„Santaka“ / Partijų veikla

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-27 06:22

Dalinkitės:  


Partijų veikla

Tau­ti­nin­kai nu­spren­dė at­kur­ti sa­vo są­jun­gą

Vil­niu­je, Moks­lų aka­de­mi­jos rū­muo­se, bir­že­lį įvy­ko ant­ro­ji TS-LKD Tau­ti­nin­kų frak­ci­jos su­reng­ta kon­fe­ren­ci­ja, ku­rio­je bu­vo nu­spręs­ta at­kur­ti Tau­ti­nin­kų są­jun­gą. Iš Vil­ka­viš­kio kon­fe­ren­ci­jo­je da­ly­va­vo pen­ki de­le­ga­tai.

Pir­mo­je kon­fe­ren­ci­jos da­ly­je tau­ti­nin­kai ap­svars­tė su­si­da­riu­sią įtemp­tą pa­dė­tį dėl Tau­ti­nin­kų frak­ci­jos ir TS-LKD jun­gi­mo­si nuo­sta­tų pa­žei­di­nė­ji­mo, veik­los fi­nan­sa­vi­mo pro­ble­mų ir tau­ti­nin­kų ini­cia­ty­vos ig­no­ra­vi­mo bei TS-LKD prie­žiū­ros ko­mi­te­to akib­rokš­to – ne­tei­sė­to Tau­ti­nin­kų frak­ci­jos pir­mi­nin­ko pa­ša­li­ni­mo iš par­ti­jos. Tau­ti­nin­kų ly­de­ris bu­vo ap­kal­tin­tas vei­ki­mu prieš TS-LKD po­li­ti­ką, nes ak­ty­viai prie­ši­no­si par­ti­jos va­do­vy­bės su­ma­ny­mui Vil­niaus mies­to sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bo­je su­da­ry­ti koa­li­ci­ją su Val­de­ma­ro To­ma­ševs­kio blo­ku. Prieš tai to pa­ties ko­mi­te­to siū­ly­mu bu­vo už­draus­ta Tau­ti­nin­kų frak­ci­jos pa­siū­ly­tam kan­di­da­tui į TS-LKD pir­mi­nin­kus Gin­ta­rui Son­gai­lai da­ly­vau­ti rin­ki­muo­se. To­kia „demokratija“, kai bal­suo­ti ga­li­ma tik už TS-LKD va­do­vy­bės pa­rink­tus kan­di­da­tus, tau­ti­nin­kams pa­si­ro­dė ne­priim­ti­na. Bu­vo iš­rink­ta de­ry­bi­nė gru­pė vi­siems konf­lik­ti­niams klau­si­mams tarp Tau­ti­nin­kų frak­ci­jos ir TS-LKD iš­spręs­ti.

Ant­ro­je kon­fe­ren­ci­jos da­ly­je iš­klau­sius Tau­ti­nin­kų frak­ci­jos de­ry­bi­nės gru­pės ata­skai­tą priei­ta prie pa­grin­di­nio klau­si­mo dėl Tau­ti­nin­kų frak­ci­jos atei­ties TS-LKD par­ti­jo­je. Tau­ti­nin­kų kon­fe­ren­ci­ja priė­mė spren­di­mą pa­nai­kin­ti Tau­ti­nin­kų frak­ci­ją ir pra­dė­ti Tau­ti­nin­kų są­jun­gos, kaip sa­va­ran­kiš­kos po­li­ti­nės par­ti­jos, at­kū­ri­mo dar­bą. Kon­fe­ren­ci­jos da­ly­viai, už­pil­dę Tau­ti­nin­kų są­jun­gos stei­gė­jų an­ke­tas, su­da­rė Tau­ti­nin­kų są­jun­gos ini­cia­ty­vi­nę gru­pę ir jos pir­mi­nin­ku iš­si­rin­ko Sei­mo na­rį Gin­ta­rą Son­gai­lą.

Kon­fe­ren­ci­jo­je da­ly­va­vę Vil­ka­viš­kio tau­ti­nin­kų gru­pės at­sto­vai taip pat ta­po šios ini­cia­ty­vi­nės gru­pės na­riais.

