Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Dalinkitės:

Į trasą išbėgo 165 sportininkai.

Tęsiamos bėgimo tradicijos

Andrius GRYGELAITIS

Jau 15-ą kartą Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras sukvietė Lietuvos sportininkus – aktyvaus laisvalaikio entuziastus į tradicinį tarptautinį bėgimą „Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai) – Bartninkų J. Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras“. Dalyviams teko įveikti beveik 6 km maršrutą. Bėgimas buvo skirtas Jono Basanavičiaus 164-osioms gimimo metinėms paminėti.

Šiemetinį bėgimą organizavo Bartninkų J. Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras, Modesto Saldukaičio vadovaujamas Vilkaviškio lengvosios atletikos klubas bei rajono sporto mokykla. Bėgimo globėju tapo šalies Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Šiais metais nelengvą trasą pasiryžo įveikti 165 dalyviai iš įvairių Lietuvos kampelių bei svečių iš Kaliningrado srities. Pastarųjų sportininkų buvo 11. Taip pat atvyko bėgikų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Kelmės ir kitų šalies miestų. Visi sportininkai, pasiekę finišą, dovanų gavo atminimo medalius. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais, piniginiais prizais bei rėmėjų dovanomis. Specialūs prizai įteikti jauniausiam bei vyriausiam bėgimo dalyviams. Jauniausias bėgikas buvo 10 metų, o vyriausias – 60 metų amžiaus. Nugalėtojus apdovanojo ir rajono meras Algirdas Neiberka.

Iš viso dalyviai varžėsi 11-oje amžiaus grupių. Absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Tadas Pavolis iš Šiaulių, aplenkęs antroje vietoje likusį pernykštį varžybų nugalėtoją marijampolietį Paulių Bieliūną. Geriausiai iš mūsų rajono bėgikų pasirodė Mindaugas Striokas, bendroje įskaitoje užėmęs 15-ą vietą.

Daugumą prizinių vietų laimėjo svečiai, tačiau medaliais pasipuošė ir keletas mūsų rajono sportininkų. Vaikų amžiaus grupėje iš berniukų antrą vietą pelnė alvitietis Viktoras Vekeriotas, o tarp mergaičių trečia liko Kybartų „Saulės“ progimnazijos atstovė Andrėja Maceikaitė. Suaugusių moterų grupėje bronzos medalį iškovojo Gražiškių gimnazijos moksleivė Vilma Dulinskaitė.

„Trasos rekordas šiemet nebuvo pagerintas, be to, pasigedome daugiau dalyvių. Praėjusiais metais jų buvo 192, o daugiausiai bėgime yra dalyvavę 240 sportininkų. Manome, jog įtakos tam turėjo blogas oras, didelė bėgimo varžybų gausa šalyje, o gal simbolinis starto mokestis. Ši trasa – gana sunki, ypač patiems mažiausiems dalyviams. Daug vaikų sakė, kad į pabaigą distancijos juos jau nelabai nešė kojos. Vis dėlto beveik visi finišavo, o tai yra svarbiausia. Daugelis žadėjo bėgime dalyvauti ir kitais metais. Tikimės, jog tada dalyvių bus gerokai daugiau“, – vylėsi viena iš bėgimo organizatorių, Bartninkų J. Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro kūno kultūros mokytoja Rasa Akucevičiūtė.

Organizatoriai dėkoja bėgimo rėmėjams: UAB „Bondrida“ direktoriui A. Bondzinskui, ŽŪK „Melbra“ vadovui R. Gudaičiui, J. Grinevičiui, UAB „Sportuok sveikai“ vadovei L. Miliauskienei, UAB „Gintrėja“ direktoriui G. Brokevičiui, „Virtucom“ vadovui Gintautui Kazakevičiui.