„Santaka“ / Partijų veikla

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda medų. Gali pristatyti į namus. Tel. 8 620 85 872.
Galioja iki: 2019-01-28 10:50:32

Parduoda OPEL ASTRA CARAVAN (1999 m., 1,7 l, dyzelis, 50 kW, TA iki 2019 m. sausio 31 d., 550 Eur). Tel. 8 653 81 967.
Galioja iki: 2019-01-28 11:12:51

Parduoda VW POLO (2003 m., 1,9 l, dyzelis, TA iki 2020 m. lapkričio mėn.). Tel. 8 694 95 488.
Galioja iki: 2019-01-28 11:14:48

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį su baldais, paaugintus įvairaus amžiaus veršelius (telyčaites), mobilųjį telefoną CAT S40, padangas M+S 185 | 65R15 (4 vnt.), rusišką ritininį presą PR-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-01-28 13:09:35Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-18 23:04

Dalinkitės:  


Dar­bo par­ti­jos pir­mi­nin­ką V. Us­pas­ki­chą (de­ši­nė­je) ori­gi­na­li vil­ka­viš­kie­čių do­va­na, pri­mi­nu­si jau­nys­tę, su­jau­di­no iki šir­dies gel­mių.

Partijų veikla

Vil­ka­viš­kie­čiai V. Us­pas­ki­chui įtei­kė su­vi­rin­to­jo sky­de­lį

Var­niuo­se, prie Lūkš­to eže­ro, vy­ko Dar­bo par­ti­jos są­skry­dis ir neei­li­nis su­va­žia­vi­mas. Ja­me da­ly­va­vo 17 Vil­ka­viš­kio sky­riaus de­le­ga­tų, ta­čiau iš tie­sų į Var­nius va­žia­vo kur kas di­des­nis bū­rys (per 40) vil­ka­viš­kie­čių: par­ti­jos na­riai su šei­mo­mis, daug jau­ni­mo. Į są­skry­dį su­si­rin­ko dau­giau kaip 300 žmo­nių, tarp jų – ir Nau­jo­sios są­jun­gos na­riai. Mes taip pat kvie­tė­me į są­skry­dį kar­tu va­žiuo­ti ko­le­gas iš Nau­jo­sios są­jun­gos Vil­ka­viš­kio sky­riaus, bu­vo­me re­zer­va­vę 10 vie­tų, ta­čiau pa­sku­ti­niu mo­men­tu sky­riaus pir­mi­nin­kas L. Aku­ce­vi­čius „nė­rė į krū­mus“, aiš­kin­da­mas, kad jo par­ti­jos na­riai ne­tu­ri pi­ni­gų są­skry­džiams.

Pag­rin­di­nis su­va­žia­vi­mo klau­si­mas bu­vo Dar­bo par­ti­jos ir Nau­jo­sios są­jun­gos su­si­jun­gi­mas. Už šių par­ti­jų są­jun­gą bal­sa­vo dau­gu­ma de­le­ga­tų. Su Nau­jo­sios są­jun­gos pir­mi­nin­ku A. Pau­laus­ku ap­ta­riant si­tua­ci­ją Vil­ka­viš­kio ra­jo­ne, bu­vo priei­ta prie nuo­mo­nės, kad dau­ge­ly­je ra­jo­nų par­ti­jų su­si­jun­gi­mo stab­džiai yra sky­rių pir­mi­nin­kai.

Nau­jo­sios są­jun­gos Vil­ka­viš­kio sky­riaus na­rius no­riu in­for­muo­ti, kad už­pil­dy­ti an­ke­tas ir įsto­ti į Dar­bo par­ti­ją ga­li­ma iki rugp­jū­čio 25 d. Vi­sus no­rin­čiuo­sius da­ly­vau­ti po­li­ti­nia­me gy­ve­ni­me kvie­čiu pri­si­jung­ti prie mū­sų.

Vil­ka­viš­kie­čiai ak­ty­viai da­ly­va­vo ir są­skry­dy­je Var­niuo­se. Mū­sų sky­riaus „mies­te­ly­je“ įreng­tas sten­das, pa­sa­ko­jan­tis apie par­ti­jos na­rių dar­bus, veik­lą, lais­va­lai­kį, bei rank­dar­bių pa­ro­da bu­vo įver­tin­ti kaip ge­riau­si. Daug dė­me­sio su­lau­kė Bi­ru­tės Mar­čiu­lio­nie­nės, Vi­li­jos Ki­li­ke­vi­čie­nės, Ilo­nos Bo­gu­šie­nės siu­vi­nė­ti pa­veiks­lai, kar­pi­niai, mez­gi­niai... Ypač vi­sus trau­kė Da­riaus Re­na­to Du­lins­ko iš me­ta­lo at­lie­kų su­kur­ti me­ni­niai dir­bi­niai. Jo me­niš­kai pa­ga­min­tas su­ve­ny­ri­nis su­vi­rin­to­jo sky­de­lis bu­vo iš­kil­min­gai įteik­tas Dar­bo par­ti­jos pir­mi­nin­kui Vik­to­rui Us­pas­ki­chui. Šis sa­kė, kad per 20 me­tų Lie­tu­vo­je yra ga­vęs daug do­va­nų – ir la­bai bran­gių, ir pa­pras­tes­nių, ta­čiau Vil­ka­viš­kio sky­riaus ko­le­gos su­gal­vo­jo to­kią do­va­ną, ku­ri jį su­jau­di­nu­si iki šir­dies gel­mių.

Sąsk­ry­džio me­tu vy­ko ir da­ly­ki­niai su­si­ti­ki­mai su Dar­bo par­ti­jos pir­mi­nin­ku V. Us­pas­ki­chu, Sei­mo na­riais. Ap­ta­rė­me sky­riaus dar­bo ir ki­tus rei­ka­lus.

Pir­mą kar­tą są­skry­dy­je da­ly­va­vo mū­sų sky­riaus spor­to ko­man­dos. Ma­ry­tė Ku­bi­lie­nė užė­mė II vie­tą šaš­kių rung­ty­je. Įs­pū­din­gai pa­si­ro­dė jau­nie­ji krep­ši­nin­kai: stu­den­tai Ta­das Kve­de­ra­vi­čius, Pau­lius Ka­mai­tis ir abi­tu­rien­tė Mar­ty­na Gu­de­liū­nai­tė. Jie tie­siog triuš­ki­no ki­tų sky­rių ko­man­das ir tik ko­vo­je dėl pri­zi­nių vie­tų pra­lai­mė­jo (prie to pri­si­dė­jo ir tei­sė­jai) są­skry­džio šei­mi­nin­kams tel­šiš­kiams. Mū­sų ko­man­da užė­mė ket­vir­tą vie­tą.

Fut­bo­li­nin­kai, va­do­vau­ja­mi ka­pi­to­no Da­riaus Dit­kaus, taip pat užė­mė ket­vir­tą vie­tą. Ki­tą­met jau­nie­ji spor­ti­nin­kai pa­si­ža­dė­jo bū­ti­nai grįž­ti su ap­do­va­no­ji­mais.

Pa­ki­liai nuo­tai­kai są­skry­dy­je įta­kos tu­rė­jo ne tik ge­ras oras, gra­ži Lūkš­to eže­ro gam­ta, bet ir pui­kus kon­cer­tas, su­si­ti­ki­mai su bi­čiu­liais, fe­jer­ver­kai.An­ta­nas MAR­ČIU­LIO­NIS

Dar­bo par­ti­jos Vil­ka­viš­kio sky­riaus pir­mi­nin­kas


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ilgai lauktas mamografas jau pradėjo dirbti
* Pirmine teisine pagalba naudojasi vis daugiau žmonių
* Būsimose miesto poilsio zonose ketinama palikti sveikus ir gražius medžius
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

„Karilionas“ ar „kariljonas“?
Nė vienas rašybos variantas nelaikytinas klaida.
„Tarptautinių žodžių žodyne“ šis žodis rašomas be j karilionas (pranc. carillon ): 1. tarpusavyje suderintų įv. dydžio varpų komplektas, turintis automatinį skambinimo mechanizmą; kai kurių karilionų varpai mušami rankomis plaktukais; 2. varpų muzika.
Tačiau Kalbos komisijos posėdyje apsvarsčius nutarta, kad tais atvejais, kai originalo formoje i eina po priebalsės ir tariamas jotas, gali būti rašoma raidė j: kariljonas (kaip šampinjonas, paviljonas ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas