„Santaka“ / Bėgantys vakare turi įsiminti vieną taisyklę / Naudinga

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Moteris, turinti patirties, ieško valytojos darbo. Tel. 8 699 29 968.
Galioja iki: 2024-04-21 14:44:23



Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Naudinga

Dalinkitės:  


Bėgantys vakare turi įsiminti vieną taisyklę



7 iš 10 žmonių darbo dienomis renkasi bėgiojimą vakare, rodo pasauliniai bėgikus vienijantys socialiniai tinklapiai. 68 proc. teigia bėgantys vėliau nei 18 val., 32 proc. – ryte prieš darbą. Savaitgalį šis laikas pasiskirsto po lygiai – 48 proc. bėga ryte, 52 – vakare, skelbia „Run Keeper“.

Sveikatos priežiūros specialistai teigia, kad pasirinkimą, kuriuo metu bėgti, turi lemti siekiamas bėgimo tikslas.

Aktyviausias žmogus būna 10-12 ir 16-18 valandomis. Pasak „Eurovaistinės“ specialisto Igno Inciaus, bėgioti rytais lengviau, nes esame kupini energijos, tačiau gerokai daugiau žmonių renkasi bėgimą vakarais, nes tai leidžia atsipalaiduoti.

„Aktyviam, dirbančiam žmogui dažniausiai lieka dvi galimybės – bėgioti anksti ryte arba vakare. Tokiu metu labiausiai rekomenduojamos nesudėtingos, žemo intensyvumo treniruotės – juk anksti ryte kūno temperatūra žemesnė, o kvėpavimas sunkesnis, lengviau pažeisti raumenis ir raiščius. Kita vertus, sportuojant likus 2-3 valandoms iki einant miegoti, galima pakenkti savo būsimo miego kokybei“, - teigia vaistininkas I. Incius.

Jo teigimu, po darbo prieš sportą reikėtų pailsėti bent 20 minučių ir būtinai laikytis 2 valandų iki miego taisyklės. Taip nebus pažeistas miego režimas ir sportas teiks naudą.
o darbo prieš sportą reikėtų pailsėti bent 20 minučių ir būtinai laikytis 2 valandų iki miego taisyklės. Taip nebus pažeistas miego režimas ir sportas teiks naudą.


„Aš ir pats renkuosi bėgiojimą vakarais, nes tai leidžia atsipalaiduoti po darbų – veikia kaip iškrova ir puikiai padeda atsikratyti streso. Atrodo, kad ir bėgti lengviau, nes visi darbai nudirbti, nebestabdo rūpesčiai ir įsipareigojimai“, - asmenine patirtimi dalinasi „Eurovaistinės“ darbuotojas.

Bėgant vakare, deginamos per dieną suvartotos kalorijos, sumažėja apetitas ir lengviau išvengti persivalgymo. Treniruotės padeda nusiraminti, sumažinti stresą bei gerina miego kokybę.

Vėlų vakarą šiais metais organizuojamas ir „Nike moterų bėgimas“. Renginio sumanytoja Milda Monstavičiūtė teigia, kad toks laikas pasirinktas neatsitiktinai.

„Vadiname „Nike moterų bėgimą“ naktiniu renginiu ir kviečiame įveikti neilgą, 5 kilometrų trasą. Norime įrodyti, kad bėgti gali bet kuri to panorėjusi moteris, svarbiausia ne vaikytis gąsdinančių rezultatų, o mėgautis mėgstama veikla ir gerai praleisti laiką. Visame pasaulyje rengiama ši šventė moterims, simbolizuoja vidinę stiprybę ir ryžtą siekti tikslų“, - renginio koncepciją komentuoja M. Monstavičiūtė.

Rugpjūčio 27 d. ketvirtą kartą organizuojame „Nike moterų bėgimas“ laukiama 3 tūkst. dalyvių. Tokie bėgimai kasmet vyksta Londone, Paryžiuje, Amsterdame, Berlyne, Milane ir kituose miestuose.



Publikuota: 2016-08-25 13:37:01

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Senieji maldos namai – ne vien tikinčiųjų rūpestis
* Sergantieji širdies nepakankamumu gaus papildomą gydymą
* Sesuo Lina: „Gyvas tikėjimas šeimą sujungia stipriais ryšiais“
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Teikdami GPM deklaraciją paremiate tą patį ar vis kitą paramos gavėją?
Kasmet remiu tą patį.
Paremiu vis kitą.
Elgiuosi įvairiai.
Paramos neskiriu niekam.
Pajamų nedeklaruoju.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai