Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2012-01-20 06:51

Dalinkitės:

Rajono sporto entuziastai dažnai savo jėgas išmėgina ne vienoje sporto šakoje. Lengvaatletį Egidijų Rūką (kairėje) galima išvysti ir futbolo, ir krepšinio aikštėse. Šiemet jis iš Savivaldybės administracijos kūno kultūros ir sporto vyriausiojo specialisto Rolando Lipino rankų atsiėmė rezultatyviausio rajono futbolo pirmenybių antros lygos žaidėjo prizą.

Romo ČĖPLOS nuotr.

Praėję metai Vilkaviškio rajono sportininkams buvo sėkmingi

Andrius GRYGELAITIS

Praėję metai buvo kaip niekada sėkmingi Vilkaviškio rajono sportininkams. 2011-aisiais tarptautinėse ir šalies arenose ryškiausiai žibėjo lengvosios atletikos, dviračių sporto bei laisvųjų imtynių meistrai, stalo tenisininkai, ritininkai. Gruodžio pabaigoje, tradiciškai pagerbdama geriausius rajono sportininkus, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija jiems suorganizavo šventę Druskininkuose.

Geri praėję metai buvo lengvaatlečiui Tomui Kairiui. Bene garsiausias rajono sportininkas Pasaulio neįgaliųjų žmonių žaidynėse šuolių į tolį rungtyje iškovojo bronzos medalį. Nors T. Kairys žadėjo po praeito sezono baigti sportininko karjerą, tačiau savo sprendimą pakeitė. Dabar jis aktyviai treniruojasi ir ruošiasi šiais metais vyksiančiam Europos neįgaliųjų čempionatui.

Jau tampa tradicija, kad metus sėkmingai užbaigia mūsų rajono dviratininkai, treniruojami Artūro Žemaitaičio. Trys sportininkai atstovavo Lietuvos rinktinei įvairiose tarptautinėse varžybose. Audrius Žemaitaitis dalyvavo Kinijoje vykusioje Pasaulio studentų olimpiadoje, Eimantas Gudiškis – Europos jaunimo dviračių sporto čempionate, o Tauras Rinkevičius varžėsi Europos čempionato jaunių amžiaus grupėje.

Pernai nemažai trofėjų iškovojo geriausias rajono ir vienas pajėgiausių šalies dviratininkų E. Gudiškis. Vaikinas Lietuvos dviračių treko čempionato grupinėse lenktynėse iškovojo aukso, o šalies dviračių kroso čempionate – sidabro medalį.

T. Rinkevičius pernai savo trofėjų kolekciją papildė Lietuvos jaunių dviračių žaidynių grupinėse lenktynėse laimėtu bronzos medaliu, o Povilas Kesylis, kitas A. Žemaitaičio auklėtinis, iškovojo aukso medalį Lietuvos moksleivių pirmenybių asmeninėse lenktynėse.

Dar derlingesni metai buvo Jono Jurkyno treniruojamiems rajono imtynininkams.

Puikiai pasirodė jo auklėtinės merginos. Vaida Puidaitė Lietuvos laisvųjų imtynių čempionate iškovojo auksą, o Rūta Katkevičiūtė pasidabino bronzos medaliu.

Daugiausia trofėjų vaikinų grupėje „susišlavė“ Tomas Baracevičius. Jis ne tik laimėjo aukso medalį Baltijos jūros šalių jaunių pirmenybėse, bet tokius pačius apdovanojimus iškovojo ir Lietuvos jaunimo bei jaunių pirmenybėse, taip pat – šalies jaunių žaidynėse.

Imtynininkui Arnui Draugeliui praėjusiais metais nebuvo lygių Lietuvos laisvųjų imtynių čempionate bei šalies jaunimo laisvųjų imtynių pirmenybėse. Lietuvos jaunių laisvųjų imtynių pirmenybėse sėkmė lydėjo ir vilkaviškietį Ainorą Ivanauską. Šiose varžybose jis iškovojo sidabro medalį. Tokiu pačiu apdovanojimu Lietuvos jaunių žaidynėse pasipuošė ir imtynininkas Robertas Račiūnas.

Kiti J. Jurkyno auklėtiniai taip pat turi kuo didžiuotis. Aukso medaliais pasidabino Antanas Vasiliauskas, triumfavęs Lietuvos jaunių žaidynėse, bei Deividas Pečiulis, pergalę šventęs šalies laisvųjų imtynių vaikų pirmenybėse. Vaikų pirmenybėse sėkmė lydėjo ir Airidą Zinkevičių, iškovojusį sidabro medalį, bei Mantą Puidą ir Justiną Grumblį, kurie laimėjo bronzos medalius.

