„Santaka“ / Tiško vandens šventės purslai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Tvarkinga šeima išsimokėtinai nupirktų sklypą statyboms. Tel. 8 625 18 726.
Galioja iki: 2019-08-26 08:23:26

Parduoda 2 kambarių butą Alvite (I a., sava pakura). Tel. 8 647 46 922.
Galioja iki: 2019-08-31 13:18:44

Parduoda X mėsinių veislės veršingą mėsinę telyčią, melžimo aparatą (benzininis). Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-09-01 11:46:18

Reikalinga moteris vyresnio amžiaus močiutei prižiūrėti. Tel. 8 683 64 162 (Marijampolė).
Galioja iki: 2019-09-02 11:07:09Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-18 23:06

Dalinkitės:  


Paežerių ežere rungtyniavo motorlaiviai, bures skleidė jachtos.

Autorės nuotr.


Tiško vandens šventės purslai

Vil­ka­viš­kio bend­ruo­me­nės, „Se­nų ve­ži­mų“ klu­bo, Vil­ka­viš­kio mies­to se­niū­ni­jos ir bu­riuo­to­jų klu­bo „Škva­las“ ini­cia­ty­va prie Pae­že­rių eže­ro sep­tin­tą­jį kar­tą bu­vo su­reng­ta van­dens šven­tė. Ji vy­ko nuo anks­ty­vo šeš­ta­die­nio ry­to iki pat vė­lu­mos. Bū­re­liais žmo­nės trau­kė į eže­ro pa­kran­tę – čia ne­trū­ko nei ge­rų emo­ci­jų, nei pra­mo­gų.


Vi­są pus­die­nį – spor­tas


De­šim­tą va­lan­dą Pae­že­rių eže­re pra­si­dė­jo grei­taei­gių ka­te­rių Lie­tu­vos čem­pio­na­to ant­ro­jo eta­po var­žy­bos. Žiū­ro­vai ga­lė­jo pa­si­gė­rė­ti tik­rai įspū­din­gu re­gi­niu: ban­gas skro­dė di­džiu­liu grei­čiu le­kian­tys mo­tor­lai­viai. Nus­te­bi­no ir tai, jog prie vie­no iš jų vai­ro sė­dė­jo mo­te­ris – „Kau­no mo­tor­lai­vių“ spor­to klu­bo at­sto­vė Auš­ra Ka­mins­kie­nė. Ji suau­gu­sių­jų kla­sė­je iš­ko­vo­jo tre­čią­ją vie­tą, nu­si­lei­du­si tik Ar­vy­dui Dran­sei­kai ir var­žy­bo­se da­ly­va­vu­siam ti­tu­luo­čiau­siam mo­tor­lai­vių spor­to at­sto­vui Man­tui Kuk­ci­na­vi­čiui, at­sto­va­vu­siems KTU „Po­li­tech­ni­kos“ klu­bui. M. Kuk­ci­na­vi­čius pir­ma­vo ir sku­te­rių gru­pė­je, ant­ro­je ir tre­čio­je vie­to­se pa­li­kęs „Kau­no mo­tor­lai­vių“ spor­ti­nin­kus Si­gi­tą Ši­mai­tį ir Ar­tū­rą Mar­cin­kų.

Bend­ro­jo­je ko­man­dų įskai­to­je trium­fa­vo KTU „Po­li­tech­ni­kos“ klu­bas, si­dab­ro me­da­liu te­ko ten­kin­tis „Kau­no mo­tor­lai­viams“. Vil­ka­viš­kio se­niū­no tau­rė ati­te­ko grei­čiau­siam jau­na­jam mo­tor­lai­vio pi­lo­tui Pau­liui Stai­niui ir grei­čiau­siam pi­lo­tui suau­gu­sių­jų kla­sė­je M. Kuk­ci­na­vi­čiui.

Už idė­ją Pae­že­rių eže­re or­ga­ni­zuo­ti mo­tor­lai­vių var­žy­bas ap­do­va­no­ti vil­ka­viš­kie­tis Jus­ti­nas Tė­ve­lis ir bu­vęs vir­ba­lie­tis, nu­si­pel­nęs tre­ne­ris ir šių var­žy­bų ko­men­ta­to­rius Val­de­ma­ras Pet­rū­nas. Už pa­gal­bą mo­tor­lai­vių spor­tui pa­dė­ko­ta Vil­ka­viš­kio se­niū­nui Al­giui Ki­se­liū­nui bei Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­rui Al­gi­man­tui An­ta­nui Grei­mui. Už vi­so­ke­rio­pą pa­gal­bą pa­dė­kos raš­tai įteik­ti Lie­tu­vos mo­to­ri­nių lai­vų fe­de­ra­ci­jos pre­zi­den­tui Ed­mun­dui Ja­naus­kui bei vyr. tei­sė­jui Al­gir­dui Vait­ke­vi­čiui.


Po pie­tų – links­mos pra­mo­gos


Ant­ro­jo­je van­dens šven­tės da­ly­je nuo­bo­džiau­ti taip pat ne­te­ko. Šven­tės pra­džią pa­skel­bė Nep­tū­nas ir Un­di­nė­lė kar­tu su Vil­ka­viš­kio bend­ruo­me­nės pir­mi­nin­ku Pet­ru Ži­lio­niu ir pa­kvie­tė vi­sus pa­si­links­min­ti ir pa­pra­mo­gau­ti. Jie pa­svei­ki­no tą­dien žie­dus su­mai­niu­sią jau­na­ve­džių po­rą, ku­ri su vi­sa pa­ly­da į šven­tės vie­tą bu­vo at­pluk­dy­ta jach­ta.

Sveikinimo žodį susirinkusie-siems prie ežero tarė Seimo narys Algirdas Butkevičius.

Pae­že­rė­je veik­ti tik­rai bu­vo ką: vy­ko in­for­ma­ty­vūs pir­mo­sios pa­gal­bos tei­ki­mo kur­sai, abe­jin­gų ne­pa­li­ko be ga­lo daug žiū­ro­vų ir ekst­re­ma­lių iš­ban­dy­mų ne­pa­bū­gu­sių šven­tės da­ly­vių dė­me­sio su­lau­ku­si sau­gos dir­žų efek­ty­vu­mo de­monst­ra­vi­mo įran­ga, sma­giai nu­tei­kė gais­ri­nin­kų pa­ro­do­mo­ji pro­gra­ma. Be­je, jo­je da­ly­va­vo ir žiū­ro­vai: gau­sus bū­rys vy­rų pa­no­ro trauk­ti gais­ri­nin­kų žar­ną. O kur dar jach­tų pa­ra­das, van­dens sli­džių, ka­no­jų ir ki­tos van­dens pra­mo­gos...

Smal­siau­si bei kant­riau­si su­lau­kė ir int­ri­guo­jan­čio šla­pių marš­ki­nė­lių kon­kur­so. Kas nuo įvai­riau­sios veik­los pa­var­go, čia pat ant že­mės tie­sė­si ple­dus ir mė­ga­vo­si įspū­din­gais vaiz­dais – juk to­kio­je šven­tė­je nuo­bo­džiau­ti bū­tų tik­ra nuo­dė­mė. Nors ren­gi­ny­je vil­ka­viš­kie­čių ga­lė­jo bū­ti ir dau­giau, ta­čiau tie, ku­rie da­ly­va­vo, tik­rai ne­pa­si­gai­lė­jo: or­ga­ni­za­to­riai pa­dir­bė­jo iš pe­ties ir šven­tė bu­vo gra­ži bei nuo­tai­kin­ga.Ilo­na VIT­KAUS­KAI­TĖ


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Žinomos dainininkės pramintu keliu eina jauniausioji dukra
* Jachtų regata aštriais pojūčiais džiugino dalyvius, o gražiu reginiu – žiūrovus
* Į pilviškiečio laidotuves susirinkęs būrys velionio giminaičių patyrė šoką
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate Seimo sprendimą nuo kitų metų Vėlines skelbti nedarbo diena?
Džiaugiuosi juo.
Vertinu neigiamai.
Neturiu nuomonės.Kalbos patarimai

Ar vartotinas pasakymas „ko eigoje“?
Ne, tai netaisyklinga konstrukcija. Vyksmo laikui ar tarpui nusakyti žodžio „ eiga “ vietininkas netinka. Vietoj jo gali būti vartojama metu, per ką arba pusdalyvis, padalyvis. Žaidimo eigoje (= Žaidimo metu; Žaidžiant ) išryškėjo komandos pajėgumas. Metų eigoje (= Per metus ) daug kas gali pasikeisti.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas