„Santaka“ / Sveikinimai Kalėdų proga

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda mūrinį namą Smėlio g. 20, Virbalyje (17 a sklypas, yra 2 garažai, ūkiniai pastatai, šiltnamis). Tel. 8 614 82 403.
Galioja iki: 2019-08-22 08:01:37

Parduoda 1 ha žemės ūkio paskirties žemės Giedrių k., Šeimenos sen.. Tel. 8 686 25 956.
Galioja iki: 2019-08-22 08:14:46

Tvarkinga šeima išsimokėtinai nupirktų sklypą statyboms. Tel. 8 625 18 726.
Galioja iki: 2019-08-26 08:23:26Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2013-12-20 08:13

Dalinkitės:  


Sveikinimai Kalėdų proga

Mieli Lietuvos žmonės,artėja gražiausios metų šventės, kurių kiekvienas labai laukiame. Juk Kalėdos dovanoja džiaugsmą, viltį ir ramybę.

Tai ypatingas laikas, kai susitinkame su brangiausiais žmonėmis, pasitinkame sugrįžtančiuosius ir prisimename esančiuosius toli.

Tegul Kūčių vakaro šviesa sušildo ir sujungia mus visus. Būkime vieni kitiems atidesni ir geranoriški. Išklausykime ir išgirskime. Atverkime savo širdis gerumui.

Tegul šventų Kalėdų rytą išsipildo Jūsų svajonės. Būkime ryžtingi ir kantrūs, žengdami dar vieną žingsnį pirmyn. Būkime susitelkę ir saugokime Lietuvą savo širdyse.

Jaukių, šviesių ir kvapnių šventų Kalėdų!Dalia GRYBAUSKAITĖ

Lietuvos Respublikos Prezidentė


Mieli Vilkaviškio rajono žmonės!Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu vieni mintimis, kiti iš tikrųjų grįžtame į gimtuosius namus ir apkabiname tėvus, vaikus, anūkus, brolius ir seseris. Toks buvimas kartu visada džiugina. Pasirūpinkime, kad džiaugsmo neužgožtų smulkmenos, o šventės įlietų į kiekvieno iš mūsų širdį daugiau šviesos, stiprintų solidarumą ir pasitikėjimą. Būkime vieni kitiems tvirta parama, išgirskime vienas kitą. Supraskime, atjauskime šalia esantį žmogų ir priimkime jį kaip dovaną.

Linkiu Jums būties džiaugsmo, sveikatos ir optimizmo, nes prieš akis – nauji užmojai, pokyčiai ir kiekvieno iš mūsų verti darbai.

Jaukių šv. Kalėdų ir darbingų 2014-ųjų metų!Algirdas BUTKEVIČIUS

Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas


Išnirus saulė iš pusnynų

Nustebs, kad ir be jos čia buvo

Tiek daug auksinių žibintuvų,

Kad tiek šviesos visiems dalino

Pirščiukai Kūdikio rausvi.

A. Jasmantas „Kalėdų rytmetys“
Kai laikų sutemos, rodos, baigia nukloti visą žemę, paguodą atrandi nuolat besikartojančiame Dievo Žodyje: „Nebijokite!“ Dievas įdeda šį žodį į pranašo Izaijo širdį, arkangelo Gabrieliaus pasveikinimą Marijai, angelų žinią piemenėliams... Ir mus Jis drąsina: kad ir kokia tamsa suptų, „šiandien Dovydo mieste jums gimė Išganytojas“, kuris pakels sutryptas širdis, nubrauks kiekvieną ašarą ir atneš taip ilgai lauktą ramybę.

Mano mylimieji, pasitikėkite šio mažo Kūdikio nešama žinia ir Jums neteks nieko bijoti. Būkite laimingi Kristuje.Prel. Vytautas GUSTAITIS


Mieli Vilkaviškio rajono gyventojai!Virš mūsų žemės žiebiasi nauja laiko žvaigždė. Pasitikdami šv. Kalėdų šventę ir laukdami Naujųjų metų virsmo, nors trumpai akimirkai sustokime ir pamąstykime apie save, savo artimuosius, apie tai, ką nuveikėme ir ko nesuspėjome, susitelkime prie svarbiausių žmogiškųjų vertybių...Nuoširdžiai sveikiname Jus ir Jūsų artimuosius su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2014-aisiais metais. Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos, tegul Jūsų namai būna pilni skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo. Tebūnie ateinantys metai dosnūs prasmingų darbų, turtingi sėkmės ir visų vilčių išsipildymo!Algirdas NEIBERKA

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras

Bernardas MARČIUKONIS

Administracijos direktorius


Mieli Šeimenos seniūnijos žmonės!Žemė aplink saulę vėl apsuko ratą… Pasitinkame gražiausias šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventes.

Linkiu suskaičiuoti išsipildžiusias svajones – nuo įraudusių saulėtekių iki išblėsusio vakaro dangaus, nuo žaižaruojančių žvaigždynų iki molžemio dugno, nuo švelnių atodūsių mėnulio šviesoje iki paskutinio šiais metais rankos spustelėjimo…Gintas BAKŪNAS

Šeimenos seniūnasUžsk. 7774


Mielieji Klausučių seniūnijos gyventojai!Sulaukite stebuklo, kokį tik galima dovanoti šv. Kalėdų naktį. Tegul Jus supa tyros širdys, į sielą žvelgia geros akys ir prisiglaudžia gerumas, dovanotas brangiausio žmogaus.

Tegul žvakelės liepsna ant Kūčių stalo paskleidžia šilumą ir šviesą Jūsų namuose, tebūna atviros Jūsų širdies ir namų durys visiems, pasiilgusiems šilumos. Būkite sveiki ir laimingi 2014-aisiais.Gema SKYSTIMIENĖ

Klausučių seniūnijos seniūnėUžsk. 7734


Brangieji,šventos Kalėdos – magiškas metas, kai pildosi slaptos svajonės ir lūkesčiai, o juos pakeičia čia pat gimstantys nauji. Tai atleidimo, dalijimosi, meilės, gerumo ir šilumos dovanojimo metas.

Tegul tai bus brangiausios dovanos, kurias kiekvienas gausite prabudę Kalėdų rytą. Jų gavę pasijuskite mylimi ir išties laimingi.

Jaukių ir šiltų šv. Kalėdų Jums ir Jūsų brangiausiems žmonėms, prasmingų ir viltingų Naujųjų metų!Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio skyriaus tarybos vardu –

pirmininkas Evaldas JANULIONISUžsk. 7770


Pasitikdami svarbiausias metų šventes būkime vieningi ir susitelkę, kad pailsėję nuo kasdieninių rūpesčių ir apmąstę besibaigiančių metų kraitį pradėtume naujus metus sėkmingais darbais.

Tegul ateinantys Naujieji metai būna dar vienas žingsnis į gerus ir prasmingus darbus, o senųjų patirtis teįkvepia naujoms idėjoms ir iššūkiams.

Esamiems ir buvusiems darbuotojams gražių šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų linkiVilkaviškio ligoninės administracijaUžsk. 7735


Šv. Kalėdos – tai laikas, kai žodžiai virsta gerumu, nuveikti darbai – padėkomis. Tai laikas, kai užbaigiame tai, ką pradėjome, pamąstome apie tai, ką darysime. Tai laikas, kai draugai prisimena draugus, kaimynai spaudžia ranką kaimynams, ištiesia ranką vargstančiam žmogui.

Linkiu „Aušros“ gimnazijos bendruomenei, kad šis ypatingas laikas mums niekada nesibaigtų, kad ateinantys metai būtų kupini tikslo siekimo, džiaugsmingų atradimų, turtingi mūsų susikalbėjimo ir darnos.

Geros pradžios, naujos energijos, tikrų atradimų, drąsių idėjų, svarbių laimėjimų, atvirumo viskam, kas nauja.

Džiaugsmingų šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų, brangieji.Aleksandras ŽIKEVIČIUS

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos direktoriusUžsk. 7728


Mielieji,šv. Kalėdos ir Naujieji metai – tai dvasingiausios metų šventės, kai į kiekvienus namus atkeliauja gerumo bei tikėjimo dvasia.

Linkime, kad savo viltis ir tikėjimą geresne ateitimi paremtume pasitikėjimu vieni kitais, vieningais tikslais ir bendrais darbais.

Ramaus, jaukaus šv. Kūčių vakaro, šviesių šv. Kalėdų ir prasmingų Naujųjų 2014-ųjų metų.VšĮ „Kretingos maistas“Užsk. 7633


Mielieji!Baigiantis metams tarsi stovime ant slenksčio, užverdami duris į praeinančius 2013 metus. Kokie buvo tie metai mums visiems? Buvo visko. Tačiau dažniau prisiminkime tai, kas įvyko gero, malonaus, kuo galime džiaugtis, ko išmokome, su kuo susitikome, kokias dovanos gavome iš gyvenimo šiemet.

Sveikiname Jus su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir su ateinančiais 2014 metais. Linkime pasitikti juos su viltimi ir džiaugsmu.

Tebūna dosnūs ir laimingi Naujieji metai, tegul negandų šešėliai netemdo Jūsų ir artimųjų padangės, o kiekvienas naujas išauštantis rytas pripildo širdis tikėjimo, vilties, noro prasmingai dirbti ir gyventi.Diabetikų bendrijos „Insula“ tarybaUžsk. 7729


Prisiglauskim prie skubančio laiko –

Jis taip dosniai metus mums suraiko,

Ir uždegę žvakes ant kalėdinio stalo

Palinkėkime vienas kitam gero kelio...
Brangūs Pajevonio seniūnijos žmonės,nėra tinkamesnio laiko kaip Kalėdos, kad padėkotume ir palinkėtume Jums visiems sveikatos, meilės, vilties ir tikėjimo, jog Naujieji metai bus geri, prasmingi, dosnūs asmeninės laimės, o lemtis seikės gyvenimo džiaugsmą bei sėkmę visiems ir kiekvienam atskirai. Jaukių ir šiltų švenčių.Seniūnas Gediminas BISIKIRSKASUžsk. 7691


Tegul Šventos Kalėdos, Naujieji ant savo delnų

Neša stiprią sveikatą, šilumą, džiaugsmą, kantrybę.

Tegul slenkstį ir Jūsų namų

Tyliai peržengia meilė, ramybė.
Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga visus organizacijos narius sveikinaVilkaviškio aklųjų ir silpnaregių sąjungos tarybaUžsk. 7743


Mieli Vilkaviškio rajono neįgaliųjų žmonių sąjungos nariai!Tegul laimės ir gerovės Kalėdos Jums teikia,

Tegul pildosi viskas, ko tik širdžiai reikia.

Daugiausia – sveikatos, giedriausių dienų,

Šeimyninės laimės ir metų ilgų.
Sveikinu Jus visus su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais.Vita ZMITREVIČIENĖ

Vilkaviškio rajono neįgaliųjų žmonių sąjungos pirmininkėUžsk. 7727


Mielieji,tegul naujametinių žvakučių liepsnoje sutirpsta visos senųjų metų bėdos, o išaušęs šv. Kalėdų rytas teatneša sėkmę, stiprybę ir viltį.

Prisimindami vieni kitus uždekime Kalėdų žvakę ne tik ant šventinio stalo, bet ir savo širdyse. Pasidalykime vieni su kitais jos ugnele, apšvieskime kelią į Naujuosius metus.

Telydi Jus gražiausios idėjos ir mintys. Linkiu geros sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems.Valė JASIONIENĖ

Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkėUžsk. 7737


Mieli Vilkaviškio rajono gyventojai!Kiekvienas turime svajonių, kurių išsipildymas mus kelia vis aukščiau.

Tad linkiu Jums drąsių svajonių ir laimėtojo aukštumų.

Juk esame čia tam, kad galimybes paverstume žingsniais į gerovę ir laimę.

Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga Jus sveikinaVilkaviškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė

Lina KRUŽINAUSKIENĖUžsk. 7782


Žiemos šarmoj sustokim pagalvoti,

Kas nuveikta, ko siekta, kaip gyventa...

O kaip surasti tą gražiausią žodį

Artėjančiai žmogaus ir žemės šventei.

(Marcelijus Martinaitis)
Mieli Vilkaviškio krašto žmonės,tegul šv. Kalėdos būna vilties ir tikro džiaugsmo šventė, o ateinantys Naujieji metai pilni reikšmingų darbų ir atradimų.Antanas MARČIULIONIS

Darbo partijos Vilkaviškio

skyriaus pirmininkasUžsk. 7745


Gerbiami Vilkaviškio ligoninės medikai ir slaugytojos, greitosios medicinos pagalbos darbuotojai, šeimos gydytojos, registratūros darbuotojos! Švenčių proga linkiu Jums visiems daug džiaugsmo, ištvermės ir ilgų gyvenimo metų.

Linksmų Kalėdų ir Naujųjų metų!Onutė MALINAUSKIENĖUžsk. 7792


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ūkininkų laukuose žydi facelijos, dobilai, noksta grikiai
* Metusi vadovės darbą banke kraštietė iš naujo atrado save
* Rajono kolektyvai Žolinės šventėje linksmino Punsko lietuvius
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar keliate atostogų nuotraukas į socialinius tinklus?
Taip, keliu nuolat.
Įkeliu vieną kitą.
Niekada to nedarau.
Socialiniais tinklais nesinaudoju.Kalbos patarimai

Ar vartotinas pasakymas „ko eigoje“?
Ne, tai netaisyklinga konstrukcija. Vyksmo laikui ar tarpui nusakyti žodžio „ eiga “ vietininkas netinka. Vietoj jo gali būti vartojama metu, per ką arba pusdalyvis, padalyvis. Žaidimo eigoje (= Žaidimo metu; Žaidžiant ) išryškėjo komandos pajėgumas. Metų eigoje (= Per metus ) daug kas gali pasikeisti.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas