„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-15 10:11

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nams rei­kia nu­si­ra­min­ti ir pa­si­steng­ti įveik­ti sa­vo am­bi­ci­jas. Ga­li­te per­sio­rien­tuo­ti į ki­tą veik­los sri­tį. Ne­bi­jo­ki­te ne­ži­no­mų da­ly­kų. Kaip ro­do pra­kti­ka, vi­sa, kas vyks­ta, – tik į ge­ra.


Jau­čiai
vi­są atei­nan­čią sa­vai­tę tu­rės skir­ti su dar­bu su­si­ju­sių pro­ble­mų spren­di­mui. Už­bai­ki­te tai, ką jau se­niai rei­kė­jo pa­da­ry­ti. Tik po to ga­lė­si­te ženg­ti to­liau ir pla­nuo­ti sa­vo veik­lą.Dvy­niams ti­kė­ji­mas sa­vo tei­su­mu pa­dės at­rem­ti vi­sus prie­šiš­kus iš­puo­lius. At­min­ki­te, kad stip­rus tas, ku­ris tei­sus. Ki­ta sa­vai­tė bus sėk­min­ga ko­mer­ci­ja už­sii­man­tiems žmo­nėms.Vė­žiai tu­rė­tų pa­si­steng­ti su nie­kuo ne­konf­lik­tuo­ti. Tram­dy­ki­te sa­ve bet ko­kio­mis ap­lin­ky­bė­mis ir neeik­vo­ki­te ener­gi­jos menk­nie­kiams. Ki­ta sa­vai­tė ža­da tei­gia­mų ten­den­ci­jų.Liū­tai tu­ri su­tvar­ky­ti rei­ka­lus, su­si­ju­sius su įvai­riais po­pie­riais ir do­ku­men­tais. Jū­sų or­ga­ni­za­ci­niai su­ge­bė­ji­mai leis pa­siek­ti tei­gia­mų re­zul­ta­tų bet ko­kia­me dar­be. Išp­lė­si­te pa­žin­čių ra­tą.Mer­ge­lės tu­rės ge­rų per­spek­ty­vų pa­pil­do­mai už­si­dirb­ti. Jums sek­sis ieš­ko­ti nau­jų pa­ja­mų šal­ti­nių, jei­gu bend­rau­si­te su žmo­nė­mis, mo­kan­čiais lai­ku priim­ti rei­kia­mus spren­di­mus.Svars­tyk­lės ga­li sėk­min­gai įgy­ven­din­ti vi­sus su­ma­ny­mus, su­si­ju­sius su kar­je­ra ar­ba iš­si­la­vi­ni­mu. Šio­se sri­ty­se pa­dė­tis klos­ty­sis jū­sų nau­dai. Jūs leng­vai at­lik­si­te pa­ves­tus dar­bus.Skor­pio­nų lau­kia sa­vai­tė, tin­ka­ma ak­ty­viai veik­lai įvai­rio­se sri­ty­se. Pa­lan­kus lai­kas anks­čiau pa­reng­tiems pro­jek­tams rea­li­zuo­ti. Ga­lė­si­te pa­kel­ti sa­vo pro­fe­si­nį ly­gį ir vi­suo­me­ni­nį sta­tu­są.Šau­liai tu­ri neiš­leis­ti ini­cia­ty­vos iš sa­vo ran­kų. Tai jums su­teiks ga­li­my­bę sėk­min­gai iš­spręs­ti vi­sus dar­bo klau­si­mus. Pa­tir­tis ir pro­fe­sio­na­lu­mas jums leis tap­ti svar­biau­siu stra­te­gu.Ožia­ra­gių su­ge­bė­ji­mas įti­ki­nė­ti šio­mis die­no­mis ge­ro­kai su­stip­rės, to­dėl ne­leis­ki­te lai­ko vel­tui. Ap­lin­ki­niai pa­rems jū­sų su­ma­ny­mus. Yra ga­li­my­bių rea­li­zuo­ti vi­sus kū­ry­bi­nius po­lė­kius.Van­de­niai, pa­si­tel­kę sa­vo da­ly­ki­nę ini­cia­ty­vą ir su­ma­nu­mą, tu­ri vi­sus šan­sus pa­siek­ti di­de­lių pro­fe­si­nės veik­los lai­mė­ji­mų. Ga­li­mas daik­tas, kad at­si­vers nau­ji pa­ja­mų šal­ti­niai.Žu­vys, iš vis­ko spren­džiant, ga­lės rea­li­zuo­ti pla­nus, ku­riuos anks­čiau bu­vo sun­ku įgy­ven­din­ti. Priim­da­mi svar­bius spren­di­mus, bū­ti­nai pa­si­tar­ki­te su ar­ti­mu žmo­gu­mi.ITAR-TASS-EL­TA


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas