„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-15 10:11

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nams rei­kia nu­si­ra­min­ti ir pa­si­steng­ti įveik­ti sa­vo am­bi­ci­jas. Ga­li­te per­sio­rien­tuo­ti į ki­tą veik­los sri­tį. Ne­bi­jo­ki­te ne­ži­no­mų da­ly­kų. Kaip ro­do pra­kti­ka, vi­sa, kas vyks­ta, – tik į ge­ra.


Jau­čiai
vi­są atei­nan­čią sa­vai­tę tu­rės skir­ti su dar­bu su­si­ju­sių pro­ble­mų spren­di­mui. Už­bai­ki­te tai, ką jau se­niai rei­kė­jo pa­da­ry­ti. Tik po to ga­lė­si­te ženg­ti to­liau ir pla­nuo­ti sa­vo veik­lą.Dvy­niams ti­kė­ji­mas sa­vo tei­su­mu pa­dės at­rem­ti vi­sus prie­šiš­kus iš­puo­lius. At­min­ki­te, kad stip­rus tas, ku­ris tei­sus. Ki­ta sa­vai­tė bus sėk­min­ga ko­mer­ci­ja už­sii­man­tiems žmo­nėms.Vė­žiai tu­rė­tų pa­si­steng­ti su nie­kuo ne­konf­lik­tuo­ti. Tram­dy­ki­te sa­ve bet ko­kio­mis ap­lin­ky­bė­mis ir neeik­vo­ki­te ener­gi­jos menk­nie­kiams. Ki­ta sa­vai­tė ža­da tei­gia­mų ten­den­ci­jų.Liū­tai tu­ri su­tvar­ky­ti rei­ka­lus, su­si­ju­sius su įvai­riais po­pie­riais ir do­ku­men­tais. Jū­sų or­ga­ni­za­ci­niai su­ge­bė­ji­mai leis pa­siek­ti tei­gia­mų re­zul­ta­tų bet ko­kia­me dar­be. Išp­lė­si­te pa­žin­čių ra­tą.Mer­ge­lės tu­rės ge­rų per­spek­ty­vų pa­pil­do­mai už­si­dirb­ti. Jums sek­sis ieš­ko­ti nau­jų pa­ja­mų šal­ti­nių, jei­gu bend­rau­si­te su žmo­nė­mis, mo­kan­čiais lai­ku priim­ti rei­kia­mus spren­di­mus.Svars­tyk­lės ga­li sėk­min­gai įgy­ven­din­ti vi­sus su­ma­ny­mus, su­si­ju­sius su kar­je­ra ar­ba iš­si­la­vi­ni­mu. Šio­se sri­ty­se pa­dė­tis klos­ty­sis jū­sų nau­dai. Jūs leng­vai at­lik­si­te pa­ves­tus dar­bus.Skor­pio­nų lau­kia sa­vai­tė, tin­ka­ma ak­ty­viai veik­lai įvai­rio­se sri­ty­se. Pa­lan­kus lai­kas anks­čiau pa­reng­tiems pro­jek­tams rea­li­zuo­ti. Ga­lė­si­te pa­kel­ti sa­vo pro­fe­si­nį ly­gį ir vi­suo­me­ni­nį sta­tu­są.Šau­liai tu­ri neiš­leis­ti ini­cia­ty­vos iš sa­vo ran­kų. Tai jums su­teiks ga­li­my­bę sėk­min­gai iš­spręs­ti vi­sus dar­bo klau­si­mus. Pa­tir­tis ir pro­fe­sio­na­lu­mas jums leis tap­ti svar­biau­siu stra­te­gu.Ožia­ra­gių su­ge­bė­ji­mas įti­ki­nė­ti šio­mis die­no­mis ge­ro­kai su­stip­rės, to­dėl ne­leis­ki­te lai­ko vel­tui. Ap­lin­ki­niai pa­rems jū­sų su­ma­ny­mus. Yra ga­li­my­bių rea­li­zuo­ti vi­sus kū­ry­bi­nius po­lė­kius.Van­de­niai, pa­si­tel­kę sa­vo da­ly­ki­nę ini­cia­ty­vą ir su­ma­nu­mą, tu­ri vi­sus šan­sus pa­siek­ti di­de­lių pro­fe­si­nės veik­los lai­mė­ji­mų. Ga­li­mas daik­tas, kad at­si­vers nau­ji pa­ja­mų šal­ti­niai.Žu­vys, iš vis­ko spren­džiant, ga­lės rea­li­zuo­ti pla­nus, ku­riuos anks­čiau bu­vo sun­ku įgy­ven­din­ti. Priim­da­mi svar­bius spren­di­mus, bū­ti­nai pa­si­tar­ki­te su ar­ti­mu žmo­gu­mi.ITAR-TASS-EL­TA


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas