Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.

„Santaka“ / 2011-05-25 06:48

Dalinkitės:

Futbolas

Tęsiasi rajono futbolo pirmenybės

Praėjusią savaitę Vilkaviškio rajono futbolo pirmenybėse įvyko dar ketverios varžybos. Po jų sumažėjo komandų, žengiančių be pralaimėjimų, taip pat ekipų, vis dar nepelniusių įskaitinių taškų.

Rungtynėse tarp vienų iš turnyro favoritų – Vilkaviškio sporto mokyklos futbolininkų ir kol kas pergalės skonio dar nepajutusių jaunųjų „Sūduvos“ sportininkų intrigos neužfiksuota. Varžybas 6:1 gana lengvai laimėjo labiau patyrę Sporto mokyklos auklėtiniai. Iš jų po du įvarčius pelnė D. Karpavičius ir K. Gecevičius, po kartą pasižymėjo M. Snabaitis bei D. Andriuškevičius. Vienintelio „Sūduvos“ komandos įvarčio autorius – M. Kiškėnas.

Tai nebuvo vienintelės jauniausių turnyro dalyvių rungtynės praėjusią savaitę. Per ypač atkaklią dvikovą Vilkaviškio „Sūduvos“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kybartų „Saleriais“. Pastarųjų gretose pasižymėjo M. Malinauskas, o „Sūduvai“ įvartį pelnė M. Ulinskas. Šiose rungtynėse abi komandos iškovojo pirmuosius savo taškus turnyre. Tai buvo pirmosios ir kol kas vienintelės užfiksuotos lygiosios rajono pirmenybėse.

Trečiąjį pralaimėjimą čempionate patyrė ir kol kas be taškų vis dar lieka Lakštučių kaimo bendruomenės komanda „Lakštučiai“. Šįsyk jie 6:1 turėjo nusileisti be pralaimėjimų žengiančiam „Virbaliui“. Nugalėtojų gretose po du sykius pasižymėjo M. Savickas ir A. Jakštaitis, po kartą – M. Gibavičius bei E. Rūkas. Vienintelį įvartį Lakštučiams pelnė E. Čivinskas.

Itin įdomios rungtynės vyko tarp dviejų turnyro lyderių: futbolo veteranų ekipos „Kybartai“ bei jaunųjų Vilkaviškio „Atžalos“ sportininkų. Iki šio tarpusavio susitikimo abi komandos nebuvo patyrusios pralaimėjimų. Šįkart sėkmė nusišypsojo „Kybartams“ – jie laimėjo rezultatu 4:2. Veteranams P. Katilius pelnė du įvarčius, po vieną pridėjo L. Savickas bei D. Kereiša. „Atžalos“ gretose pasižymėjo A. Lenkaitis ir Š. Litvinas.

Dėl pralaimėjimo nenusiminė

Burtai lėmė, kad Vilniaus „Panerio“ stadione šio sezono Lietuvos futbolo federacijos taurės I etapo rungtynėse praeitą penktadienį susitiko Vilniaus „Ozo tapyrai“ ir Čyčkų „Šešupės“ komandos.

Tai buvo pirmasis rimtas išbandymas „Šešupės“ vyrams, kurie vieninteliai iš Marijampolės apskrities išdrįso dalyvauti prestižinėse LFF taurės varžybose.

Rungtynių pradžia buvo siaubinga. Klaida po klaidos, įtampa ir baimė čyčkiečius kaustė pirmąsias 15 minučių. Vėliau žaidimas išsilygino. „Šešupė“ tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas, pradėjo žaisti gražų, akiai malonų futbolą, sukūrė nemažai progų įvarčiui pasiekti. Vis dėlto pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0:0.

Likus 13 minučių iki antrojo kėlinio pabaigos, po staigios kontratakos „Ozo tapyrai“ įmušė įvartį. Per kitą „Ozo tapyrų“ žaidėjų kontrataką „Šešupės“ gynėjas... įsimušė įvartį į savus vartus. Apmaudu. Pačioje rungtynių pabaigoje buvo paskirtas 11 m baudinys į vilniečių futbolininkų vartus, tačiau čyčkiečiai jo neišnaudojo.

Nors 2:0 laimėjo „Ozo tapyrai“, „Šešupės“ treneris V. Paunksnis gyrė savo komandą, mat pirmą kartą dalyvaujant tokiame prestižiniame turnyre gali ir labiau nepasisekti.

„Šešupę“ nudžiugino lygiosios

Praeitą sekmadienį nuo vidurdienio Čyčkuose vyko SFL 7X7 Sūduvos krašto Marijampolės apskrities futbolo čempionato IV turas.

Pirmieji į aikštelę išbėgo marijampoliečiai – FMK „Grifas“ ir „Ipukis“. Žiūrovai laukė lyderių kovos, intrigos, tačiau nesulaukė. Gana lengvai rezultatu 4:1 nugalėjo „Ipukis“.

Antri į žaliąją veją išbėgo Marijampolės FK „Nartas“ ir „Liudvinavas“. Iš pradžių Liudvinavo vyrai žaidė tarsi brazilai: tikslūs perdavimai, gražūs smūgiai į vartus, pelnytas įvartis. Tačiau liudvinaviečiai neatlaikė tempo ir pavargo, todėl pergalę 2:1 šventė FK „Nartas“.

„Šešupės“ ir „Arsenalo“ komandos rungtyniavo paskutinės. Praėjus 10 minučių nuo pirmojo kėlinio pradžios ėmė ryškėti „Arsenalo“ pranašumas. „Šešupės“ komanda pradėjo dažnai klysti. Pirmas kėlinys baigėsi 0:1 „Arsenalo“ naudai. Antrajame kėlinyje, padarę klaidą gynyboje, čyčkiečiai praleido antrą įvartį, tačiau vėliau „Šešupės“ komandos kapitonas Mindaugas Vasiliauskas gražiu tolimu smūgiu sušvelnino rezultatą. Paskutinę rungtynių minutę komandos draugas Aurimas Žakelis rezultatą išlygino.

„Šešupei“ lygiosios su „Arsenalo“ komanda, pernai tapusia Marijampolės apskrities nugalėtoja, tolygios pergalei.