„Santaka“ / Kauno baikeriai kviečia į šventę „Karališkasis ralis“

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Turintis patirties suvirintojas dujomis ir elektra ieško darbo. Tel. 8 638 51 766.
Galioja iki: 2019-05-20 13:15:33

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį (be dokumentų), melžimo aikštelę (2 vietų), rusišką ritininį presą PRP-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-05-23 09:34:14

Reikalingas žmogus, turintis žoliapjovę, sezono metu pjauti žolę sklype aplink namą Pilviškių miestelyje. Tel. 8 682 20 404.
Galioja iki: 2019-05-23 10:45:52

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-07-04 09:34

Dalinkitės:  Kauno baikeriai kviečia į šventę „Karališkasis ralis“

Kau­ne įsi­kū­ru­si aso­cia­ci­ja „Road­hogs“ lie­pos 9 d. or­ga­ni­zuo­ja ren­gi­nį Vals­ty­bės (Lietuvos karaliaus Min­dau­go ka­rū­na­vi­mo) die­nai pa­mi­nė­ti. Taip sie­kia­ma pa­lai­ky­ti ne­prik­lau­so­my­bės ir pi­lie­tiš­ku­mo idė­jas, drau­ge po­pu­lia­ri­nant mo­to­cik­li­nin­kų ju­dė­ji­mą.

Mo­to­cik­lų, au­to­mo­bi­lių ir avia­ci­jos „Ka­ra­liš­ką­jį ra­lį“ ren­gian­tys bai­ke­riai ža­da, kad ap­si­lan­ku­sių­jų šven­tė­je lauks ekt­re­ma­lūs po­jū­čiai, at­rak­ci­jos ir azar­tas, gy­va mu­zi­ka ir už­bu­rian­tys re­gi­niai.

Di­džiu­lia­me Kaz­lų Rū­dos ae­rod­ro­me vyks mo­to­cik­lų traukos lenktynių var­žy­bos, ku­rio­se kiek­vie­nas pa­no­rė­jęs ga­lės iš­ban­dy­ti sa­vo te­chi­ką, reak­ci­ją ir ner­vų stip­ru­mą. Pa­si­ro­dys mo­toak­ro­ba­tai, skrai­dys ult­ra leng­vie­ji lėk­tu­vai ir pa­ras­par­niai, bus šau­dy­mo var­žy­bos, taip pat bai­ke­riš­kų­jų rung­čių ir at­rak­ci­jų. Šven­tė­je veiks mo­to­cik­lų plo­vyk­la su karš­to­mis mer­gi­no­mis. Tuo pa­čiu me­tu ae­rod­ro­mo ta­ke vyks ir au­to­mo­bi­lių 3-jo eta­po „BFGood­rich“ lenk­ty­nės, pa­si­žy­min­čios iš­skir­ti­ne da­ly­vių gau­sa. Po lenk­ty­nių spor­ti­nin­kai ža­da ad­re­na­li­no ku­pi­ną pa­si­va­ži­nė­ji­mą žiū­ro­vams.

Ta­čiau ne vis­kas šven­tė­je skir­ta azar­to ir ekst­re­ma­lų po­jū­čių me­džio­to­jams, įdo­mių da­ly­kų čia ga­lės ras­ti ir šei­mos. Bus ga­li­ma pa­skrai­dy­ti lėk­tu­vais, pa­ras­par­niais, iš­ban­dy­ti eg­zo­tiš­ką su­šio vir­tu­vę, lai­mė­ti įvai­rių rung­čių pri­zų, o ma­žų­jų žiū­ro­vų lauks žai­di­mų aikš­te­lė su ba­tu­tais.

Vi­są die­ną sce­no­je gros ra­di­jo sto­ties „Studio7“ di­džė­jų ko­man­da, va­ka­re suau­gu­sių­jų lauks pa­šė­lęs ro­ko kon­cer­tas su gru­pė­mis „Hap­pyend­less“, „My Fa­vou­ri­te Gun“, „Mus­cat“, „Int­ro“, „Da­vid Smash Band“, „Sound In­jec­ted“. Dar vė­liau – dis­ko­te­ka su „Cri­ti­ca­lEr­ror“, go go ir top­less šo­kė­jo­mis „Show sis­ters“, fa­ky­rais ir fe­jer­ver­ku. Or­ga­ni­za­to­riai pa­si­rū­pi­no pui­kia šio ren­gi­nio gar­so ir švie­sos tech­ni­ka, garantuojančia na­tū­ra­lų ir gy­vą mu­zi­kos skam­bė­ji­mą.

Šia šven­te bai­ke­riai no­ri pri­sta­ty­ti „Road­hogs“ MC bend­ruo­me­nės mo­to­cik­li­nin­kus vi­suo­me­nei, su mo­to­cik­lų spor­tu su­pa­žin­din­ti jau­ni­mą. No­rin­tie­ji ga­lės pa­bend­rau­ti su bai­ke­riais, ap­žiū­rė­ti mo­to­cik­lus. Šven­tė­je bus daug pa­čių įvai­riau­sių – ori­gi­na­lių ir per­da­ry­tų, įvai­rių kla­sių bei ga­lin­gu­mo – mo­to­cik­lų.

„Ka­ra­liš­ka­sis ra­lis“ pra­si­dės lie­pos 9 d., 14 val., Kaz­lų Rū­dos ae­rod­ro­me. Bi­lie­to kaina į šven­tę – 25 Lt. Vai­kams iki 12 me­tų, kai juos ly­di suau­gu­sy­sis, ren­gi­nys ne­mo­ka­mas. At­vy­ku­sie­ji gaus vie­tą pa­lai­pi­nei ir mo­to­cik­lui, bus aikš­te­lė au­to­mo­bi­liams. Nuo lie­pos 9 d., 12 val., iki lieps 10 d., 2 val. ry­to, iš Kaz­lų Rū­dos au­to­bu­sų sto­ties kas va­lan­dą į šven­tės vie­tą kur­suos ne­mo­ka­mas au­to­bu­sas.Li­nas ŽEB­RAUS­KAS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ūkininkai vengia savarankiškai deklaruoti pasėlius
* Eiti su lazdomis blogo oro nėra
* Dėl šuns lojimo darbo turi Savivaldybė ir policija
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate gavę europinės paramos lėšų?
Gavau paramą verslui, ūkiui.
Paramos lėšomis atsinaujinau būstą.
Prašiau, bet man jų neskyrė.
Europinių pinigų nesu prašęs.Kalbos patarimai

Ką vartoti vietoj skolinio blògas?
Vietoj nenorminio žodžio blògas (angl. blog, weblog, web log ) teikiamas lietuviškas atitikmuo tinklaraštis. Tai internete paprastai viešai skelbiamas dienoraštis. Plg. kiti atitikmenys: tinklaraštininkas (ne blogeris ), rašyti tinklaraštį (ne bloginti ), vesti vaizdo tinklaraštį (ne vloginti ) etc.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas