Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

„Santaka“ / 2011-05-11 06:51

Dalinkitės:

Finalinėje kovoje susitiko Aloyzas Beržanskis ir Algirdas Bagušinskas.

„Rotary“ klubo laisvalaikio renginiai tampa tradiciniai

Tradicinio Vilkaviškio „Rotary“ klubo teniso turnyro nugalėtoju tapo Aloyzas Beržanskis.

Jau tapo tradicija, kad kiekvienas metais Vilkaviškio „Rotary“ klubo nariai išmėgina jėgas žaisdami stalo tenisą.

Idėja surengti pirmąjį stalo teniso turnyrą kilo klubo nariui Petrui Žilioniui, tad jis ir suorganizavo pirmąjį mačą bei įsteigė taurę. Buvo sutarta, kad tas, kuris laimės šį mačą, įsteigs prizus kitų metų Vilkaviškio „Rotary“ klubo stalo teniso turnyro nugalėtojams.

Pirmąją vadinamąją Petro taurę iškovojo Algirdas Bagušinskas, tad jis kitais metais įsteigė Algirdo taurę. Šį prizą laimėti pasisekė Linui Dubickui, tad šiemet klubo nariai kovojo dėl Lino taurės.

Tarp žaidėjų vyko atkakli ir permaininga kova. Dėl trečiosios vietos susikovė Petras Žilionis ir Linas Dubickas, o finale kovojo Algirdas Bagušinskas ir Aloyzas Beržanskis. Jis ir tapo čempionu, o trečioji vieta atiteko Linui Dubickui.

Beje, Vilkaviškio „Rotary“ klubas puoselėja ne tik šią tradiciją. Kiekvienais metais klubo nariai krepšinio aikštelėje „suremia ginklus“ su kolegomis iš Marijampolės. Tradiciškai žiemą kartu su Alvito šv. Kazimiero globos namų auklėtiniais vykstame paslidinėti į Vištytį. Taip pat klubo nariai kiekvienais metais išmėgina akies taiklumą Algirdo Bagušinsko organizuojamose šaudymo į lėkšteles varžybose. Šiais metais dar planuojame susirungti su Marijampolės „Rotary“ klubu boulingo takeliuose.