„Santaka“ / Kartu mes galim daug

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Turintis patirties suvirintojas dujomis ir elektra ieško darbo. Tel. 8 638 51 766.
Galioja iki: 2019-05-20 13:15:33

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį (be dokumentų), melžimo aikštelę (2 vietų), rusišką ritininį presą PRP-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-05-23 09:34:14

Reikalingas žmogus, turintis žoliapjovę, sezono metu pjauti žolę sklype aplink namą Pilviškių miestelyje. Tel. 8 682 20 404.
Galioja iki: 2019-05-23 10:45:52

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-06 22:53

Dalinkitės:  


Vilkaviškio „akademikus“ visur lydėjo gera nuotaika.

Kartu mes galim daug

Į jau­ni­mo va­sa­ros aka­de­mi­ją „Kar­tu mes ga­lim daug“, ku­ri Že­mai­ti­jo­je vyks­ta jau šeš­tus me­tus paei­liui, su­si­rin­ko dau­giau kaip 250 jau­nų žmo­nių iš 22 sa­vi­val­dy­bių. Vil­ka­viš­kie­čiai kar­tu su va­do­ve Ri­ta Mar­ce­lio­ny­te šio­je aka­de­mi­jo­je moks­lus „krim­to“ tre­čią kar­tą.

Aka­de­mi­ja bu­vo ati­da­ry­ta jau­nat­viš­kai šė­lio­jant, skam­bant him­nui, iš­kil­min­go­je ei­se­no­je ple­vė­suo­jant ryš­kias­pal­vėms sa­vi­val­dy­bių vė­lia­voms.

Pro­jek­to or­ga­ni­za­to­rius – Klai­pė­dos jau­ni­mo rei­ka­lų koor­di­na­to­rius Mo­des­tas Vit­kus – vi­sus mus kvie­tė ne tik vie­niems iš ki­tų pa­si­mo­ky­ti, įkvėp­ti lais­vos jū­ros dva­sios, bet ir na­mo­lio par­si­vež­ti bent tru­pi­nė­lį „džia­zo“.

Ka­dan­gi 2011-ie­ji vi­so­je Eu­ro­po­je pa­skelb­ti sa­va­no­rys­tės me­tais, pro­gra­mo­je daug dė­me­sio skir­ta šiai te­mai.

Apie įvai­rias sa­va­no­ria­vi­mo for­mas ir ga­li­my­bes pa­sa­ko­jo Rau­do­no­jo Kry­žiaus, gy­vū­nų glo­bos „Pen­kios pė­du­tės“, psi­cho­lo­gi­nės pa­gal­bos „Jau­ni­mo li­ni­ja“, on­ko­lo­gi­jos kli­ni­kos sa­va­no­riai bei įvai­rių fes­ti­va­lių or­ga­ni­za­to­riai.

Kiek nu­li­jus ir mums at­si­gai­vi­nus po kait­rios die­nos, vi­si links­mi­no­mės stul­bi­na­mo gy­vo gar­so kon­cer­te bei dis­ko­te­ko­je.

Ka­dan­gi mes vie­nin­te­liai per lai­min­gą at­si­tik­ti­nu­mą tu­rė­jo­me ar­ba­ti­nu­ką, jau pir­mą­ją die­ną sa­vo­je pa­sto­vyk­lė­je ati­da­rė­me „ka­vi­nę“, ku­ri pa­vi­lio­jo dau­ge­lį ar­ba­tos gur­ma­nų. Juo­kau­da­mi, ap­tar­da­mi že­mai­čių ir su­val­kie­čių skir­tu­mus ir ty­lo­mis, kad ne­pri­ža­din­tu­me mie­gan­čių­jų, už­trauk­da­mi dai­ne­lę, iki pat pa­ry­čių vai­ši­no­mės ar­ba­ta. Tai bu­vo tik­ras akib­rokš­tas že­mai­čiams – taip su­lau­žė­me ste­reo­ti­pus apie su­val­kie­čių šykš­tu­mą.

Sau­lę pa­si­ti­kę pa­plū­di­my­je, vi­si sku­bė­jo­me skirs­ty­tis į pa­la­pi­nes ir ma­žu­mė­lę nu­mig­ti, kad „pa­si­krau­tu­me“ ener­gi­jos spor­to die­nai.

O ji vėl pra­si­dė­jo mū­sų ka­vi­nė­je su puo­de­liu ka­vos. Vė­liau, drau­giš­kai ko­vo­da­mi už sa­vo mies­to gar­bę, vi­si aist­rin­gai run­gė­mės spor­to sta­dio­ne. Nors ir ne­pa­si­žy­mė­jo­me kaip ge­ri tink­li­nio žai­dė­jai, mū­sų mer­gi­nos, vie­nam vai­ki­nui pa­de­dant, la­bai ne­ti­kė­tai iš­ko­vo­jo per­ga­lę krep­ši­nio 3x3 tur­ny­re.

Va­ka­ri­nė­je pro­gra­mo­je po spor­to var­žy­bų mū­sų lau­kė ta­len­tų va­ka­ras. Šmaikš­čiai, o kar­tais ir itin griež­tai ko­mi­si­jai, ku­ri ne­gai­lė­jo kri­ti­kos tai dėl ap­ran­gos sti­liu­ko, tai dėl ne­tin­ka­mų re­ži­sū­ri­nių spren­di­mų ar ne­rit­miš­ku­mo, ne­bu­vo leng­va iš­skir­ti pa­čius ge­riau­sius ir ori­gi­na­liau­sius pa­si­ro­dy­mus. Vie­ni pa­sa­ko­jo hu­mo­ris­ti­nes is­to­ri­jas, de­monst­ra­vo ko­vos me­nus, ki­ti, pa­si­tel­kę me­ta­fi­zi­nes ga­lias, sten­gė­si čia pat pra­ding­ti, tre­tie­ji dai­na­vo, šo­ko tan­go ir hip­ho­pą. Nors pa­sku­ti­nį va­ka­rą bu­vo­me šiek tiek pa­var­gę, ta­čiau iki pat vė­lu­mos sė­dė­jo­me prie lau­žo, dai­na­vo­me, gro­jo­me. Nie­kas ne­si­skirs­tė, nes no­rė­jo­me kuo il­giau pa­bū­ti su nau­jai­siais sa­vo drau­gais.Pas­ku­ti­nį ry­tą at­si­svei­ki­no­me su šėls­tan­čia jū­ra ir vi­sais „aka­de­mi­kais“, vil­da­mie­si ki­tą­met vėl su­si­tik­ti Kre­tin­go­je.

Mil­da PO­DE­RY­TĖ

Jau­ni­mo aka­de­mi­jos da­ly­vė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ūkininkai vengia savarankiškai deklaruoti pasėlius
* Eiti su lazdomis blogo oro nėra
* Dėl šuns lojimo darbo turi Savivaldybė ir policija
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate gavę europinės paramos lėšų?
Gavau paramą verslui, ūkiui.
Paramos lėšomis atsinaujinau būstą.
Prašiau, bet man jų neskyrė.
Europinių pinigų nesu prašęs.Kalbos patarimai

Ką vartoti vietoj skolinio blògas?
Vietoj nenorminio žodžio blògas (angl. blog, weblog, web log ) teikiamas lietuviškas atitikmuo tinklaraštis. Tai internete paprastai viešai skelbiamas dienoraštis. Plg. kiti atitikmenys: tinklaraštininkas (ne blogeris ), rašyti tinklaraštį (ne bloginti ), vesti vaizdo tinklaraštį (ne vloginti ) etc.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas