Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2014-02-12 07:02

Dalinkitės:

Po metų pertraukos aukščiausios lygos nugalėtojų vardus susigrąžino komandos „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkai.

Romo ČĖPLOS nuotr.

Pirmenybes vainikavo neįtikėtina drama finale

Andrius GRYGELAITIS

Baigėsi tris mėnesius trukusios Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybės „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti. Praėjusį savaitgalį paaiškėjo aukščiausios lygos nugalėtojai. Jais po metų pertraukos tapo komandos „Grupinispirkimas.lt“ sportininkai.

Prireikė pratęsimo

Finalinėje aukščiausios lygos dvikovoje ketvirtus metus iš eilės susitiko komandos „Grupinispirkimas.lt“ ir „Detransa“.

Prieš tai du kartus čempionų titulu džiaugėsi „Detransos“, o „Grupinispirkimas.lt“ tai darė tik sykį – užpernai. Šįkart jie itin norėjo revanšuotis ir susigrąžinti pernai prarastą titulą.

Nuo pat pirmų minučių „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkai siekė įgyti kuo didesnį pranašumą, tačiau „Detransa“ žaidėjai to neleido padaryti.

Situacija šiek tiek susikomplikavo, kai antro kėlinio viduryje vienas pagrindinių ekipos „Grupinispirkimas.lt“ žaidėjų V. Lazarenka patyrė traumą. Nepaisant to, likę komandos nariai sukandę dantis toliau kovojo ir siekė laimėti rungtynes.

Trečiojo kėlinio viduryje „Grupinispirkimas.lt“ įgijo 14 taškų persvarą ir tikriausiai jau patikėjo pergale. Visgi tai buvo klaida. „Detransa“ kantriai tirpdė pranašumą ir jau ketvirtojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį.

Nuo tos akimirkos rungtynės vyko taškas į tašką, pirmaujanti komanda nuolat keitėsi.

Likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, trijų taškų persvara jau džiaugėsi „Detransa“. Tuomet iniciatyvos ėmėsi vienas iš ekipos „Grupinispirkimas.lt“ lyderių M. Račius. Jo paskutinėmis sekundėmis pataikyti baudų metimai lėmė rungtynių pratęsimą.

Brolių dvikova

Pratęsime nugalėtojas jau nekėlė abejonių. „Detransos“ krepšininkai pradėjo skubėti, ėmė žaisti individualiai, dėl to tarp kai kurių komandos narių kilo nesutarimų.

Tuo puikiai pasinaudoję ekipos „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 86:75. „Detransa“ pratęsimo metu pelnė vos du taškus.

Finalinė dvikova buvo išskirtinė ir tuo, kad abiejose komandose vieni prieš kitus žaidė broliai. Komandai „Grupinispirkimas.lt“ atstovavo Gražvydas Girniukaitis ir Mindaugas Galinaitis, o „Detransoje“ kovojo jų broliai Gintautas Girniukaitis bei Dovydas Galinaitis.

Rezultatyviausiai finale rungtyniavo nugalėtojų ekipos lyderis M. Račius (28 tšk.). Jam neblogai talkino komandos draugai G. Girniukaitis (15 tšk.) ir M. Galinaitis (13 tšk.).

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė 21 tašką įmetęs K. Kvederavičius bei po 20 taškų surinkę D. Podolskis ir V. Morkevičius.

Bronza – „Dubleriams“

Rungtynėse dėl trečios vietos taip pat jau ne pirmą kartą susitiko principiniais varžovais tapusios komandos „Ties riba“ ir „Dubleriai“. Nors seniau tarpusavio dvikovose pergalę dažniau švęsdavo „Ties riba“ žaidėjai, tačiau pastaruoju metu fortūna, atrodo, nuo jų nusisuko.

Šįkart visas rungtynes komandos kovojo taškas į tašką ir iki jų pabaigos likus vos pusantros minutės minimalią persvarą dar turėjo „Ties riba“ žaidėjai.

Visgi likusį laiką sėkmingiau sužaidę „Dubleriai“ laimėjo rungtynes rezultatu 95:88. Jiems antrus metus iš eilės atiteko aukščiausios lygos bronzos apdovanojimai.

Rezultatyviausiai „Dublerių“ gretose rungtyniavo P. Liepinaitis (31 tšk.), L. Marčiulionis (22 tšk.) bei T. Bindokas (19 tšk.). Pralaimėjusiesiems U. Barauskas pelnė 11, R. Mačiulaitis – 17, D. Eidukevičius – 14 taškų.

Pirmenybių vyr. teisėjas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Rolandas Lipinas komandai „Grupinispirkimas.lt“ įteikė „Santakos“ laikraščio įsteigtą nugalėtojų taurę, o kitoms finalinio ketverto dalyvėms – pirmenybių atminimo prizus.

„Santakos“ laikraščio prizais buvo apdovanoti naudingiausiu aukščiausios lygos žaidėju pripažintas komandos „Grupinispirkimas.lt“ narys Gražvydas Girniukaitis ir naudingiausi visų ekipų žaidėjai: Mangirdas Račius („Grupinispirkimas.lt“), Dainius Podolskis („Detransa“), Paulius Liepinaitis („Dubleriai“) bei Ugnius Barauskas („Ties riba“).

Geriausias snaiperis – iš „Gižų“

Aukščiausios lygos finalo dieną įvyko ir šios lygos tritaškių metimo konkursas. Rankos taiklumą išmėgino 10 žaidėjų. Į finalą iškopė 14 taškų surinkęs Mindaugas Gilius („Grupinispirkimas.lt“) ir po 11 taškų pelnę Dainius Podolskis („Detransa“) bei Giedrius Miliauskas („Gražiškiai“). Būtent pastarasis ir tapo geriausiu lygos snaiperiu. Finale G. Miliauskas įmetė 12 taškų ir vienu tašku aplenkė M. Gilių.

Po šio konkurso buvo surengtos dar vienos tritaškių varžytuvės. Jose jėgas išmėgino geriausias C lygos snaiperis Mantas Zaikauskas („Balmepa“), B lygos tritaškių metimo konkurso finale triumfavęs Robertas Nevidomskis („Gižai“) ir aukščiausios lygos geriausiu tritaškininku pripažintas G. Miliauskas.

Nors visi trys snaiperiai pademonstravo aukštus rezultatus, tačiau geriausiu tapo „Gižų“ atstovas R. Nevidomskis, įmetęs 16 taškų. Tiek jam, tiek geriausiam aukščiausios lygos tritaškininkui G. Miliauskui įteikti specialūs atminimo prizai.

„Dėkoju visoms pirmenybėse dalyvavusioms komandoms. Ypač noriu padėkoti pirmenybių sekretorėms Evelinai Lietuvininkaitei, Viktorijai Jankauskaitei, Ignei Kurtinaitytei ir Margaritai Poderytei. Pirmosios trys merginos šiemet baigia mokyklas, tad kitais metais greičiausiai jų vietoje matysime naujus veidus. Taip pat noriu padėkoti Kybartų sekretorėms bei visiems varžybų teisėjams“, – pasibaigus rungtynėms kalbėjo pirmenybių vyr. teisėjas R. Lipinas.