„Santaka“ / Moterys aukoja save gyvenimui

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Moteris, turinti patirties, ieško valytojos darbo. Tel. 8 699 29 968.
Galioja iki: 2024-04-21 14:44:23



Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2006-03-06 18:26

Dalinkitės:  


Moterys aukoja save gyvenimui


Rytoj švęsime Tarptautinę moters dieną. Moterys tokios šventės vertos, jos ją užsitarnavo. Tikrai neperdėsiu sakydamas, kad Vilkaviškio rajone pagrindiniu smuiku groja moterys. Švelniosios lyties atstovės yra valdininkės, žurnalistės, politikės, ūkininkės, verslininkės, mokytojos, gydytojos, prekybininkės, kultūros ir socialinių įstaigų darbuotojos. Daug turime šaunių, išradingų ir kūrybingų močiučių. Neįsivaizduoju, kaip galėtų gyvuoti mūsų rajono Savivaldybės administracija, jeigu joje nedirbtų sumanios, išradingos, sąžiningos moterys. Nėra tokios gyvenimo srities, kurioje moterys savęs neatskleistų, neparodytų savo sugebėjimų, savo talento, savo dvasinės šilumos, nuoširdžios draugystės ir karštos meilės. Jos darbui atiduoda protą, širdį ir sugebėjimus. Tikriausiai niekas ir niekada nesuskaičiuos moterų atliktų gerų ir pasiaukojančių darbų.

Be moterų gyvenimas būtų niūrus ir beprasmis. Manau, kiekvienas iš mūsų turėjome progos šimtus kartų įsitikinti, kad moters siela turi nuostabią savybę – spinduliuoti gėrį, kuris sušildo visų širdis. Todėl be jokių išlygų moteriai šeimoje skiriamas pirmaeilis vaidmuo. Moteris reikalinga ne tik šeimai. Ji laiminga, kai aplinkiniams dalija gerumą, laimę ir širdies šilumą. Bespalvė taptų meilė, draugystė, jeigu jos centre nebūtų moteris. Tuščia būtų vyrų širdis, jeigu joje neatsirastų meilės moteriai.



Negali suprasti, kodėl motinėlė gamta sunkiausias pareigas užkrovė gražiausiam savo kūriniui – moteriai. Ant savo pečių jos neša sunkią kasdienybės naštą. Moterys geriausiai žino, ką reiškia nemigo naktys, išgyvenimų ir nesėkmių skausmas. Dar ir kaip žino, bet viską sugeba paslėpti giliai savo širdyje.

Todėl gatvėje, darbovietėje, žmonių susibūrimuose jas matome linksmas, išdidžias, sugebančias sumaniai kaupti ir skleisti žmogiškumo šilumą. Savo išmintimi, darbštumu, gerumu, kantrybe jos mus supantį pasaulį padaro geresnį ir šviesesnį, gražesnį ir mielesnį.

Daug ko reikia ir moterims, kad būtų laimingos. Pirmiausia, dėmesingumo, švelnių ir gražių žodžių.

Dėmesys joms turi nesibaigti Moters dienos švente. Joms reikia kasdieninio dėmesingumo. Jų laimei reikia, kad sveiki ir laimingi augtų vaikai, kad neužpultų šeimos negandos, kad savo prasmingo kelio tąsą išvystų anūkų ir proanūkių gyvenime. Mums visada dera taip elgtis, kad jų širdis sušiltų, kad akys spindėtų, kad nelengvame darbe pajustų, jog greta yra galintys jas išklausyti, padėti, pabūti kartu džiaugsme ir bėdoje.

Tikriausiai dėl to ir poetas Justinas Marcinkevičius labai gražiai apibūdino moterį: „Tu tokia visur esanti, kad galėtum būti erdve. Tu tokia gyva, kad galėtum judėjimu būti. Tu tokia šviesi, kad galėtum būti saule. Tu tokia dosni, kad galėtum būti žeme. Tu tokia stipri, kad galėtum būti vyru. Tu tokia silpna, kad galėtum kūdikiu būti.



O tu esi viskas drauge: Tu esi Moteris“.



Algirdas BAGUŠINSKAS

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras



Publikuota: 2006-03-06 18:26:56

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Senieji maldos namai – ne vien tikinčiųjų rūpestis
* Sergantieji širdies nepakankamumu gaus papildomą gydymą
* Sesuo Lina: „Gyvas tikėjimas šeimą sujungia stipriais ryšiais“
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Teikdami GPM deklaraciją paremiate tą patį ar vis kitą paramos gavėją?
Kasmet remiu tą patį.
Paremiu vis kitą.
Elgiuosi įvairiai.
Paramos neskiriu niekam.
Pajamų nedeklaruoju.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai