„Santaka“ / Neasfaltuotas kelias daugiausiai problemų sukelia palijus

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-27 06:11

Dalinkitės:  


Štai taip po lie­taus at­ro­do Vil­ka­viš­ky­je esan­ti Žal­gi­rio gat­vė.

Ug­nės KAZ­LAUS­KIE­NĖS nuo­tr.


Neasfaltuotas kelias daugiausiai problemų sukelia palijus

And­rius GRY­GE­LAI­TIS

Į re­dak­ci­ją krei­pė­si vil­ka­viš­kie­tė Da­lė Pač­kaus­kie­nė, klaus­da­ma, ka­da bus išas­fal­tuo­ta Žal­gi­rio gat­vė, ku­rio­je ji gy­ve­na.

Kaip pa­sa­ko­jo D. Pač­kaus­kie­nė, dau­giau­sia pro­ble­mų iš­ky­la po lie­taus. Ka­dan­gi gat­vė neas­fal­tuo­ta, to­dėl kiek­vie­ną kar­tą pa­li­jus jo­je at­si­ran­da di­džiu­lės ba­los.

„Po lie­taus il­gai ne­ga­li­me išei­ti į lau­ką, nes telk­šo van­duo. Nuo ke­lio jis net at­bė­ga pas mus į kie­mą ir il­gai lai­ko­si. Jei­gu ke­lias bū­tų as­fal­tuo­tas, to­kių pro­ble­mų iš­veng­tu­me“, – tvir­ti­no vil­ka­viš­kie­tė.

Ji pa­sa­ko­jo, kad po­rą sy­kių per me­tus ke­lias yra nu­grei­de­riuo­ja­mas, ta­čiau po kiek­vie­no to­kio pro­ce­so pro­ble­mos tik pa­di­dė­ja. Pa­sak pa­šne­ko­vės, nu­grei­de­ria­vus žvy­ro kie­kis ant ke­lio nuo­lat ma­žė­ja, duo­bės gi­lė­ja, o van­duo po lie­taus vis il­giau lai­ko­si.

„Tu­ri praei­ti ke­le­tas die­nų, kol vi­sos ba­los iš­džiūs­ta. Gat­vė­je gy­ve­na ke­lios jau­nos šei­mos su ma­ža­me­čiais vai­kais, tad pa­li­jus jiems išei­ti kur nors pa­si­vaikš­čio­ti be­veik neį­ma­no­ma“, – pik­ti­no­si pa­šne­ko­vė.

Kaip sa­kė D. Pač­kaus­kie­nė, se­niau ke­lias tiek pro­ble­mų Žal­gi­rio gat­vės gy­ven­to­jams ne­su­kel­da­vo. Vis­kas pra­si­dė­jo maž­daug prieš dve­jus me­tus, kai per ke­lią bu­vo ve­da­ma ka­na­li­za­ci­ja.

„Jei­gu nė­ra lė­šų as­fal­tui pa­klo­ti, tuo­met ant ke­lio ga­lė­tų at­vež­ti bent po­rą di­de­lių prie­ka­bų žvy­ro. Dau­gu­ma gat­vės gy­ven­to­jų nuo­lat sten­gia­si ir pa­tys pa­re­mon­tuo­ti ke­lią, ant jo pil­da­mi bei ly­gin­da­mi skal­dą ar žvy­rą, ta­čiau jau ne­sa­me pa­jė­gūs pa­tys pri­vež­ti rei­kia­mo kie­kio“, – pa­sa­ko­jo gy­ven­to­ja.

Apie si­tua­ci­ją pa­si­tei­ra­vus Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės In­ves­ti­ci­jų ir stra­te­gi­nio pla­na­vi­mo sky­riaus ve­dė­jo Min­dau­go Len­ko bei Vie­ti­nio ūkio sky­riaus vy­riau­sio­jo spe­cia­lis­to Vid­man­to Len­čiaus­ko, šie tvir­ti­no, jog šiais me­tais as­fal­tuo­ti Žal­gi­rio gat­vės pla­nuo­se ne­nu­ma­ty­ta.

„Šie­met pa­gal ke­lių prie­žiū­ros ir plėt­ros pro­gra­mą yra nu­ma­ty­ta išas­fal­tuo­ti gre­ta Žal­gi­rio gat­vės esan­čias Al­gir­do, Min­dau­go bei P. Kriau­čiū­no gat­ves. Jau yra baig­ti ruoš­ti šių gat­vių tech­ni­niai pro­jek­tai ir ne­tru­kus bus skel­bia­mas kon­kur­sas dar­bams at­lik­ti“, – pa­sa­ko­jo M. Len­kas. Pa­sak jo, Žal­gi­rio gat­vė yra dar pa­kan­ka­mai ge­ros būk­lės, nuo­lat pri­žiū­ri­ma, to­dėl prio­ri­te­tai tei­kia­mi ki­tų vie­to­vių prie­žiū­rai.

Pa­gal tą pa­čią ke­lių prie­žiū­ros ir plėt­ros pro­gra­mą da­lis lė­šų yra nu­ma­ty­ta kai ku­rioms gat­vėms, esan­čioms Ky­bar­tuo­se, Pil­viš­kiuo­se bei Vir­ba­ly­je.

„Ži­no­me, kad dau­ge­liui ra­jo­no ke­lių rei­ka­lin­ga spe­cia­li prie­žiū­ra, ta­čiau ne­tu­ri­me lė­šų jiems vi­siems su­tvar­ky­ti. Ypač daug pro­ble­mi­nių ke­lių yra kai­muo­se, už­mies­čiuo­se. Sten­gia­mės at­si­žvelg­ti į vi­sų no­rus, ta­čiau mū­sų ga­li­my­bės yra ri­bo­tos“, – ap­gai­les­ta­vo V. Len­čiaus­kas.

Pa­sak spe­cia­lis­to, Žal­gi­rio gat­vės gy­ven­to­jai tu­rė­tų raš­tu kreip­tis į ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės at­sto­vus ir tuo­met, pla­nuo­jant ki­tų me­tų lė­šas, į šį pra­šy­mą bū­tų ga­li­ma at­si­žvelg­ti.

„Se­niū­ni­ja yra sky­ru­si lė­šų tiek Žal­gi­rio, tiek ki­toms gat­vėms žvy­ruo­ti bei grei­de­riuo­ti. Tik­rai ne­ga­li­ma sa­ky­ti, kad to­kie ke­liai ne­pri­žiū­ri­mi. Kol kas lė­šos nu­ma­ty­tos di­des­nėms Vil­ka­viš­kio gat­vėms as­fal­tuo­ti, ta­čiau ga­li­ma sa­ky­ti, jog pa­ma­žu ar­tė­ja­me ir prie ma­žes­nių. Vil­ka­viš­ky­je, be Žal­gi­rio gat­vės, pa­na­ši si­tua­ci­ja yra ir M. Va­lan­čiaus, Jau­ni­mo, Drau­gys­tės bei kai ku­rio­se ki­to­se gat­vė­se“, – pa­sa­ko­jo V. Len­čiaus­kas. Jis tvir­ti­no, kad žmo­nės tu­ri bū­ti kant­rūs ir pa­lauk­ti, kol bus nu­ma­ty­ta lė­šų ir jų gat­vėms išas­fal­tuo­ti.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas