„Santaka“ / Vilkaviškiečiai krepšininkams Europos čempionate linkėjo tik pergalių

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-20 23:11

Dalinkitės:  


Norinčiųjų varyti kamuolį per Vilkaviškį netrūko.

Autorės nuotr.


Vilkaviškiečiai krepšininkams Europos čempionate linkėjo tik pergalių

Vil­ka­viš­kie­čiai krep­ši­nio ger­bė­jai praė­ju­sį penk­ta­die­nį tu­rė­jo ga­li­my­bę pa­ro­dy­ti sa­vo vie­ny­bę, pri­si­lies­ti prie ke­liau­jan­čio per vi­są ša­lį ka­muo­lio ir to­kiu bū­du tar­si pri­si­dė­ti prie Lie­tu­vos krep­ši­nio rink­ti­nės sėk­mės šių me­tų Eu­ro­pos vy­rų krep­ši­nio čem­pio­na­te.

Dau­gy­bę mies­tų ir mies­te­lių ap­ke­lia­vu­sios ak­ci­jos „Va­rom už Lie­tu­vą“ ka­muo­lio Vil­ka­viš­kio gy­ven­to­jai lau­kė dar prie mies­to ri­bą žy­min­čio ženk­lo.

Čia nuo Ma­ri­jam­po­lės at­ke­lia­vu­sią ko­lo­ną pa­si­ti­ko bū­rys tau­ti­ne at­ri­bu­ti­ka pa­si­puo­šu­sių ir šven­tiš­kai nu­si­tei­ku­sių spor­ti­nin­kų, ame­ri­kie­tiš­kais „Ca­dil­lac“ mar­kės au­to­mo­bi­liais at­va­žia­vę „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo at­sto­vai, tau­ti­nę juos­tą ant ke­lio tie­su­sios mer­gi­nos bei dau­gy­bė smal­suo­lių.

Ak­ci­jos da­ly­vius pa­svei­ki­nęs mies­to se­niū­nas Al­gis Ki­se­liū­nas ap­do­va­no­jo ka­muo­lio va­ry­mo es­ta­fe­tę mū­sų mies­tui per­da­vu­sį krep­ši­nio ger­bė­ją.

No­rin­čių­jų va­ry­ti ka­muo­lį per Vil­ka­viš­kį tik­rai ne­trū­ko, ta­čiau tai da­ry­ti bu­vo leis­ta tik iš anks­to už­si­re­gist­ra­vu­sie­siems. Pa­sak Spor­to mo­kyk­los tre­ne­rių, gai­la, bet ne vi­si vai­kai ga­vo ga­li­my­bę va­ry­ti ka­muo­lį, nes bu­vo iš­rink­ti tik pa­tys ge­riau­si.

Bū­rio krep­ši­nio mė­gė­jų ly­di­ma ko­lo­na atskubėjo į žmo­nių pri­si­pil­džiu­sią J. Ba­sa­na­vi­čiaus aikš­tę, ku­rio­je pa­si­ruo­šę jau lau­kė kar­tu su ka­muo­liu per Lie­tu­vą ke­liau­jan­tys ak­ci­jos or­ga­ni­za­to­riai, Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos at­sto­vai. Trum­pos pro­gra­mos me­tu bu­vo iš­loš­tas bi­lie­tas į Eu­ro­pos vy­rų krep­ši­nio čem­pio­na­tą, or­ga­ni­za­to­riams įteik­tas Re­nal­do Da­riaus Du­lins­ko ran­kų dar­bo su­ve­ny­ras, padainuota ir pašokta.

To­liau ka­muo­lį va­ry­ti bu­vo pa­ti­kė­ta Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­rui Al­gi­man­tui An­ta­nui Grei­mui, vi­ce­me­rui Al­gir­dui Ba­gu­šins­kui, Ta­ry­bos na­riui Al­gir­dui Nei­ber­kai, tre­ne­riams, kū­no kul­tū­ros mo­ky­to­jams ir ki­tiems krep­ši­nio ger­bė­jams.

Iš aikš­tės šven­tės da­ly­viai per­si­kė­lė į krep­ši­nio aikš­te­lę tarp Sta­ty­bi­nin­kų ir Kęs­tu­čio gat­vių, kur vy­ko 3x3 tur­ny­ras.

Čia bu­vo ma­tuo­ja­mas skan­duo­tės už ša­lies rink­ti­nės per­ga­lę „Tiks­las, ryž­tas ir ga­lia – Lie­tu­va, mes už Ta­ve!“ gar­so stip­ru­mas.

Vil­ka­viš­kie­čiai šau­kė iš vi­sų jė­gų, to­dėl, pa­sak or­ga­ni­za­to­rių, pa­sie­kė vie­ną ge­riau­sių re­zul­ta­tų.

Pak­laus­ti, ką Lie­tu­vos rink­ti­nei „įkro­vė“ į ka­muo­lį, vil­ka­viš­kie­čiai var­di­jo vi­sus per­ga­lei rei­ka­lin­gus kom­po­nen­tus: drą­są, ryž­tą, iš­tver­mę, su­si­kau­pi­mą, ne­pa­lau­žia­mą jė­gą ir neišb­lės­tan­čią vil­tį.

„Vy­rams įkrau­na­me per­ga­lės troš­ki­mą, tei­gia­mas emo­ci­jas, meist­riš­ku­mą, o svar­biau­sia – pa­si­ti­kė­ji­mą sa­vi­mi. Juk už jų sto­vi vi­sa tau­ta. Ir jei, tar­kim, ne­pa­vyk­tų, te­gul ko­man­da ne­si­jau­di­na: lie­tu­viai su­pras ir pa­lai­kys taip pat, kaip ir per­ga­lės at­ve­ju. Nors per­ga­le mes nea­be­jo­ja­me, pir­ma vie­ta ga­ran­tuo­ta!” – sa­kė krep­ši­nio en­tu­zias­tai.Jus­tė KUDŽ­MAI­TĖ


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas