Varžybose dalyvavo aktyviausi klubo lankytojai.

Romo EIDUKEVIČIAUS nuotr.

Sportas

Salės futbolo pirmenybėse padaugėjo komandų

Tęsiasi Vilkaviškio rajono salės futbolo 5x5 pirmenybės. Į varžybas įsitraukė dar viena komanda. Į ją susibūrė Vilkaviškio Lobiškių mikrorajone ir aplinkinėse gatvėse gyvenantis jaunimas, daugiausia – buvę Sporto mokyklos auklėtiniai. „Lobiškių“ komandos siela – taip pat šios mokyklos auklėtinis A.Jasikevičius. Dabar pirmenybėse dalyvauja aštuonios komandos.

Sėkmingai pirmenybėse kovoja „Sveikatos“ futbolininkai. Gerai fiziškai pasirengę žaidėjai laisviau varžovams leidžia pasireikšti tik pirmąjį kėlinį, o vėliau juos apipila įvarčiais. Kybartų bendruomenės komandą „Blokas“ „Sveikata“ įveikė 17:4, „Lobiškius“ – 14:5. „Akšasta“ rungtynėse su „Sveikata“ pirmavusi bemaž visą pirmą kėlinį, neatlaikė spaudimo per paskutiniąsias penkias jo minutes, ir į savo vartus praleido 5 įvarčius.

Pirmenybių favoritėmis laikomų komandų rungtynių antrasis kėlinys vyko jau be didesnių emocijų, ir „Sveikata“ nesunkiai pasiekė dar vieną pergalę 13:5.

Rungtynėse su „Gimnazijos“ komanda po pirmo kėlinio „Akšasta“ pirmavo 5:0. Po pertraukos pailsėję gimnazistai į tai atsakė trimis įvarčiais. Rungtynės baigėsi 5:3 vyresniųjų žaidėjų pergale. Prieš gimnazistus neatsilaikė „Ateities“ futbolininkai, rungtynes pralaimėję 12:1. Apylygė kova tarp „Atžalos“ ir „Vilties“ komandų baigėsi rezultatu 8:7.

„Bloko“ ir „Ateities“ komandų susitikimo baigtis išaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis. Po pirmo kėlinio 4:3 pirmavo „Ateitis“, tačiau likus porai minučių iki rungtynių pabaigos P.Katilius rezultatą išlygino, o po minutės įmušė „Blokui“ pergalę atnešusį įvartį.

Rezultatyviausiai praėjusiame varžybų etape žaidė D.Kereiša („Sveikata“), T.Kižys („Lobiškiai“), G.Girniukaitis („Akšasta“), M.Bindokas („Gimnazija“).

Rytoj, kovo 10 d., 18 val. Kybartų pagrindinės mokyklos sporto salėje žais „Ateitis“ ir „Sveikata“, 19.45 val. – „Lobiškiai“ ir „Blokas“. Kovo 11 d. 12 val. susitiks „Atžala“ ir „Gimnazija“ , 13.30 val. – „Akšasta“ ir „Blokas“, 15 val. – „Lobiškiai“ ir „Viltis“.

Pirmąsias metines klubas paminėjo varžybomis

Praėjusių metų vasarį Vilkaviškyje atvėręs duris L.Miliauskienės individualios įmonės fitneso ir gimnastikos sporto klubas pirmąsias gyvavimo metines paminėjo varžybomis, kuriose dalyvavo aktyviausi klubo nariai.

Vyrai ir moterys varžėsi trijose amžiaus grupėse. Dvikovės rungtys buvo atliekamos ant atskirų prietaisų. Tiems, kam sekėsi geriausiai, klubo savininkai Leonora ir Vaclovas Miliauskai įteikė medalius, visiems – prizus. Buvo prapjautas ir gimtadienio tortas, už sėkmingą klubo veiklą pakeltos šampano taurės.

Miesto centre įsikūrusio klubo duris praveria ne tik vilkaviškiečiai. Pasportuoti atvažiuoja žmonių ir iš tolimesnių rajono vietovių, iš Šakių, Kalvarijos, Marijampolės. Kadangi klubas yra greta viešbučio, čia užsuka ir komandiruotėn atvažiavusieji, ir viešbutyje apsistoję užsieniečiai. Kai kurie darbo kolektyvai klube pamėgo rengti bendrus sporto užsiėmimus, mokyklos atsiveža atskiras mokinių grupes. Vaikai susipažįsta su prietaisais, ne vieną jiems leidžiama išmėginti.

Savininkai sako, kad į klubą ateinama dėl įvairių priežasčių: kas šiaip praleisti laisvalaikio, kas dėl sveikatos, kas dėl grožio. Šie dalykai svarbūs visiems, tad tarp lankytojų yra ir devynmečių paauglių, ir šešiasdešimtmetį perkopusių žmonių.

Didelėje ir erdvioje klubo užsiėmimų salėje pradžioje buvo 22 prietaisai įvairioms raumenų grupėms mankštinti. Lankytojų patogumui per metus jų įsigyta papildomai.

Plėstis galimybių yra, ir galbūt jau per antrą gimtadienį klubas bus tapęs ne tik sporto, bet ir sveikatingumo centru.