„Santaka“ / Meras lankė mieste įsikūrusias įmones

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-15 05:26

Dalinkitės:  


Meras A. A. Greimas (antras iš dešinės) domėjosi modernios nuotekų valyklos darbu.

Meras lankė mieste įsikūrusias įmones

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ras Al­gi­man­tas An­ta­nas Grei­mas Ky­bar­tų mies­to se­niū­ni­jo­je priė­mė gy­ven­to­jus as­me­ni­niais klau­si­mais.

Vė­liau jis su­si­ti­ko su Ky­bar­tuo­se įsi­kū­ru­sios ir jau dau­giau kaip dvi­de­šimt me­tų sėk­min­gai dir­ban­čios įmo­nės „Sro­vė“ pa­da­li­nių va­do­vais. Me­ras pa­dė­ko­jo „Sro­vės“ ko­lek­ty­vui ir as­me­niš­kai jo va­do­vui Ar­vy­dui Ab­rai­čiui už tai, kad per sunk­me­tį iš­lai­kė su­kur­tas dar­bo vie­tas, už vi­so­ke­rio­pą pa­ra­mą tvar­kant ir gra­ži­nant Ky­bar­tų mies­tą.

Bend­rau­jant drau­giš­ko­je ap­lin­ko­je bu­vo priei­ta prie nuo­mo­nės, kad mū­sų ra­jo­nas – tai vi­sų mū­sų na­mai, ku­riuo­se tu­ri­me jaus­tis kaip tik­ri šei­mi­nin­kai ir kiek­vie­nas as­me­niš­kai pri­si­dė­ti konk­re­čiais veiks­mais tvar­ky­da­mi bei puoš­da­mi ne tik sa­vą­sias val­das, bet ir sa­vo mies­te­lį, ra­jo­ną.

Kaip sa­kė įmo­nės „Sro­vė“ va­do­vas A. Ab­rai­tis, bu­vęs Ky­bar­tų se­niū­nas įro­dė, kad net ir per sunk­me­tį ga­li­ma daug nu­veik­ti, su­tel­kus bend­ruo­me­nę siek­ti pra­smin­go tiks­lo. Taip pat A. Ab­rai­tis pa­ža­dė­jo ir atei­ty­je, jei to pri­reiks, pa­gal iš­ga­les vi­so­ke­rio­pai rem­ti Ky­bar­tų mies­to gra­ži­ni­mo tra­di­ci­jas. „Aš nie­ka­da ne­bu­vau abe­jin­gas sa­vo gim­ta­jam mies­tui. Vi­sa­da rė­miau ir rem­siu idė­jas bei dar­bus jį gra­ži­nant“, – sa­kė A. Ab­rai­tis.

Po to me­ras lan­kė­si Ky­bar­tų nuo­te­kų va­lyk­lo­je. UAB „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“ di­rek­to­rius Ber­nar­das Mar­čiu­ko­nis su­pa­žin­di­no ra­jo­no va­do­vą su at­si­nau­ji­nan­čios va­lyk­los tech­no­lo­gi­niu pro­ce­su, nuo­te­kų va­ly­mo efek­ty­vu­mu, iš­dės­tė pro­ble­mą dėl la­bai di­de­lio lie­taus ka­na­li­zuo­ja­mo van­dens, pa­ten­kan­čio į nuo­te­kų tink­lus, kie­kio (tai fik­suo­ja­ma va­lyk­los ope­ra­to­rių ve­da­muo­se žur­na­luo­se).

Me­ras pa­si­džiau­gė, kad pa­nau­do­jant Eu­ro­pos Są­jun­gos struk­tū­ri­nių fon­dų lė­šas (7 687 496,93 Lt) ir Ky­bar­tus pa­sie­kė pro­gre­sy­vios tech­no­lo­gi­jos, mo­der­nūs įren­gi­niai, už­tik­ri­nan­tys ko­ky­biš­ką tech­no­lo­gi­nį ga­my­bos pro­ce­są. A. A. Grei­mas su­ti­ko ir su iš­sa­ky­ta pro­ble­ma, pa­brėž­da­mas, kad ji eg­zis­tuo­ja ne tik Ky­bar­tų, bet ir Vil­ka­viš­kio mies­te. Pa­sak ra­jo­no va­do­vo, bū­ti­na į tai įsi­gi­lin­ti ir ar­ti­miau­siu me­tu priim­ti konk­re­čius spren­di­mus.

UAB „Ky­bar­tų dar­na“ di­rek­to­rius Egi­di­jus Au­sie­jus pa­kvie­tė me­rą ap­žiū­rė­ti ir įver­tin­ti dar vi­sai ne­se­niai at­sta­ty­tą pa­mink­lą ka­ro me­tais su­šau­dy­tiems Ky­bar­tų mies­to ak­ty­vis­tams bei nau­jai pa­klo­tą ka­pi­nių ta­ką. Me­ras pa­si­džiau­gė ge­rais ky­bar­tie­čių dar­bais ir vy­lė­si, kad gra­žios idė­jos puo­šiant bei gra­ži­nant Ky­bar­tų mies­tą bus tę­sia­mi va­do­vau­jant ir nau­jam se­niū­nui.Al­gi­man­tas MAC­KE­VI­ČIUS

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos na­rys


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas