„Santaka“ / Partijų veikla

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-18 23:04

Dalinkitės:  


Dar­bo par­ti­jos pir­mi­nin­ką V. Us­pas­ki­chą (de­ši­nė­je) ori­gi­na­li vil­ka­viš­kie­čių do­va­na, pri­mi­nu­si jau­nys­tę, su­jau­di­no iki šir­dies gel­mių.

Partijų veikla

Vil­ka­viš­kie­čiai V. Us­pas­ki­chui įtei­kė su­vi­rin­to­jo sky­de­lį

Var­niuo­se, prie Lūkš­to eže­ro, vy­ko Dar­bo par­ti­jos są­skry­dis ir neei­li­nis su­va­žia­vi­mas. Ja­me da­ly­va­vo 17 Vil­ka­viš­kio sky­riaus de­le­ga­tų, ta­čiau iš tie­sų į Var­nius va­žia­vo kur kas di­des­nis bū­rys (per 40) vil­ka­viš­kie­čių: par­ti­jos na­riai su šei­mo­mis, daug jau­ni­mo. Į są­skry­dį su­si­rin­ko dau­giau kaip 300 žmo­nių, tarp jų – ir Nau­jo­sios są­jun­gos na­riai. Mes taip pat kvie­tė­me į są­skry­dį kar­tu va­žiuo­ti ko­le­gas iš Nau­jo­sios są­jun­gos Vil­ka­viš­kio sky­riaus, bu­vo­me re­zer­va­vę 10 vie­tų, ta­čiau pa­sku­ti­niu mo­men­tu sky­riaus pir­mi­nin­kas L. Aku­ce­vi­čius „nė­rė į krū­mus“, aiš­kin­da­mas, kad jo par­ti­jos na­riai ne­tu­ri pi­ni­gų są­skry­džiams.

Pag­rin­di­nis su­va­žia­vi­mo klau­si­mas bu­vo Dar­bo par­ti­jos ir Nau­jo­sios są­jun­gos su­si­jun­gi­mas. Už šių par­ti­jų są­jun­gą bal­sa­vo dau­gu­ma de­le­ga­tų. Su Nau­jo­sios są­jun­gos pir­mi­nin­ku A. Pau­laus­ku ap­ta­riant si­tua­ci­ją Vil­ka­viš­kio ra­jo­ne, bu­vo priei­ta prie nuo­mo­nės, kad dau­ge­ly­je ra­jo­nų par­ti­jų su­si­jun­gi­mo stab­džiai yra sky­rių pir­mi­nin­kai.

Nau­jo­sios są­jun­gos Vil­ka­viš­kio sky­riaus na­rius no­riu in­for­muo­ti, kad už­pil­dy­ti an­ke­tas ir įsto­ti į Dar­bo par­ti­ją ga­li­ma iki rugp­jū­čio 25 d. Vi­sus no­rin­čiuo­sius da­ly­vau­ti po­li­ti­nia­me gy­ve­ni­me kvie­čiu pri­si­jung­ti prie mū­sų.

Vil­ka­viš­kie­čiai ak­ty­viai da­ly­va­vo ir są­skry­dy­je Var­niuo­se. Mū­sų sky­riaus „mies­te­ly­je“ įreng­tas sten­das, pa­sa­ko­jan­tis apie par­ti­jos na­rių dar­bus, veik­lą, lais­va­lai­kį, bei rank­dar­bių pa­ro­da bu­vo įver­tin­ti kaip ge­riau­si. Daug dė­me­sio su­lau­kė Bi­ru­tės Mar­čiu­lio­nie­nės, Vi­li­jos Ki­li­ke­vi­čie­nės, Ilo­nos Bo­gu­šie­nės siu­vi­nė­ti pa­veiks­lai, kar­pi­niai, mez­gi­niai... Ypač vi­sus trau­kė Da­riaus Re­na­to Du­lins­ko iš me­ta­lo at­lie­kų su­kur­ti me­ni­niai dir­bi­niai. Jo me­niš­kai pa­ga­min­tas su­ve­ny­ri­nis su­vi­rin­to­jo sky­de­lis bu­vo iš­kil­min­gai įteik­tas Dar­bo par­ti­jos pir­mi­nin­kui Vik­to­rui Us­pas­ki­chui. Šis sa­kė, kad per 20 me­tų Lie­tu­vo­je yra ga­vęs daug do­va­nų – ir la­bai bran­gių, ir pa­pras­tes­nių, ta­čiau Vil­ka­viš­kio sky­riaus ko­le­gos su­gal­vo­jo to­kią do­va­ną, ku­ri jį su­jau­di­nu­si iki šir­dies gel­mių.

Sąsk­ry­džio me­tu vy­ko ir da­ly­ki­niai su­si­ti­ki­mai su Dar­bo par­ti­jos pir­mi­nin­ku V. Us­pas­ki­chu, Sei­mo na­riais. Ap­ta­rė­me sky­riaus dar­bo ir ki­tus rei­ka­lus.

Pir­mą kar­tą są­skry­dy­je da­ly­va­vo mū­sų sky­riaus spor­to ko­man­dos. Ma­ry­tė Ku­bi­lie­nė užė­mė II vie­tą šaš­kių rung­ty­je. Įs­pū­din­gai pa­si­ro­dė jau­nie­ji krep­ši­nin­kai: stu­den­tai Ta­das Kve­de­ra­vi­čius, Pau­lius Ka­mai­tis ir abi­tu­rien­tė Mar­ty­na Gu­de­liū­nai­tė. Jie tie­siog triuš­ki­no ki­tų sky­rių ko­man­das ir tik ko­vo­je dėl pri­zi­nių vie­tų pra­lai­mė­jo (prie to pri­si­dė­jo ir tei­sė­jai) są­skry­džio šei­mi­nin­kams tel­šiš­kiams. Mū­sų ko­man­da užė­mė ket­vir­tą vie­tą.

Fut­bo­li­nin­kai, va­do­vau­ja­mi ka­pi­to­no Da­riaus Dit­kaus, taip pat užė­mė ket­vir­tą vie­tą. Ki­tą­met jau­nie­ji spor­ti­nin­kai pa­si­ža­dė­jo bū­ti­nai grįž­ti su ap­do­va­no­ji­mais.

Pa­ki­liai nuo­tai­kai są­skry­dy­je įta­kos tu­rė­jo ne tik ge­ras oras, gra­ži Lūkš­to eže­ro gam­ta, bet ir pui­kus kon­cer­tas, su­si­ti­ki­mai su bi­čiu­liais, fe­jer­ver­kai.An­ta­nas MAR­ČIU­LIO­NIS

Dar­bo par­ti­jos Vil­ka­viš­kio sky­riaus pir­mi­nin­kas


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas