Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.

„Santaka“ / 2011-10-26 23:23

Dalinkitės:

„Aušros“ gimnazijos lengvaatlečiai rudens kroso varžybose buvo greičiausi.

Mokyklų bėgikai rungtyniavo Podvarke

Į rajono mokyklų rudens kroso varžybas, kurias organizavo Vilkaviškio rajono sporto mokykla, buvo susirinkę apie 150 bėgikų (10 komandų). Varžybos vyko Podvarko šile.

Gimnazijų ir vidurinių mokyklų grupėje nugalėjo Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos lengvaatlečiai, o iš pagrindinių mokyklų geriausiai pasirodė Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos rinktinė.

Jauniausios mergaitės bėgo 500 m. Prizines vietas pasidalijo B. Adomaitytė iš Gižų K. Baršausko pagrindinės, S. Almonaitytė iš Sūdavos vidurinės ir A. Brazaitytė iš Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklų. Berniukai varžėsi 1000 m distancijoje. I ir II vietas iškovojo vilkaviškiečiai M. Žiburis (S. Nėries pagr. m-kla) ir P. Baracevičius (Vilkaviškio pagr. m-kla). Trečias liko Š. Bendaravičius iš Bartninkų.

Mergaičių jaunučių amžiaus grupėje nugalėjo bartninkietė N. Alytaitė. Antrąją vietą užėmė S. Lapienytė iš „Aušros“ gimnazijos, trečia buvo V. Dulinskaitė (Bartninkų J. Basanavičiaus vid. m-kla). Tarp to paties amžiaus berniukų greičiausiai bėgo Gražiškių gimnazistas M. Šmigelskas. Antrąją ir trečiąją vietas laimėjo bartninkiečiai M. Ūsas ir I. Adomavičius.

Merginų jaunių amžiaus grupėje čempione tapo bartninkietė A. Glineckaitė. Antrosios vietos diplomas įteiktas L. Malinauskaitei (Gražiškių gimnazija), o trečiosios – R. Kartavičiūtei (Vištyčio Petro Kriaučiūno vid. m-kla). Tarp vaikinų jaunių pirmas finišavo S. Stočkus iš Gražiškių, aplenkęs II ir III vietas iškovojusius „Aušros“ bėgikus P. Strioką ir K. Ruočkų.

18-mečių ir vyresnių jaunuolių grupėje I ir III vietas laimėjo taip pat „Aušros“ gimnazistės O. Bazevičiūtė ir V. Noreikevičiūtė. Antra atbėgo J. Pavelčikaitė iš Sūdavos. Tarp šio amžiaus vaikinų visas prizines vietas užėmė „Aušros“ atstovai M. Šalaševičius. A. Kašinskas ir A. Mackeliūnas.

Gimnazijų ir vidurinių mokyklų bėgikai išsirikiavo tokia tvarka: I vieta – „Aušros“ gimnazija“ (198 tšk.), II – Bartninkų Jono Basanavičiaus vid. m-kla (174 tšk.), III – Sūdavos vid. m-kla (148 tšk.), IV – Gražiškių gimnazija (147 tšk.), V – Vištyčio Petro Kriaučiūno vid. m-kla (131 tšk.).

Pagrindinių mokyklų rikiuotė: I vieta – Salomėjos Nėries pagr. m-kla (143 tšk.), II – Vilkaviškio pagr. m-kla (141 tšk.), III – Alvito pagr. m-kla (125 tšk.), IV – Gižų Kazimiero Baršausko pagr. m-kla (123 tšk.), V – Žaliosios Vinco Žemaičio pagr. m-kla (99 tšk.).