Lie­pos 1 d. Kau­ne bu­vo su­reng­tas ini­cia­ty­vi­nės gru­pės Tau­ti­nin­kų są­jun­gai at­kur­ti pa­si­ta­ri­mas, ku­ria­me nu­spręs­ta įkur­ti du ini­cia­ty­vi­nės gru­pės cent­rus: vie­ną – Kau­ne, ki­tą – Vil­niu­je. Ap­tar­ti or­ga­ni­za­ci­niai bei ki­ti klau­si­mai. Pa­si­ta­ri­me da­ly­va­vo ir daug nau­jų žmo­nių, uni­ver­si­te­tų dės­ty­to­jų, pro­fe­so­rių, tei­si­nin­kų, vers­li­nin­kų, pa­reiš­ku­sių no­rą tap­ti at­ku­ria­mos Tau­ti­nin­kų są­jun­gos stei­gė­jais. Vi­sų nau­jų na­rių bu­vo klaus­ta, ko jie ti­ki­si iš at­ku­ria­mos Tau­ti­nin­kų są­jun­gos. At­sa­ky­mas bu­vo be­maž vie­no­das: no­ri­me to­kios Lie­tu­vos, ku­rio­je no­rė­tu­me gy­ven­ti pa­tys ir į ku­rią no­rė­tų su­grįž­ti gy­ven­ti mū­sų vai­kai, o at­ku­ria­mą Tau­ti­nin­kų są­jun­gą ma­to­me kaip vie­nin­te­lę nau­ją po­li­ti­nę jė­gą, į ku­rią ga­lė­tų įsi­lie­ti vi­si to­kį no­rą tu­rin­tys lie­tu­viai. Tai bū­tų nau­jas bend­ras sie­kis pa­da­ry­ti Lie­tu­vą tvir­tą ir uži­man­čią gar­bin­gą vie­tą tarp ki­tų Eu­ro­pos vals­ty­bių.

Ge­ra bu­vo ma­ty­ti šių žmo­nių aky­se už­si­de­gi­mą ir ne­sa­va­nau­diš­ką no­rą dirb­ti tau­tos la­bui. Ma­nau, jog tau­ti­nin­kų po­li­ti­nė veik­la, mū­sų gi­na­mos ver­ty­bės šian­dien yra ak­tua­lios ir rei­ka­lin­gos Lie­tu­vai.

„Kar­tais at­ro­do, kad mū­sų ne­daug ar kad mes ne­daug ką ga­li­me. Ta­čiau tie­sa yra ta, kad tau­ta gy­va tol, kol yra bent vie­nas tau­tie­tis, jau­čian­tis pra­smę dėl jos au­ko­tis, jai pa­si­švęs­ti, taip ža­din­da­mas ir ki­tus. Kaip elg­tis, ap­si­spren­džia­me kiek­vie­nas at­ski­rai, ta­čiau taip ir pra­si­de­da mū­sų vi­sų Tau­tos – lie­tu­vių tau­tos – kū­ry­ba“, – kon­fe­ren­ci­jo­je kal­bė­jo G. Son­gai­la.

Kvie­čiu vi­sus Vil­ka­viš­kio kraš­to žmo­nes, nea­be­jin­gus sa­vo tau­tai, tal­ka, pa­ta­ri­mu ir da­ly­va­vi­mu pri­si­dė­ti prie at­ku­ria­mos Tau­ti­nin­kų są­jun­gos. Skam­bin­ki­te tel. 8 652 89 304 ar­ba ra­šy­ki­te el. pa­štu: liberanacio@gmail.com. Mū­sų in­ter­ne­ti­nio pus­la­pio ad­re­sas: www.tau­ti­nin­kai.lt.Ar­tū­ras MIC­KE­VI­ČIUS

Ini­cia­ty­vi­nės gru­pės Tau­ti­nin­kų są­jun­gai at­kur­ti koor­di­na­to­rius

Vil­ka­viš­kio ra­jo­ne ir Ma­ri­jam­po­lės sa­vi­val­dy­bė­je


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas