„Santaka“ / Įtemptos rungtynės ir įspūdingi pasirodymai / Krepšinio turnyras 2016

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje

Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Moteris, turinti patirties, ieško valytojos darbo. Tel. 8 699 29 968.

Andrius GRYGELAITIS

Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti įvyko dar šeši susitikimai. Net penkiuose iš jų nugalėtojai paaiškėjo tik rungtynėms baigiantis. Savaitgalį netrūko ir puikia asmenine statistika pasižymėjusių žaidėjų.

Prireikė pratęsimo

Bene atkakliausias susitikimas įvyko tarp „Perlo“ ir TNT krepšininkų. Abi ekipos pretenduoja rungtyniauti aukščiausioje lygoje, tad šiose rungtynėse buvo sprendžiama dėl įskaitinio taško.

Visa dvikova vyko itin atkakliai, pirmaujanti ekipa dažnai keitėsi. Pačioje ketvirto kėlinio pabaigoje šiokį tokį pranašumą turėjo „Perlas“, bet TNT nario Lauryno Trušo įmesti du taškai ir taiklus baudos metimas privertė ekipas žaisti pratęsimą. Jį septyniais taškais be varžovų atsako pradėjęs „Perlo“ įžaidėjas Mantas Varnagiris leido savo komandai atitrūkti ir vėlesnių TNT pastangų jau buvo maža. „Perlas“ susitikimą laimėjo 93:87.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo net 39 tšk. pelnęs Evaldas Černauskas, jam neblogai talkino M. Varnagiris (17 tšk.), Rimvydas Miliauskas (16 tšk.) ir Ernestas Sederevičius (15 tšk.). TNT komandoje puikiai debiutavo 27 tšk. įmetęs ir 12 kamuolių atkovojęs Mantas Gelčius, neblogai žaidė ir Eivydas Jasiukevičius (19 tšk. ir 12 atk. kam.).

Atliko „trigubą dublį“

Aukščiausioje lygoje rungtyniausiančių komandų kitoje dvikovoje svarbią pergalę 78:66 prieš Šakių „Spartą“ šventė dabartiniai varžybų čempionai „Dubleriai“. Jie lemiamą persvarą įgijo tik ketvirtajame kėlinyje. Daugiausia prie pergalės prisidėjo Valdas Morkevičius (23 tšk. ir 10 atk. kam.), Paulius Liepinaitis (17 tšk. ir 11 rez. perd.) bei Gintaras Vaitkus (16 tšk. ir 5 perimti kam.). Šakiečius į priekį bandė vesti Donatas Matuza.

Miko Klovos (20 tšk. ir 12 atk. kam.) ir Klaudijaus Volskio (15 tšk. ir 5 blokuoti metimai) vedami „ŽŪK Vilkaviškio grūdai“ 74:68 šventė svarbią, tačiau nelengvą pergalę prieš „Karklinius“. Pastariesiems 17 tšk. įmetė Ernestas Kalesinskas, vienu mažiau pridėjo Giedrius Bačinskas. Beje, jis taip pat atkovojo net 18 atšokusių kamuolių.
Pratęsimą septyniais taškais be varžovų atsako pradėjęs „Perlo“ įžaidėjas Mantas Varnagiris leido savo komandai atitrūkti ir vėlesnių TNT pastangų jau buvo maža.

Svarbią pergalę siekdamas patekti į B lygą iškovojo „Autoklubas“, 91:81 nugalėjęs Klampučių „Vienybę“. Pastarosios sportininkai po trijų kėlinių dar buvo priekyje, tačiau nesugebėjo išlaikyti įgyto pranašumo. „Autoklubo“ gretose vadinamąjį „trigubą dublį“ atliko Tadas Žalkauskas (18 tšk., 11 rez. perd., 10 atk. kam.). Septynis tritaškius įmetęs jo komandos draugas Mantas Šmigelskas surinko 25 tšk., o Vytautas Stočkus – 16 tšk. Pralaimėjusiųjų neišgelbėjo net sėkmingas Dovydo Petraičio (25 tšk.), Edvino Sakatausko (17 tšk. ir 16 atk. kam.), Nerijaus Vaičiūno (16 tšk.) bei Manto Vaičiūno (15 tšk.) žaidimas.

Nelengvą pergalę šventė ir „Kvintas“. Arvydo Ramanausko (25 tšk., 18 atk. kam.), Mariaus Senkaus (16 tšk.) bei Audriaus Navikausko (15 tšk.) vedama ekipa 83:71 nugalėjo „Matlaukį“. Pastarųjų gretose geriausiai rungtyniavo Mindaugas Petrauskas (27 tšk. ir 12 atk. kam.) bei Marius Mančekas (15 tšk.).

Vieninteliai lengvą pergalę savaitgalį šventė „Gražiškiai“. Net aštuonis tritaškius pataikiusio ir iš viso 39 tšk. pelniusio Mindaugo Giliaus, taip pat po 15 tšk. surinkusių Tomo Bonkevičiaus bei Ernesto Katinausko vedama komanda 93:56 nugalėjo be lyderių Mindaugo Kliučniko ir Mindaugo Žiurinsko rungtyniavusią „Simedvą“. Pastarojoje geriausiai sekėsi Tadui Kriugždai (20 tšk. ir 13 atk. kam.) bei Renatui Koncevičiui (16 tšk.).

Be visų jau paminėtų sportininkų, geri buvo ir Šarūno Radvinausko („Perlas“), Roberto Nevidomskio (TNT) bei Karolio Bradūno („Dubleriai“) pasirodymai. Visi šie žaidėjai atkovojo po 10 atšokusių kamuolių.

Pirmenybių tvarkaraštis

Ateinantį savaitgalį komandos toliau kovos rajono pirmenybėse. Šeštadienį, 14 val., susitiks „ŽŪK Vilkaviškio grūdai“ ir „Vištytis“, 15.45 val. „Dubleriai“ varžysis su „Gražiškiais“, o 17.30 val. rungsis ekipų „Titanas“ ir Kybartų „Ebresa“ sportininkai.

Sekmadienį, 10.40 val., „Simedva“ žais su „Bruklinu“, 12.20 val. „Sparta“ rungtyniaus su „Matlaukiu“, o 14 val. susikaus „Grupinispirkimas.lt“ ir „Perlo“ ekipos.

Publikuota: 2016-12-12 13:51:18