„Santaka“ / Išvyko į Europos čempionatą

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda ekologiškai užaugintą mėsinę kiaulę (apie 200 kg svorio, 1,70 Eur už kg). Tel. 8 670 98 550.
Galioja iki: 2019-02-21 13:54:29

Atlieka vidaus ir lauko apdailos darbus. Tel. 8 623 56 052.
Galioja iki: 2019-02-23 09:35:01Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-15 06:03

Dalinkitės:  


Eu­ro­pos dvi­ra­čių plen­to čem­pio­na­te šį sa­vait­ga­lį star­tuos ir du vil­ka­viš­kie­čiai: Ei­man­tas Gu­diš­kis (kai­rė­je) bei Tau­ras Rin­ke­vi­čius.

Ar­tū­ro ŽE­MAI­TAI­ČIO nuo­tr.


Išvyko į Europos čempionatą

And­rius GRY­GE­LAI­TIS

Du vil­ka­viš­kie­čiai šį sa­vait­ga­lį star­tuos Ita­li­jo­je pra­si­dė­sian­čia­me Eu­ro­pos dvi­ra­čių plen­to čem­pio­na­te.

U-23 am­žiaus gru­pė­je, ku­rio­je var­žo­si 19–23 me­tų jau­nuo­liai, Lie­tu­vos rink­ti­nės su­dė­ty­je lenk­ty­nes pra­dės de­vy­nio­lik­me­tis Ei­man­tas Gu­diš­kis. Jau­nių am­žiaus gru­pė­je (16–18 m.) sa­vo jė­gas iš­mė­gins sep­ty­nio­lik­me­tis Tau­ras Rin­ke­vi­čius.

No­rint pa­tek­ti į Lie­tu­vos rink­ti­nės su­dė­tį, abiem vai­ki­nams te­ko įveik­ti su­dė­tin­gas at­ran­kas. E. Gu­diš­kis kvie­ti­mą ga­vo Lie­tu­vos suau­gu­sių­jų čem­pio­na­to gru­pi­nė­se lenk­ty­nė­se užė­męs sep­tin­tą vie­tą. Pa­sak Vil­ka­viš­kio dvi­ra­čių spor­to klu­bo „Ai­ra“ tre­ne­rio Ar­tū­ro Že­mai­tai­čio, tai yra di­džiu­lis pa­sie­ki­mas.

„Vi­si Ei­man­to var­žo­vai bu­vo suau­gę pro­fe­sio­na­lūs spor­ti­nin­kai. To­kio­se lenk­ty­nė­se jau­nuo­liui užim­ti sep­tin­tą vie­tą yra neį­ti­kė­ti­nas re­zul­ta­tas“, – pa­sa­ko­jo tre­ne­ris.

Kur kas sun­kiau pa­tek­ti į Eu­ro­pos plen­to čem­pio­na­tą se­kė­si T. Rin­ke­vi­čiui. Vai­ki­nui te­ko da­ly­vau­ti ne vie­no­je at­ran­ko­je, kad įro­dy­tų rink­ti­nės va­do­vams esąs ver­tas gin­ti mū­sų ša­lies gar­bę. Jis tai sėk­min­gai at­li­ko.

„Vi­sa­da sa­kiau, jog, no­rint vai­ki­nui iš ma­žo mies­te­lio pa­tek­ti į ša­lies rink­ti­nę, rei­kia bū­ti vi­sa gal­va ge­res­niam už ki­tus kon­ku­ren­tus. Sma­gu, kad net du mū­sų spor­ti­nin­kai šiais me­tais vyks į čem­pio­na­tą“, – kal­bė­jo A. Že­mai­tai­tis.

Pa­sa­ko­da­mas apie tiks­lus, tre­ne­ris tvir­ti­no, jog net pa­te­ki­mas į čem­pio­na­tą yra di­džiu­lis jo vai­ki­nų lai­mė­ji­mas. Prog­no­zuo­ti, ku­rias vie­tas jie užims, A. Že­mai­tai­tis ne­si­ry­žo.

„Apie me­da­lius sva­jo­ti ne­rea­lu, nors vil­tis vi­sa­da iš­lie­ka. Mes ne­ga­li­me pri­lyg­ti ki­toms ša­lims nei fi­nan­sa­vi­mu, nei tu­ri­ma tech­ni­ka. Be­veik vi­sa­da bū­na taip, kad ažio­ta­žas ky­la tik ta­da, kai lai­mi­mi me­da­liai. Bet daž­niau­siai juos lai­mi tie, ku­riems bū­na su­da­ry­tos pa­lan­kiau­sios tre­ni­ruo­čių są­ly­gos, su­pirk­ta nau­jau­sia tech­ni­ka. De­ja, mū­sų spor­ti­nin­kai nė­ra taip le­pi­na­mi“, – nu­si­vy­li­mo ne­slė­pė A. Že­mai­tai­tis.

Tre­ne­ris pa­sa­ko­jo, kad Vil­ka­viš­kio spor­ti­nin­kai ir taip daž­nai vir­ši­ja lū­kes­čius ir nuo­la­tos įro­do, jog yra ver­ti pri­pa­ži­ni­mo.

„Per­nai vy­ku­sia­me Eu­ro­pos dvi­ra­čių plen­to čem­pio­na­te jau­nių am­žiaus gru­pi­nė­se lenk­ty­nė­se E. Gu­diš­kis tarp be­veik 200 da­ly­vių fi­ni­ša­vo 28-as, nors bu­vo du kar­tus nu­griu­vęs. Jei ne šie in­ci­den­tai, jis ga­lė­jo pa­si­ro­dy­ti dar ge­riau“, – pri­si­mi­nė pa­šne­ko­vas.

Pa­si­bai­gus Eu­ro­pos čem­pio­na­tui E. Gu­diš­kis iš­vyks spor­tuo­ti į Pran­cū­zi­ją. Čia jau ku­rį lai­ką dvi­ra­čio pe­da­lus mi­na ir ki­tas vil­ka­viš­kie­tis And­rius Pe­čiu­lis. Abu vai­ki­nai da­ly­vaus dau­gy­bė­je lenk­ty­nių ir steng­sis kuo ge­riau už­si­re­ko­men­duo­ti bei at­kreip­ti į sa­ve pro­fe­sio­na­lių už­sie­nio klu­bų dė­me­sį. Pa­na­šiais tiks­lais po po­ros sa­vai­čių į Bel­gi­ją iš­vyks dar du mū­sų ra­jo­no dvi­ra­ti­nin­kai: Aud­rius Že­mai­tai­tis bei Po­vi­las Va­si­liaus­kas.

„Jei vi­si šie vai­ki­nai ge­rai už­si­re­komen­duos užsienio ša­ly­se, tai atei­ty­je ki­tiems mū­sų spor­ti­nin­kams bus jau daug leng­viau ten iš­vyk­ti. Svar­biau­sia yra vi­siems įro­dy­ti, jog ir Lie­tu­va bei Vil­ka­viš­kis tu­ri pa­jė­gių dvi­ra­ti­nin­kų. Ne­sa­me vien krep­ši­nio tau­ta“, – šyp­so­jo­si „Ai­ros“ tre­ne­ris.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vasario 16-oji Vilkaviškyje: istorinė kartų jungtis
* Klausimas valdžiai: išlaikyti ar uždaryti?
* Kandidatams į merus nevengta užduoti ir nepatogių klausimų
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?
Sauleną Aželską
Žilviną Gelgotą
Valentiną Gražulį
Algirdą NeiberkąKalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „stribas“?
Taip. Stribai (rus. istrebitel – „naikintojas“) – civilinių ginkluotų sovietų valdžios būriai, 1944–1954 m. Lietuvoje padėję okupantams vykdyti represijas.
„Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ žodis stribas teikiamas su žyma šnek.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas