„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-08-01 06:49

Dalinkitės:  Įvykiai

Išp­lė­šė ga­ra­žą

Į po­li­ci­ją dėl va­gys­tės krei­pė­si vil­ka­viš­kie­tis Ž. D.

Jis pra­ne­šė, jog iš ga­ra­žo, esan­čio prie Sta­ty­bi­nin­kų gat­vės 7-o na­mo, pa­vog­ti jam pri­klau­san­tys daik­tai: dvi gar­so ko­lo­nė­lės, dvi įran­kių dė­žės, per­fo­ra­to­rius bei 30 l dy­ze­li­nio ku­ro. Sa­vi­nin­kas pa­ty­rė dau­giau nei pu­sant­ro tūks­tan­čio li­tų nuo­sto­lį.


Įta­ria nu­si­kal­ti­mą


Į po­li­ci­ją krei­pė­si nu­si­kal­ti­mą įta­ru­si neį­ga­lios mer­gi­nos mo­ti­na.

Šeš­ta­die­nį, prieš vi­dur­nak­tį, na­mo grį­žu­si aš­tuo­nio­lik­me­tė M. M. ma­mai pa­pa­sa­ko­jo, kad bu­vo iš­prie­var­tau­ta vai­ki­no, ku­rio ži­no tik var­dą. Pro­ti­nės ne­ga­lios ka­muo­ja­ma mer­gi­na skun­dė­si, jog vai­ki­nas skam­bi­no iš jai pa­žįs­ta­mo as­mens te­le­fo­no, to­dėl pa­si­ti­kė­ju­si ir ėju­si su­si­tik­ti. Ta­čiau sto­te­lė­je lau­ku­si M. M. bu­vo įso­din­ta į pil­kos spal­vos au­to­bu­siu­ką, ku­ria­me sė­dė­jo du vai­ki­nai.

Iš ne­riš­lių mer­gi­nos pa­ro­dy­mų pa­rei­gū­nai ban­do iš­siaiš­kin­ti, ar iš tie­sų įvyk­dy­tas nu­si­kal­ti­mas ir kas jo kal­ti­nin­kai.


Per­va­žia­vo kie­me


Šeš­ta­die­nį Gra­žiš­kiuo­se per eis­mo įvy­kį su­ža­lo­tas žmo­gus.

Gra­žiš­kiuo­se, už­da­ra­me kie­me prie par­duo­tu­vės, sto­vė­ju­sį Duo­ne­lai­čių gy­ven­to­ją 48-erių J. Č. par­tren­kęs ir per­va­žia­vęs au­to­mo­bi­lis iš įvy­kio vie­tos pa­si­ša­li­no. Vy­ras bu­vo sku­biai pri­sta­ty­tas į li­go­ni­nę. Jam kons­ta­tuo­ti dau­gy­bi­niai kau­lų lū­žiai.

Iš pra­džių ne­ži­no­ję, ko grieb­tis, pa­rei­gū­nai ne­tru­kus su­lau­kė įvy­kio liu­di­nin­kų skam­bu­čio. Pi­lie­tiš­ki gra­žiš­kie­čiai pra­ne­šė, koks au­to­mo­bi­lis su­ža­lo­jo žmo­gų ir kas sė­dė­jo prie „VW Golf“ vai­ro. Net­ru­kus po­li­ci­jos su­lai­ky­tas 59-erių L. F. pri­si­pa­ži­no su­kė­lęs ava­ri­ją.


Atė­mė te­le­fo­ną


Sek­ma­die­nį ky­bar­tie­tę nu­skriau­dė su­gy­ven­ti­nis.

29-erių I. B. į po­li­ci­ją krei­pė­si ne­te­ku­si te­le­fo­no. Pa­sak jos, 42-ejų T. S. vi­du­ry die­nos vie­šo­je vie­to­je prie dau­gia­bu­čio, ma­tant ki­tiems as­me­nims, ją ap­tal­žė, atė­mė te­le­fo­ną ir su­plė­šė su­kne­lę. Konf­lik­tas ki­lęs dėl to, kad su­gy­ven­ti­nė se­niau ne­va pa­ti bu­vo nu­dai­go­ju­si T. S. te­le­fo­ną. Mo­te­ris tur­ti­nę ža­lą įver­ti­no 280 li­tų.


Už­puo­lė trise­


Šeš­ta­die­nį Lakš­tu­čių kai­me (Bart­nin­kų sen.) su­muš­tas vy­ras ir ap­dau­žy­tas jo au­to­mo­bi­lis.

