Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2012-10-17 22:37

Dalinkitės:

Iš tarptautinio turnyro Jelgavoje net penki Vilkaviškio rajono imtynininkai (stovi iš kairės): Laurynas Damidavičius, Mantas Markevičius, Martynas Damidavičius bei (iš kairės, pirmoje eilėje) Airidas Zinkevičius ir Deividas Pečiulis – grįžo su apdovanojimais.
Jono JURKYNO nuotr.

Sezono pradžioje imtynininkai džiugina pergalėmis

Andrius GRYGELAITIS

Naujasis laisvųjų imtynių sezonas sėkmingai prasidėjo Vilkaviškio rajono sportininkams. Dalyvaudami įvairiose varžybose mūsiškiai iškovojo jau ne vieną apdovanojimą.

Klaipėdoje vykusiose šalies jaunučių žaidynėse trys vilkaviškiečiai pasipuošė medaliais. Geriausiai sekėsi Laurynui Damidavičiui, kuris svorio kategorijoje iki 85 kg nugalėjo visus priešininkus ir tapo čempionu. Šioje kategorijoje puikiai pasirodė ir kitas mūsų rajono sportininkas – Santautas Ambrazevičius iškovojo bronzą. Neblogai sekėsi Justinui Urbanavičiui, kovojusiam svorio kategorijoje iki 73 kg. Tik finale suklupęs imtynininkas užėmė antrąją vietą.

Būrys mūsų rajono sportininkų su apdovanojimais grįžo iš tarptautinio turnyro, vykusio Latvijoje, Jelgavos mieste. Šiame turnyre, be šeimininkų latvių ir Lietuvos sportininkų, taip pat varžėsi imtynininkai iš Rusijos bei Austrijos. Du vilkaviškiečiai šiose varžybose įveikė visus priešininkus ir pasidabino aukso medaliais. Tai padarė Mantas Markevičius (svorio kategorijoje iki 42 kg) bei Laurynas Damidavičius (svorio kategorijoje iki 76 kg). Trys mūsų rajono sportininkai iškovojo bronzos apdovanojimus: Deividas Pečiulis (svorio kategorijoje iki 37 kg), Airidas Zinkevičius (svorio kategorijoje iki 46 kg) ir Martynas Damidavičius (svorio kategorijoje iki 63 kg).

Sėkmingai mūsiškiams susiklostė ir Klaipėdoje vykęs jau keturioliktasis tarptautinis turnyras „Mūsų viltys“. Šiemet į šias varžybas atvyko net aštuonių šalių sportininkai. Be lietuvių, čia kovėsi imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Slovakijos, Rusijos, Baltarusijos. Iš viso į Klaipėdą susirinko per 180 imtynininkų.

Geriausiai iš Vilkaviškio rajono sportininkų sekėsi Mantui Markevičiui. Jis svorio kategorijoje iki 38 kg varžovams nepaliko jokių vilčių ir tapo čempionu. Be tradicinių apdovanojimų – taurės ir medalio, M. Markevičiui buvo įteikti brangūs imtynių bateliai bei 100 litų piniginis prizas.

Neblogai varžybose pasirodė ir Laurynas Damidavičius. Jis svorio kategorijoje iki 76 kg įveikė ne vieną už save net keleriais metais vyresnį varžovą ir pateko į finalą. Jame vilkaviškietis susitiko su itin pajėgiu sportininku iš Baltarusijos. Laimėjęs pirmąjį kėlinuką, antrajame L. Damidavičius buvo priverstas pripažinti varžovo pranašumą ir liko antroje vietoje. Be įprastų apdovanojimų, mūsiškiui atiteko brangus imtynių triko.

Svorio kategorijoje iki 35 kg sėkmė lydėjo Deividą Pečiulį. Jis šiose varžybose iškovojo bronzos medalį.

„Šis tarptautinis turnyras buvo labai aukšto lygio. Tik trys lietuviai triumfavo savo svorio kategorijose. Be M. Markevičiaus, tai padarė sportininkai iš Pagėgių bei Raseinių“, – pasidžiaugė Vilkaviškio rajono imtynininkų treneris Jonas Jurkynas.

Šiuo metu jaunieji mūsų rajono sportininkai intensyviai ruošiasi Pagėgiuose vyksiančioms šalies jaunučių pirmenybėms, po kurių jie žada dalyvauti tarptautiniuose turnyruose Rygoje bei Daugpilyje.