Sėkmingai praėjusiais metais pasirodė ir mūsų rajono lengvaatlečiai, treniruojami Vaclovo Miliausko. Rudens kroso pirmenybėse suaugusiųjų grupėje sidabro medalį iškovojo Nerijus Markauskas. Jis sėkmingai pasirodė jūrmylės bėgimo rungtyje.

Puikiai sekėsi ir Edvinai Mačiulaitytei. Ji triumfavo Lietuvos jaunimo iki 23 metų lengvosios atletikos čempionato 5 km bėgimo rungtyje, o 10 km bėgimo rungtyje pasipuošė sidabro medaliu.

Gintarė Smelstoriūtė Lietuvos jaunimo iki 20 metų lengvosios atletikos čempionate iškovojo sidabrą. Audronė Glineckaitė per šalies jaunimo lengvosios atletikos pirmenybes 3 km bėgimo rungtyje laimėjo bronzos medalį.

Du reikšmingus apdovanojimus iškovojo trenerio V. Miliausko auklėtinis Mantas Šmigelskas. Jis Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių 3 km bėgimo bei 1,5 km bėgimo su kliūtimis rungtyse iškovojo bronzos medalius. Brigita Adomaitytė džiaugėsi bronzos medaliu, laimėtu 1000 m bėgimo rungtyje per šalies vaikų lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybes.

Puikiai Lietuvos jaunimo iki 23 metų lengvosios atletikos čempionato 4x400 m bėgimų rungtyje pasirodė ir trenerio Modesto Saldukaičio auklėtinis Mindaugas Striokas, su kitais komandos nariais tapęs jos nugalėtoju.

Sėkmingi metai buvo mūsų stalo tenisininkams. Kęstutis Žeimys Baltijos šalių stalo teniso čempionate iškovojo antrąją vietą ir pasidabino sidabro medaliu, o šalies stalo teniso čempionate vyrų dvejetų varžybose jis iškovojo trečiąją vietą.

Trenerių Viktoro Rybako, Mindaugo Mozūraičio ir Valdo Kairio auklėtiniai iškovojo bronzos medalius komandinėse rajonų jaunių stalo teniso pirmenybėse. Merginų grupėje trečia vieta džiaugėsi Evelina Kurtinaitytė, Karolina Tamošaitytė bei Milda Štaraitytė, o vaikinų grupėje bronzą iškovojo Lukas Kiškėnas, Povilas Simanaitis ir Dovydas Skaburskis.

2011-aisiais puikiai pasirodė ir mūsų rajono ritinio komandos. Vilkaviškio „Žiedas“ Lietuvos ritinio čempionate apgynė čempionų titulą, o Alvito „Širvintos“ ritininkai iškovojo bronzos medalius.

„Praėję metai rajono sportininkams buvo išties puikūs. Labiausiai džiugina, kad vilkaviškiečiai patenka į šalies rinktines, dalyvauja tarptautinėse varžybose. Kartais vien galimybė kovoti tarptautinėse arenose yra didesnis laimėjimas už medalius Lietuvos čempionatuose“, – teigė Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos kūno kultūros ir sporto vyriausiasis specialistas Rolandas Lipinas.

Jis taip pat pasidžiaugė, jog 2011-aisiais po ilgos pertraukos pavyko puikiai suorganizuoti rajono lauko futbolo pirmenybes, salės futbolo čempionatą. Vis daugiau komandų sutraukia „Santakos“ laikraščio taurės krepšinio turnyras.

Vis dėlto, matydamas nemažai teigiamų dalykų, R. Lipinas pripažino, kad rajone yra ir daug su sportu susijusių problemų.

„Suprantu, jog dabar yra sunki finansinė padėtis, bet norėtųsi, kad daugiau lėšų būtų skirta sporto objektams. Jau nekalbu apie sporto salės statybą, tačiau Vilkaviškyje norisi turėti bent dvi lauko teniso, lauko treniruoklių aikštes. Visa tai yra planuose, bet juos įgyvendinti bus be galo sunku“, – prisipažino pašnekovas.

R. Lipinas atskleidė, kad šiais metais numatoma rekonstruoti Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salę, kurioje vyksta ir „Santakos“ laikraščio taurės krepšinio turnyras. Vis dėlto šiems planams dar turi pritarti rajono Tarybos nariai.