytas Vilkaviškio dekanato šeimos centras – už įvairiapusę ir išradingą veiklą, suburiančią visas šeimas: darnias, problemines, gausias, jaunas, dešimtmečiais santuoką skaičiuojančias. Gižų kaimo bendruomenė siūloma už efektyvią ir įkvepiančią veiklą savoje gyvenvietėje ir edukacinės programos „Gižai – liepų kaimas“ sukūrimą, o Karklinių kaimo bendruomenė už renginius, gyvenvietės puošmenas bei jautrumą ir rūpestį kaimo žmonėmis

Į nominaciją METŲ TALENTAS pretenduoja laurus praėjusiais metais tarptautiniuose konkursuose skynęs Vilkaviškio moksleivių orkestras. Taip pat – kolektyvų vadovė Rita Štrimaitienė, kuri kaip niekas kitas sugeba muzika užkrėsti kitus, ir Irena Šunokienė – šokių kolektyvų vadovė, pati kurianti originalius šokius, rašanti eilėraščius ir tapanti paveikslus.

METŲ GLOBĖJU gali tapti Vilkaviškio LIONS klubas, garsėjantis savo labdaringa veikla, visuomet pasirengęs padėti vaikų globos įstaigoms, pagelbėti sergantiesiems ir skurstantiesiems. Šios nominacijos vertas ir kunigas Vytautas Kajokas, Alvito Šv. Kazimiero namų vadovas už rūpestį šioje įstaigoje globojamiems vaikams, visapuse jų gerove. Taip pat – Vilkaviškio parapijos valgykla, kurioje kasdien pietų sėdasi kelios dešimtys vargingai gyvenančių žmonių.

Į nominaciją METŲ IDĖJA pretenduoja sumanymas pasodinti Tūkstantmečio girią. Minint Lietuvos vardo tūkstantmetį V. Kudirkos Paežeriuose tai padarė marijampolietė Alvyra Taujinskienė. Taip pat – idėja sukurti nevyriausybinę organizaciją „Keisk požiūrį“. Ši organizacija įsteigta šviesti visuomenę, keisti jos požiūrį į priklausomybės nuo alkoholio problemas. Trečias pretendentas – Vilkaviškio viešosios bibliotekos sukurta Vilkaviškio krašto e-etnografijos akademija.

Į nominaciją METŲ VADOVAS pretenduoja UAB „Kybartų darna“ direktorius Egidijus Ausiejus. Jam kybartiečiai labiausiai dėkingi už sklandžiai vykstančią daugiabučių renovaciją. Taip pat – Vilkaviškio kultūros centro direktorė Renata Medelienė, įvertinta už gebėjimą savo vadovaujamą kolektyvą nuteikti kūrybiškai saviraiškai, skatinimą ieškoti naujų darbo formų ir erdvių. Vilkaviškio komunalinio ūkio vadovas Valentinas Gražulis siūlomas už veiklumą, įgyvendinamas permainas, miesto gražinimą ir tvarkymą.

METŲ MEDIKU gali tapti beveik penkis dešimtmečius Vilkaviškio ligoninės Vidaus ligų skyriaus vedėja išdirbusi Angelė Mazauskienė. Medikė yra pelniusi ir pacientų pagarbą, ir jaunųjų kolegų pripažinimą. Taip pat – visus darbo ligoninėje rekordus (55 metai) sumušusi neanatologė Irena Babrauskienė bei ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėja Tatjana Kakliugina su savo vyru, Neurologijos skyriaus vedėju Borisu. Medikų šeima už profesionalumą sulaukė daug pacientų padėkų

Į nominaciją METŲ PEDAGOGAS pretenduoja Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Virginija Bartkuvienė. Ji gerbiama kaip puiki matematikos specialistė, gera vadovė, organizatorė, eruditė. Už patrauklius ir netradicinius užsiėmimus itin vaikų mylima Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro pedagogė, „Jaunųjų gamtos tyrėjų“ būrelio vadovė Aira Lažauninkienė. Su savo auklėtiniais ji aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Černauskienė pagarbą užsitarnavo savo profesionalumu, paprastumu, nuoširdumu ir gebėjimu prisitaikyti prie besikeičiančių jaunimo poreikių.

Laukiami visi

Smagu, kad radosi toks didelis būrys kitų pastebėtų ir įvertintų žmonių. Visi pretendentai laukiami šventėje „Per paukščio skrydį...“, tačiau kam bus įteiktos nominacijų statulėlės lems laimingieji vokai.

Minint Valstybės atkūrimo dieną pagerbti žmones – graži proga. Renginyje savo padėkas įteiks ir rajono Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, skambės K. Bradūno poezija, dainos, koncertuos žymūs atlikėjai: tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, džiazo festivalių dalyvis, akordeonininkas Nerijus Bakula bei improvizuotojo talentu garsėjantis Lietuvos ir Europos scenose pripažintas smuikininkas Tadas Dešukas.
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Sporto aikštelė įrengta ir prie „Ąžuolo“ progimnazijos
* Mainų programos naudingos jaunimui
* Legendinės laidos „Mūsų miesteliai“ filmavimo grupė dirbo Kybartuose
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate laimėjęs loterijoje?
Taip, laimėjau vertingų prizų.
Tik smulkias sumas.
Loterijoje man nesiseka.
Niekada nedalyvauju.Kalbos patarimai

Kaip rašyti dalelytę „nebe“ su kitais žodžiais?
Neiginys nebe rašomas kartu su veiksmažodžiais ir veiksmažodiniais daiktavardžiais, su būdvardžiais ir prieveiksmiais (su kuriais kartu rašomas ir neiginys ne), pvz.: nebegali, nebegalėjimas, nebegeras, nebedaug, nebetoli, nebegaila etc.
Skyrium rašomas nuo kitų žodžių, kai reiškia priešpriešą, pvz.: Dangus nebe mėlynas, o pilkas. Jis nebe dirba, o tinginiauja.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas