Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2012-04-23 22:25

Dalinkitės:

Tradiciją krepšinio turnyru pagerbti buvusį mokyklos vadovą J. Dirvonskį palaiko jo sūnus Rūtenis (pirmas iš kairės) ir kūno kultūros mokytojas Juozas Murinas (pirmas iš dešinės) bei kybartiečiai krepšininkai ir rungtynes papuošiančios šokėjos.

Turnyre triumfavo marijampoliečiai

Kybartų „Saulės“ progimnazijos sporto salėje vyko jau vienuoliktasis krepšinio turnyras buvusiam mokyklos direktoriui J. Dirvonskiui atminti.

Turnyre dalyvavo Marijampolės Rygiškių Jono, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos, Pilviškių „Santakos“ ir Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijų sportininkai.

Varžybos vyko olimpine sistema. Pirmame pusfinalyje po atkaklios kovos kybartiečiai rezultatu 55:42 nugalėjo Pilviškių „Santakos“ komandą. Rezultatyviai žaidė V. Jegorovas (19 tšk.) ir D. Kivyta (11 tšk.). „Santakos“ komandai M. Žičkus pelnė 26 tšk.

Antrame pusfinalyje Marijampolės komanda iš pat pradžių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir naumiestiečius įveikė rezultatu 81:29.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviai žaidė A. Palionis (16 tšk.) ir V. Čėsna (12 tšk.), pralaimėjusiųjų – S. Petrauskas (12 tšk.).

Po šių rungtynių vyko iškilmingas varžybų atidarymas. Tylos minute buvo pagerbtas J. Dirvonskio atminimas, nuvežtos gėlės ir uždegtos žvakutės ant jo kapo.

Po neilgos pertraukos rungtynėse dėl trečios vietos susitiko Pilviškių „Santakos“ ir Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijų komandos.

Žaidimas vyko permainingai: pirmavo tai viena, tai kita komanda. Likus iki rungtynių pabaigos trims sekundėms, vienu tašku 49:48 pirmavo pilviškiečiai. Po minutės pertraukėlės naumiestiečiai sugebėjo paskutinę rungtynių sekundę pelnyti lemiamus 2 taškus, nugalėti pilviškiečius 50:49 ir laimėti III vietos medalius. Nugalėtojų gretose rezultatyviai žaidė J. Sakatauskas (12 tšk.) ir D. Urbelis (10 tšk.), pralaimėjusiųjų – M. Žičkus (27 tšk.).

Finale kybartiečiai turėjo pripažinti Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos krepšininkų pranašumą. Nors po pirmo kėlinio šie pirmavo tik 2 taškais, vėliau kybartiečiai neatsilaikė prieš galingesnius varžovus ir pralaimėjo rungtynes 42:70. Marijampoliečiams A. Palionis pelnė 26 tšk., A. Damušis – 10 tšk. Kybartiečių gretose rezultatyviausiai žaidė V. Jegorovas ir R. Grigaitis (12 tšk.).

Per rungtynių pertrauką vyko tritaškių metimo konkursas. Jame taip pat geriausiai sekėsi marijampoliečių duetui – G. Subačiui ir V. Čėsnai. Antri buvo pilviškiečiai R. Bepirštis ir R. Pabrica.

Varžybų uždarymo metu komandų prizininkių žaidėjai buvo apdovanoti atitinkamos spalvos medaliais. Juos įteikė J. Dirvonskio sūnus Rūtenis. Geriausi komandų žaidėjai M. Vaišnora, S. Petrauskas, M. Žičkus ir A. Damušis apdovanoti asmeniniais prizais.

Varžybų organizatoriams šią gražią sporto šventę padėjo surengti R. Dirvonskis, Kristijono Donelaičio gimnazijos ir „Saulės“ progimnazijos administracijos. Žiūrovus per pertraukas džiugino mokytojos S. Galinienės vadovaujamos šokėjos.