Vi­dur­nak­tį per Lakš­tu­čius va­žiuo­jan­tį 51-erių Z. R. su­stab­dė trys ne­pa­žįs­ta­mi jau­nuo­liai ir pa­pra­šė ci­ga­re­čių. Ne­ga­vę, ko pra­šo, chu­li­ga­nai vai­ruo­to­ją su­mu­šė, o jo „Opel Ast­ra“ ap­spar­dė ir ap­ga­di­no. Ko­kia ža­la pa­da­ry­ta Z. R. ir ma­ši­nai, paaiš­kės po eks­per­tų iš­va­dų.


Pa­vo­gė iš kie­mo


Penk­ta­die­nį Vaiš­vi­lų kai­me (Pa­je­vo­nio sen.) ap­ga­din­tas trak­to­rius ir pa­vog­ti de­ga­lai.

Apie 12 val. trak­to­riaus „John Dee­re“, sto­vė­ju­sio na­mo kie­me, šei­mi­nin­kas D. V. pa­ste­bė­jo, jog su­skal­dy­tas trans­por­to prie­mo­nės prie­ki­nis stik­las. Gre­ta sto­vė­ju­sio sunk­ve­ži­mio MAZ ba­ke šei­mi­nin­kas pa­si­ge­do 100 lit­rų, o ja­vų pjo­vi­mo kom­bai­no „Vec­tor“ ku­ro ba­ke – net 300 lit­rų žy­mė­to dy­ze­li­no. Tur­ti­nę ža­lą ūki­nin­kas įver­ti­no 1272 li­tais.


Kar­vė at­si­ra­do


Penk­ta­die­nį į po­li­ci­ją krei­pė­si kar­vės pa­si­ge­du­si viš­ty­tiš­kė.

Mo­te­ris pra­ne­šė, jog iš ga­nyk­los, esan­čios Viš­ty­čio kai­me, pa­vog­ta juod­mar­gė kar­vė, ku­rios ver­tė – 3000 li­tų. Pra­dė­tą iki­teis­mi­nį ty­ri­mą pa­rei­gū­nams te­ko nu­trauk­ti tą pa­čią die­ną. Paaiš­kė­jo, kad kar­vė bu­vo pa­ti pa­spru­ku­si iš ga­nyk­los ir ne­tru­kus at­si­ra­do.Ir vėl nepavyko


Lie­pos 28 d. į Ky­bar­tų pa­tai­sos na­mus vėl ban­dy­ta per­mes­ti nu­teis­tie­siems drau­džia­mų tu­rė­ti daik­tų.

10.55 val. prie ad­mi­nist­ra­ci­nio pa­tai­sos na­mų pa­sta­to, ne­pai­sy­da­mas ke­lio ženk­lo „Įva­žiuo­ti drau­džia­ma“, pri­va­žia­vo vio­le­ti­nės spal­vos au­to­mo­bi­lis „Opel Vect­ra“.

Ja­me sė­dė­ję as­me­nys, pa­nau­do­da­mi sa­va­dar­bį įtai­są, vei­kian­tį su­spaus­to oro prin­ci­pu, per­me­tė pa­ke­tą ir sku­biai pa­si­ša­li­no.

Pa­ke­tas at­si­tren­kė į įreng­tą gau­dyk­lę ir nu­kri­to į drau­džia­mą zo­ną, kur Ap­sau­gos ir prie­žiū­ros sky­riaus pa­rei­gū­nų ir bu­vo su­ras­tas.

Išar­dę ne­le­ga­lų siun­ti­nį pa­tai­sos na­mų dar­buo­to­jai ja­me ra­do 7 mo­bi­liuo­sius te­le­fo­nus, 4 SIM kor­te­les ir te­le­fo­no lais­vų ran­kų įran­gą.

Per 2 die­nas tai buvo jau tre­čias ban­dy­mas nu­teis­tie­siems per­duo­ti mo­bi­lio­jo ry­šio te­le­fo­nus ir jų prie­dus. Iš vi­so paim­ta 28 mo­bi­lie­ji te­le­fo­nai, 25 SIM kor­te­lės, 15 įkro­vik­lių, 14 te­le­fo­nų ant­ga­lių ir 1 kom­piu­te­ri­nė vaiz­do ste­bė­ji­mo ka­me­ra.„Santakos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas