Edvinas Sidaravičius, Rokas Neiberka ir Vaida Puidaitė ant laurų nemiega. Jie vėl treniruojasi ir ruošiasi kitų metų kovoms.

Kristinos ŽALNIERUKYNAITĖS nuotr.

Sportas

V.Ogulevičiaus atminimo taurė liko „Aušroje“

„Aušros“ vidurinėje mokykloje įvyko tradicinis mokytojo V.Ogulevičiaus atminimo krepšinio turnyras. Daugkartinė turnyro laimėtoja „Aušros“ komanda priėmė svečius iš Vilkaviškio Salomėjos Nėries, Pilviškių bei Kybartų mokyklų.

Burtai lėmė, jog pirmieji į aikštelę išbėgo Salomėjos Nėries ir Pilviškių krepšininkai.

Pilviškiečiai rungtynes laimėjo 72:64. Antrosiose rungtynėse susitiko turnyro daugkartiniai laimėtojai ir favoritai „Aušros“ krepšininkai bei kybartiečiai. Vilkaviškiečiai be ypatingo pasipriešinimo nugalėjo svečius 79:50. Dėl 3 vietos žaidė Salomėjos Nėries bei Kybartų komandos. Vilkaviškiečiai sutriuškino kybartiečius 79:33. Finalinių rungtynių pradžia parodė, kad „Aušra“ nesiruošia atiduoti gerbiamo ir mylimo mokytojo taurės.

Jie netruko susikrauti svaresnės persvaros ir finalo dvikovą su pilviškiečiais laimėjo rezultatu 57:34.

Komandos buvo apdovanotos diplomais, nepamiršti ir geriausi bei naudingiausi žaidėjai. „Aušros“ komandoje kaip visada geriausias buvo kapitonas G.Girniukaitis. Tą dieną puikiai pasirodė jaunasis žaidėjas G.Vaitkus, jau spėjęs įgauti pravardę „Jaunasis Macas“ – jam įteiktas perspektyviausio žaidėjo prizas. Organizatoriai dėkoja dalyvavusioms komandoms, teisėjams ir rėmėjams už šiltą V.Ogulevičiaus atminimą.

Mantas ŠITKAUSKAS

Medalių derliumi imtynininkai patenkinti

Vienuoliktus metus skaičiuoja Vilkaviškio dvikovinių sporto šakų klubas „Ravyras“.

Vilkaviškiečiai nepraleidžia progos pasivaržyti su kitų klubų sportininkais ir pasiekia tikrai gerų rezultatų.

Nosį nušluostė mergina

Lapkričio 25–26 dienomis klubo auklėtiniai dalyvavo respublikinėse laisvųjų imtynių jaunių pirmenybėse. Varžybos vyko Raseiniuose, kur susirinko visų Lietuvos imtynių klubų atstovai: berniukai ir merginos. Iš viso – daugiau nei 130 dalyvių iki 17 metų.

Iš Vilkaviškio su treneriu Jonu Jurkynu atvyko penki sportininkai. Geriausiai pasirodė Vaida Puidaitė. Ji savo svorio kategorijoje (48 kg) nugalėjo visas imtynininkes ir tapo čempione. Ir teisėjai, ir treneriai pripažino, kad mūsų rajonui atstovavusios sportininkės technika geriausia, ir mergaitė gali sieti ateitį su šiuo sportu. Aišku, jei norės ir treniruosis.

Pasak J.Jurkyno, kol kas ji labai rimtai kibusi į treniruotes – nepraleidžia nė vienos ir atėjusi neleidžia laiko veltui.

Be traumų neapsieinama

Jaunių pirmenybėse tai buvo ne vienintelis medalis, parsivežtas vilkaviškiečių. Trenerį nudžiugino Edvinas Sidaravičius (63 kg), iškovojęs trečiąją vietą. Vaikinas neseniai perėjo į aukštesnę svorio kategoriją. Varžybose buvo labai rimtų varžovų, bet jis nepasidavė. J.Jurkynas sakė, kad vaikinui sunku rasti treniruočių partnerį, nes tokio svorio vaikinų klube nėra. Taigi treniruojantis su lengvesniais jam sunku įvertinti savo jėgas.

Neblogų rezultatų tikėtasi ir iš Eriko Dobrovolskio. Bet vaikinas, kovodamas dėl trečios vietos 50 kg svorio kategorijoje, patyrė traumą – jam buvo atplėšta ausis. Dvi paskutines kovas jis kovojo kęsdamas skausmą. Finale šis sportininkas liko penktas.

Septintą vietą (55 kg svorio kategorijoje) užėmė Monika Kokanskytė, Egidijus Skinkys (42 kg) liko aštuntoje.

Ant pakylos – trise

Kiek anksčiau respublikos jaunučių pirmenybėse Šiauliuose pasiekta geresnių rezultatų. Iš šešių „Ravyro“ auklėtinių trys parsivežė medalius.

Pirmąją vietą 50 kg svorio kategorijoje iškovojo Gintaras Antulionis. Vaikinas kovodamas patyrė sprando traumą, tad kol kas nelanko treniruočių. Treneris labai patenkintas šiuo judriu ir triukšmingu vaikinu, kuris turi daug užsispyrimo. Jis net sulyso trejetu kilogramų, kad galėtų kovoti mažesnio svorio kategorijoje. Antrąją vietą 41 kg svorio kategorijoje iškovojo Egidijus Skinkys. Jauniausias varžybų dalyvis Rokas Neiberka iki 29 kg svorio kategorijoje taip pat užėmė antrąją vietą.

Kartu važiavę Tauras Eidukaitis (32 kg) ir debiutantas Andrius Dobrovolskis (54 kg) užėmė penktąsias vietas. Arnas Draugelis (44 kg) liko aštuntoje. Anksčiau būdavęs tarp lyderių vaikinukas dabar mažiau treniruojasi, tad ir rezultatas kiek kitoks.

„Ravyras“ gali tik džiaugtis savo pasiekimais. Mat per šiuos metus iškovota jau 36 medaliai.

Pasipildė naujokais

Šiais metais į klubą priimta dešimt naujokų. Vaikai nuoširdžiai kibo į darbą ir treneris tikisi, kad bent keletas jų tikrai netrukus galės dalyvauti varžybose.

– Svarbiausia šiame sporte – užsispyrimas, – čiupinėdamas nubrozdintą alkūnę aiškina J.Jurkynas.

Pats treneris neapsiriboja vien tik pamokymais žodžiu. Jis pats dažnai susikimba su savo auklėtiniais parodomojoje kovoje ir, kaip pats sako, greitai pats gali būti paguldytas „ant menčių“. Mat stiprių ir gabių vaikų klube ne vienas.