Dalinkitės:

Švietimo naujienos

Geriausi istorikai – gimnazijose

Rajono moksleiviai ir toliau savo žinias demonstruoja įvairiose olimpiadose bei konkursuose.

Neseniai įvykusioje rajoninėje istorijos olimpiadoje geriausiai pasirodė Vilkaviškio „Aušros“ gimnazistė Ieva Paškauskaitė, užėmusi pirmąją vietą. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos auklėtinė Rūta Murinaitė liko antroje vietoje, o trečiąja tenkinosi dar viena „Aušros“ gimnazistė Greta Burbaitė.

Muzikai – iš įvairių mokyklų

6–8 klasių muzikos olimpiadoje „M. K. Čiurlionis – lietuvių tautos genijus“ pirmąją vietą iškovojo Gražiškių gimnazijos mokiniai Paulius Vasiliauskas, Aušra Klastaitytė, Reda Brazaitytė, Miglė Ulevičiūtė, Rimantas Valaitis bei Laura Murauskaitė.

Antrąja vieta tenkinosi Virbalio vidurinės mokyklos mokiniai Miglė Turevičiūtė, Emilija Barišauskaitė, Lela Bauževičiūtė, Sandra Bernatavičiūtė, Austė Venckūnaitė ir Rugilė Zavickaitė.

Trečioji vieta atiteko Kybartų „Saulės“ progimnazijos auklėtiniams Povilui Šlikui, Edgarui Merkevičiui, Simonai Cimblerytei, Gabrielei Palaikytei, Gretai Šomkaitei bei Austėjai Dabrišytei.

Tarp fizikų dominuoja „Aušros“ gimnazistai

Paaiškėjo ir Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoninio etapo nugalėtojai. Tarp devintokų pirmąją vietą iškovojo Kristijono Donelaičio gimnazijos auklėtinis Dovydas Valiokas. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė „Aušros“ gimnazistai Saulius Vainauskas bei Algirdas Kartavičius.

Tarp dešimtokų geriausiai sekėsi „Aušros“ gimnazijos auklėtiniui Vytautui Šlenkfuktui.

Antrąja vieta tenkinosi Kristijono Donelaičio gimnazijos ugdytinis Povilas Adomaitis. Dar viena „Aušros“ gimnazijos auklėtinė Guoda Liepuoniūtė tarp dešimtokų rajone iškovojo trečiąją vietą.

Vienuoliktų klasių grupėje tarp prizininkų pateko du „Aušros“ gimnazistai: Marius Valasevičius iškovojo pirmąją vietą, o Algirdas Vainauskas tenkinosi trečiąja. Tarp vaikinų įsiterpė vienintelė mergina – Kristijono Donelaičio gimnazijos auklėtinė Simona Daubaraitė, kuri rajoninėje fizikos olimpiadoje iškovojo antrąją vietą.

Tarp dvyliktokų rajone nepralenkiami buvo taip pat „Aušros“ gimnazistai: pirmąją vietą užėmė Skirmantas Sutkus, o antrąją – Rimas Briauka. Trečioji vieta atiteko Pilviškių „Santakos“ gimnazijos auklėtiniui Mindaugui Čiupkevičiui.