Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2013-02-22 07:22

Dalinkitės:

Olimpiadose dominuoja „Aušros“ gimnazistai

Gabiausi rajono moksleiviai dalyvauja įvairiuose konkursuose bei olimpiadose. Tradiciškai daugiausiai mokinių į juos deleguoja Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija, kurios ugdytiniai dažniausiai ir tampa nugalėtojais.

Istorikai – iš keturių mokyklų

Rajoninėje istorijos olimpiadoje apdovanojimus pelnė keturių ugdymo įstaigų moksleiviai. Devintų klasių grupėje nugalėtoju tapo Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos mokinys Gabrielius Zaveckas (mokyt. G. Jurkynienė). Antrąja bei trečiąja vieta džiaugėsi „Aušros“ gimnazijos ugdytinės Greta Ryckytė bei Justė Kružinauskaitė.

Tarp dešimtokų nepralenkiama buvo „Aušros“ gimnazijos ugdytinė Jieva Vilkaitytė (mokyt. R. Aleksienė). Antrąją vietą užėmė Gražiškių gimnazijos gimnazistė Rasa Valaitytė, trečiąją – Virbalio vidurinės mokyklos mokinė Roberta Šukvietytė.

Vienuoliktų klasių grupėje nugalėtoja tapo „Aušros“ gimnazijos mokinė Kristina Alkevičiūtė (mokyt. M. Sledžiuvienė). Tos pačios pedagogės mokoma Sigutė Anisimavičiūtė užėmė trečiąją vietą. Antrąją vietą iškovojo Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos mokinė Rūta Dailidavičiūtė.

Tarp dvyliktokų istorijos olimpiadoje visas prizines vietas užėmė „Aušros“ gimnazijos atstovai. Pirmąją vietą pasidalijo mokytojos M. Sledžiuvienės ruošiamos Ieva Paškauskaitė bei Greta Burbaitė, antrąją užėmė Agnė Karpavičiūtė, trečiąją – Dovilė Rikliūtė.

Geriausios lituanistės – merginos

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje 9–10 klasių grupėje sėkmingiausiai pasirodė Gražiškių gimnazijoje besimokanti Rasa Valaitytė (mokyt. A. Adomaitytė).

Antrąją bei trečiąją vietas užėmė Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos ugdytinės Milda Milišauskaitė bei Jieva Vilkaitytė.

11–12 klasių grupėje nugalėtoja tapo Ieva Paškauskaitė iš „Aušros“ gimnazijos (mokyt. J. Sinkevičienė). Šios įstaigos ugdytinė Aistė Vėlyvytė užėmė trečiąją vietą.

Antrąja vieta džiaugėsi Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinės mokyklos atstovė Laura Glaveckaitė.

Nugalėtojai – gimnazistai

Fizikos olimpiadoje vėl dominavo „Aušros“ gimnazijos gimnazistai. Didžioji jų dalis – mokytojos Irenos Skamarakienės ugdytiniai. Tarp devintokų triumfavo šios įstaigos mokinė Margarita Kartavičiūtė (mokyt. I. Skamarakienė). Antrąją vietą pasidalijo „Aušros“ gimnazijos atstovė Milda Milišauskaitė bei Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos mokinys Gabrielius Zaveckas . Trečioji vieta atiteko „Aušros“ gimnazijos auklėtiniui Viliui Keručiui.

Dešimtų klasių grupėje pirmąją vietą pasidalijo Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos atstovas Dovydas Valiokas (mokyt. J. Judickienė) bei „Aušros“ gimnazijos mokinė Gerda Šimoliūnaitė (mokyt. I. Skamarakienė). Antroji vieta atiteko irgi šios įstaigos atstovui Algirdui Kartavičiui.

Tarp vienuoliktokų pirmas dvi vietas užėmė „Aušros“ gimnazijos mokytojos I. Skamarakienės mokiniai – Vytautas Šlenfuktas bei Lukas Skamarakas. Trečioji vieta atiteko Pilviškių „Santakos“ gimnazijos ugdytinei Justinai Valiūnaitei.

Dvyliktų klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo „Aušros“ gimnazistas Ruslanas Petokaitis (mokyt. I. Skamarakienė). Šios mokytojos ugdomi Giedrė Grigalevičiūtė užėmė antrąją, o Regimantas Maila – trečiąją vietas.

Tiesa, trečiąją vietą R. Maila pasidalijo su Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos auklėtine Simona Daubaraite.

Mažai dalyvių

Informatikos olimpiadoje varžėsi vos du devintokų ir dešimtokų atstovai ir trys dvyliktokai. Vienuoliktų klasių grupėje dėl geriausio informatiko vardo kovojo penki rajono moksleiviai.

Devintų klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Gražiškių gimnazijos mokinys Edgaras Šmigelskas (mokyt. R. Plečkaitis), antrąją vietą pelnė Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinės mokyklos ugdytinis Matas Kijauskas.

Tarp dešimtokų geriausiai pasirodė Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos gimnazistas Dovydas Valiokas (mokyt. I. Paulikaitienė), antrąją vietą užėmė Gražiškių gimnazijos mokinys Karolis Danilaitis.

Tarp vienuoliktokų pirmąją vietą užėmė Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos atstovas Deividas Dorša (mokyt. I. Paulikaitienė), antrąją – „Aušros“ gimnazijos ugdytinis Matas Grikietis, trečiąją – kybartietis gimnazistas Povilas Adomaitis.

Dvyliktų klasių grupėje visas tris prizines vietas iškovojo „Aušros“ gimnazijos mokiniai. Pirmąją vietą užėmė Algirdas Vainauskas (mokyt. I. Kaminskienė), antrąją – Marius Valasevičius, o trečiąją – Mindaugas Klapatauskas.