Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2015-03-10 08:22

Dalinkitės:

Klaipėdoje vykusiame šalies laisvųjų imtynių jaunimo čempionate apdovanojimais džiaugėsi (iš kairės) Antanas Vasiliauskas, Laurynas Damidavičius, Mantas Markevičius bei Lukas Krasauskas.

Autoriaus nuotr.

Imtynininkai skina pergales

Vilkaviškio rajono imtynininkai ir toliau įrodinėja, kad yra vieni stipriausių visoje šalyje.

Pagėgiuose vyko šalies laisvųjų imtynių mokinių pirmenybės. Iš šių varžybų vilkaviškiečiai grįžo su 4 medaliais. Trečiąsias vietas svorio kategorijoje iki 85 kg iškovojo Augustas Bagdonas ir Airidas Kelnerys, o daugiau nei 85 kg svorio kategorijoje tokios pačios spalvos medaliu apdovanotas Justinas Grumblys. Antrąją vietą iškovojo Deividas Pečiulis (iki 46 kg grupėje).

Puikiai su savo auklėtinėmis debiutavo rajono sporto mokyklos trenerė Vaida Puidaitė. Jos treniruojamos sportininkės Šiauliuose vykusiose atvirose miesto laisvųjų imtynių merginų pirmenybėse iškovojo tris bronzos medalius. Trečiąsias vietas laimėjo Justė Ochocinskaitė (46 kg), Gabija Lukošiūtė (32 kg) bei Sibilė Sabašinskaitė (52 kg). Beje, Sibilė dėl apdovanojimų įveikė komandos draugę Sonatą Povilaitytę.

Buvome išvykę ir į Kaliningrado srityje esantį Gusevo miestą. Čia vyko kasmetinis tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras. Varžybos buvo aukšto lygio. Lietuvos miestai į jas delegavo apie 30 savo stipriausių jaunių amžiaus grupės sportininkų, tačiau medalius laimėti pavyko tik dviem. Vienas iš jų buvo vilkaviškietis D. Pečiulis, kuris svorio kategorijoje iki 46 kg iškovojo trečią vietą. Iš viso į šias varžybas pasigalynėti atvyko daugiau kaip 200 sportininkų iš Latvijos, Estijos, Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Izraelio ir Rusijos.

Savo jėgas taip pat išmėginome Marijampolėje vykusiose atvirose graikų-romėnų imtynių pirmenybėse. Svorio kategorijoje iki 26 kg antrą vietą laimėjo Nojus Karalevičius. Naglis Ragažinskas svorio kategorijoje iki 29 kg laimėjo trečią vietą. Grupėje iki 32 kg taip pat trečiomis vietomis džiaugėsi Domas Ližaitis ir Ernestas Labašauskas. Geriausiai iš mūsiškių pasirodė ir čempionu tapo Erikas Neverauskas (38 kg). Svorio kategorijoje iki 76 kg antrą vietą laimėjo A. Bagdonas.

Keturi vilkaviškiečiai rungėsi Klaipėdoje vykusiame šalies laisvųjų imtynių jaunimo čempionate. Svorio kategorijoje iki 55 kg pirmąją vietą iškovojo visas kovas laimėjęs Mantas Markevičius. Gerai pasirodęs Antanas Vasiliauskas nesunkiai laimėjo 3 kovas, tačiau dvikovoje dėl pirmos vietos turėjo pripažinti patyrusio vyresnio varžovo pranašumą. Po pusės metų pertraukos ant varžybų kilimo užlipo Laurynas Damidavičius (84 kg). Ištroškęs pergalių Laurynas įspūdingai įveikė du varžovus (vienas iš jų – šių metų Lietuvos suaugusiųjų pirmenybių vicečempionas), tačiau finalinėje kovoje minimaliai pralaimėjo pajėgiausiam šių metų Lietuvos imtynininkui iš Raseinių. Svorio kategorijoje iki 96 kg mūsų sunkiasvoris Lukas Krasauskas iškovojo bronzos medalį.

Po šių varžybų vykome į Šiaulius dalyvauti Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų čempionate. Svorio kategorijoje iki 26 kg trečią vietą laimėjo N. Karalevičius. Svorio kategorijoje iki 32 kg visus varžovus įveikė ir čempionu tapo nė taško nepraradęs D. Ližaitis. Arnas Okunis rungėsi 38 kg svorio kategorijoje ir laimėjo antrą vietą.