Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-03-21 07:39

Dalinkitės:

Rajono mažojo futbolo pirmenybių nugalėtoja – „Bruklino“ komanda neseniai sėkmingai pasirodė ir Marijampolės miesto atvirose futbolo pirmenybėse. Čia ji užėmė antrą vietą. Praėjusių metų čempionams – Marijampolės „Švyturio“ komandai vilkaviškiečiai nusileido tik mušdami 9 metrų baudinius po lygiosiomis pasibaigusių rungtynių ir pratęsimo.
Rolando LIPINO nuotr.

Pirmenybės sutraukė futbolo gerbėjus

Pasibaigė beveik porą mėnesių trukusios Vilkaviškio rajono mažojo futbolo 5x5 pirmenybės. Jose dalyvavo 14 komandų. Pirmenybių nugalėtojų taurę iškovojo vilkaviškiečių futbolo mėgėjų komanda „Bruklinas“.

Paskutinėse pirmenybių kovose Kybartų pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo aiškinamasi, kurios komandos užims 5–8 vietas, žaidžiamos pusfinalių ir finalinės rungtynės.

Pirmajame pusfinalyje žaidė „Sveikatos“ ir „Bruklino“ komandos. Pastaroji ekipa pirmavo nuo pat rungtynių pradžios ir penkioliktą žaidimo minutę rezultatas jau buvo 5:0. Bet „Sveikatos“ žaidėjai nebuvo linkę sudėti ginklų ir įmušė tris atsakomuosius įvarčius. Mezgėsi intriga. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 8:4. Antrajame žaidimo etape vyko apylygė kova, tačiau „Bruklino“ komandai pavyko išlaikyti saugų įvarčių skirtumą ir laimėti rungtynes 15:9. Nugalėtojų komandoje taikliausiai įvarčius mušė Mindaugas Mikulskas (7) ir Gintaras Čibirka (4). „Sveikatos“ žaidėjas Liutauras Savickas pelnė 6 įvarčius.

Įtemptos, bet ne tokios rezultatyvios buvo antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose žaidė „Tauro“ ir Sporto mokyklos antrosios (SM2) komandos futbolininkai. Pirmąjį kėlinį laimėjęs 4:3, „Tauras“ rungtynes baigė iškovodamas pergalę 7:4. Po du įvarčius pelnė Karolis Stočkus („Tauras“) ir Edvinas Gliaubica (SM2). Sporto mokyklos futbolininkai apgailestavo, kad tą dieną negalėjo žaisti pagrindinis jų vartininkas Tautvydas Zavickas bei į naudingiausio pirmenybių žaidėjo prizą pretendavęs komandos narys Edvinas Stonkus. Jis buvo išvykęs į Lietuvos rinktinės stovyklą.

Rungtynėse dėl trečios vietos ir bronzos medalių susitiko Kybartų „Sveikata“ bei Sporto mokyklos antroji komanda. Visą laiką pirmavo vyresnieji, tačiau jaunimas irgi nenuleido rankų. Iki rungtynių pabaigos likus maždaug 7 minutėms, „Sveikatą“ nuo varžovų skyrė tik vienas taškas (8:7).

Tačiau didesnę patirtį turintys „Sveikatos“ žaidėjai „nugesino“ Sporto mokyklos komandos atakas ir, rungtynes laimėję rezultatu 11:8, pelnytai užėmė trečią vietą. Daugiausiai įvarčių įmušė „Sveikatos“ komandos žaidėjai L. Savickas (6) ir Henrikas Katilius (3) bei SM2 futbolininkas E. Gliaubica (4 ).

Į finalinę dvikovą stojusios „Bruklino“ ir „Tauro“ komandos tarpusavyje vieną kartą jau buvo žaidusios. Tąkart pogrupio rungtynėse „Tauras“ 9:5 nugalėjo „Brukliną“. Tad dabar tiek žiūrovai, tiek komandų treneriai prognozavo įtemptą ir įdomią kovą. Deja, jų prognozės neišsipildė. „Bruklino“ komanda sukaupė visas savo pajėgas, nekartojo ankstesnių klaidų ir nuo pirmų rungtynių minučių atrodė visa galva pranašesnė už varžovus. Dar kiek priešinęsi pirmajame kėlinyje (5:1), antrajame spaudimo šie jau neatlaikė ir rungtynės baigėsi triuškinančia „Bruklino“ pergale 12:3. Skirtumas galėjo būti ir dar didesnis, bet nuo daugelio įvarčių savo komandą išgelbėjo puikiai žaidęs „Tauro“ vartininkas Vytenis Bujauskas. „Bruklino“ komandoje rezultatyviausi buvo G. Čibirka (4 įvarčiai) ir M. Mikulskis (3), „Tauro“ komandoje – M. Bičkovas (2).

„Bruklino“ komandai buvo įteikta turnyro nugalėtojų taurė, kitoms pagrindinio ketverto komandoms – mažesnės taurės, prizininkams užkabinti atitinkamos spalvos medaliai.

Rajono Savivaldybės kūno kultūros ir sporto vyr. specialistas Rolandas Lipinas bei pirmenybių vyr. teisėjas Algidas Karalius apdovanojo pasižymėjusius pirmenybių žaidėjus. Futbolo kamuoliai buvo įteikti geriausiems finalinio ketverto komandų žaidėjams: Šarūnui Litvinui („Bruklinas“), M. Bičkovui („Tauras“), L. Savickui („Sveikata“) ir Deividui Karpavičiui (SM2).

Specialūs prizai skirti geriausiam pirmenybių vartininkui V. Bujauskui („Tauras“), gynėjui Almantui Doreikai („Bruklinas“), puolėjui E. Gliaubicai (SM2). Absoliučiai naudingiausiu pirmenybių žaidėju išrinktas „Bruklino“ komandos narys G. Čibirka.

Pasibaigus pirmenybėms, vyr. teisėjas A. Karalius pasidžiaugė, kad visos rungtynės vyko ramiai, išvengta didesnių traumų, komandos buvo drausmingos, renginys sutraukė daug futbolo mėgėjų. Pirmenybių organizatoriai sakė, jog kitąmet, jei bus tiek daug komandų, planuojama keisti varžybų sistemą. Numatoma komandas suskirstyti į dvi lygas, kad įvairaus pajėgumo futbolo mėgėjams būtų dar daugiau intereso ir azarto jose dalyvauti.