Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2015-09-07 16:41

Dalinkitės:

Daugiausiai titulų per vasarą iškovojo jaunieji dviratininkai Gytis Matusevičius, Povilas Grabauskas bei Aistė Akucevičiūtė.

Autoriaus nuotr.

Pozicijų neužleidžia

Vasara Vilkaviškio rajono sporto mokyklos bei klubo „Aira“ dviratininkams buvo intensyvių treniruočių ir varžybų metas.

Vienos iš svarbiausių lenktynių – prestižinis „BIG Bank“ plento taurės ketvirtasis etapas, vykęs Šiauliuose. Jame moksleivių iki 14 metų amžiaus grupėje 50 km grupinėse lenktynėse pirmąją vietą užėmė Povilas Grabauskas, antrąją – Gytis Matusevičius. Amžiaus grupėje iki 16 metų 50 km grupinėse lenktynėse pirmas finišavo Justas Laurinaitis, šeštąją vietą užėmė Rokas Šulinskas. Tarp merginų toje pačioje amžiaus grupėje sidabro medalį grupinėse lenktynėse iškovojo Aistė Akucevičiūtė. Elito grupėje 100 km grupinėse lenktynėse trečiąją vietą užėmė dar vienas mūsų klubo „Aira“ auklėtinis, dabar Kauno dviračių sporto klubui „Velomanija“ atstovaujantis Eimantas Gudiškis. Jis šiuo metu bendroje įskaitoje yra lyderis. Bendroje įskaitoje sau lygių neturi ir jaunesnis mūsų sportininkas Justas Laurinaitis.

Po šių lenktynių laukė varžybos, kurioms labiausiai ruošėmės, laukėme, aukojame visą savo laisvalaikį. Tai – Lietuvos jaunučių ir vaikų čempionatas Dauguose. 10 km asmeninėse lenktynėse pagal laiką geriausią rezultatą pasiekė ir čempiono vardą iškovojo P. Grabauskas. Antras buvo G. Matusevičius. 50 km grupinėse lenktynėse vaikinų iki 14 metų amžiaus grupėje vėl stipriausi buvo Vilkaviškio dviratininkai. Čia, grupei pravažiavus pusę distancijos, atitrūko ir pirmas finišo liniją kirto P. Grabauskas, o antras liko G. Matusevičius. Labai nedaug iki prizininkų pakylos trūko ir kitam mūsų jaunam dviratininkui Rimvydui Aleksai.

Jaunučių 60 km grupinėse lenktynėse mūsų dviratininkai taip pat buvo ramybės drumstėjai. Po didelės griūties nuo grupės atitrūko penki Lietuvos jaunučių rinktinės nariai, tarp kurių buvo ir mūsiškis Rokas Šulinskas. Deja, vaikinui iki prizininkų trejeto pritrūko sėkmės ir jis finišavo ketvirtas. Sportininkui parodyti geriausias fizines savybes sutrukdė jį nuo pavasario kankinanti angina. Šeštąją vietą šiose lenktynėse užėmė J. Laurinaitis.

Sėkmė mūsiškius lydėjo ir kitose varžybose. Vilniaus dviratininkų „Velomaratonas 2015“ – dviratininkų fiesta. Čia gali palenktyniauti ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai. Galimybių rinktis distanciją buvo įvairių – nuo 10 iki 100 km.

Vaikinų iki 14 metų amžiaus grupėje 50 km grupinėse lenktynėse miesto gatvėmis nepralenkiami buvo mūsų dviratininkai. Pirmas finišo liniją kirto G. Matusevičius, antras – jo komandos draugas P. Grabauskas. A. Akucevičiūtė merginų iki 16 metų amžiaus grupėje 50 km distancijoje laimėjo antrąją vietą, o bendroje moterų įskaitoje jaunoji sportininkė džiaugėsi trečiąja vieta. Toje pačioje vaikinų amžiaus grupėje 50 km grupinėse lenktynėse R. Šulinskas užėmė šeštą, o J. Laurinaitis – septintą vietas. Elito grupėje važiuodamas 100 km distanciją E. Gudiškis pradūrė padangą ir taip pat finišavo septintas.

Kitose lenktynėse, Lietuvos MTB XC čempionate Šiauliuose, Eimantas elito grupėje pasirodė sėkmingai ir iškovojo bronzos medalį, o „Volkswagen MTB“ dviračių maratonų taurės ketvirtajame etape, vykusiame Molėtuose, elito grupėje tapo čempionu.