Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2014-08-25 17:11

Dalinkitės:

„Aukso rago regatos 32“ pereinamąją taurę iškovojusius buriuotojus Žilviną Stanaitį ir Audronių Stroginį su sėkme sveikino (iš kairės) Savivaldybės administracijos direktorius Bernardas Marčiukonis, meras Algirdas Neiberka ir vienas iš regatos organizatorių, Vilkaviškio buriuotojų klubo „Škvalas“ prezidentas Eimutis Inkrata.

Ievos RINKEVIČIŪTĖS nuotr.

Pereinamoji taurė – „Bitės“ buriuotojams

Per Žolinę Paežerių ežere, prie Vilkaviškio buriuotojų klubo „Škvalas“ prieplaukos, vyko „Aukso rago“ regata. Tai pati stipriausia plaukiojimo sezono regata, į kurią buriuotojai šią vasarą buvo susirinkę jau 32-ąjį kartą.

„Aukso rago regatoje 32“ dalyvavo 14 suaugusių buriuotojų vairuojamų jachtų ir šeši vaikų iki 14 metų vairuojami laiveliai. Suaugusieji buriuotojai varžėsi 3 grupėse.

Po atkaklių lenktynių jachtų iki 6 m ilgio grupėje neaplenkiama buvo jachta „Bitė“, kurią vairavo vilkaviškietis Žilvinas Stanaitis. Nugalėtojams atiteko svarbiausias apdovanojimas – 2014 metų „Aukso rago regatos 32“ pereinamoji taurė.

Antrąją vietą ir medalius šioje laivų kategorijoje laimėjo jachta „Barbora“, vairuojama Gedimino Žuolio (Marijampolė), o trečiąją vietą iškovojo marijampoliečio Algimanto Žiurinsko valdoma jachta „Malvigija“.

Jachtų nuo 6 iki 7 m ilgio grupėje pirmąją vietą iškovojo jachta „Liberti“, vairuojama marijampoliečio Aleksandro Svetovo. Antrąja vieta džiaugėsi vairininko vilkaviškiečio Gintauto Sakalausko jachta „Gulbė“, trečioji vieta atiteko jachtai „Kotryna“, kurią vairavo Alvydas Ščesnius taip pat iš Vilkaviškio.

Jachtų grupėje nuo 7 m ilgio ir daugiau nugalėtoja tapo Remigijaus Maladausko vairuojama jachta „Sirena“, o antrąją vietą iškovojo Aleksandro Leonavičiaus valdoma jachta „Aušra“. Abu vairininkai iš Vilkaviškio.

Vaikų sportinių laivų „Optimist“ klasės grupėje šauniausiai pasirodė jaunoji buriuotoja Milena Luckutė, antrąja vieta džiaugėsi Simas Graudys, o trečiąją vietą iškovojo Augis Sakalauskas. Visi šie jaunieji buriuotojai – marijampoliečiai.

„Aukso rago regatos 32“ pereinamąją taurę ir prizus šauniausiems buriuotojams įteikė apdovanojimų ceremonijoje dalyvavę Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir administracijos direktorius Bernardas Marčiukonis.