Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-01-26 07:05

Dalinkitės:

Džiaugsmingos emocijos – turnyro nugalėtojų, „Prodažų“ komandos žaidėjų, ir juos palaikančiųjų veiduose.

Romo ČĖPLOS nuotr.

Turnyro finalas pateikė staigmeną

Praėjusį savaitgalį baigėsi 54-asis „Santakos“ laikraščio taurės krepšinio turnyras. Kybartų pagrindinės mokyklos sporto salėje vykusiose pirmosios lygos komandų finalinėse rungtynėse po neįtikėtinos kovos triumfavo „Prodažų“ ekipa.

„Pietryčių perlo“ revanšas

Pirmojoje lygoje dėl bronzos medalių kovojo lygiaverčiai varžovai – Kybartų „Robedos“ bei „Pietryčių perlo“ krepšininkai. Grupės varžybose po paskutinėmis sekundėmis pataikyto metimo triumfavo „Robeda“. Šįkart „Pietryčių perlas“ siekė revanšo.

Prasidėjus rungtynėms atrodė, kad tai padaryti pavyks nesunkiai. „Pietryčių perlo“ krepšininkai greitai susikrovė dviženklį pranašumą ir buvo panašu, jog tuoj pradės triuškinti savo varžovus. Tačiau su tuo „Robedos“ krepšininkai nenorėjo susitaikyti. Sėkmingų metimų serija leido jiems dar iki didžiosios pertraukos ne tik panaikinti turėtą deficitą, bet ir patiems išsiveržti į priekį.

Po ilgosios pertraukos abi komandos surengė kelias sėkmingas atakas, tačiau netrukus pradėjo ryškėti „Pietryčių perlo“ pranašumas. Ši komanda per trečiąjį kėlinį įgijo dviženklę persvarą, kurią išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos. Rungtynės baigėsi „Pietryčių perlo“ pergale 95:78. Nugalėtojų gretose pagrindinis žaidėjų penketas žaidė beveik visas rungtynes be keitimų, o daugiausiai taškų – 26 – jiems surinko Egidijus Rūkas. Šarūnas Radvinauskas pridėjo 19 tšk., Darius Karosas – 18 tšk. Pralaimėjusiųjų komandoje Eimantas Baltrušaitis pelnė 17 tšk., Rimvydas Kivylius – 13 tšk.

„Džiaugiuosi, kad mūsų komanda sugebėjo taip sėkmingai pasirodyti turnyre. Rungtynės buvo gana sunkios. Po dviejų kėlinių atrodė, kad turėsime daug vargo, tačiau po didžiosios pertraukos netikėtai lengvai įgijome nemažą persvarą, kurią pavyko išsaugoti iki paskutinio teisėjo švilpuko“, – kalbėjo rezultatyviausias ir bene emocingiausias nugalėtojų žaidėjas E. Rūkas. Beje, jis pernai gynė „Robedos“ garbę, todėl šį kartą prieš buvusią komandą stengėsi sužaisti kuo geriau. „Smagu, kad rungtynės ir pačiam susiklostė neblogai. Stengiausi ne tik pats būti „užsivedęs“, bet ir komandos draugus nuolat raginau kovoti, nenuleisti rankų“, – tikino „Pietryčių perlo“ krepšininkas.

Finale – staigmena

Pirmosios lygos finalas tapo tikra turnyro puošmena. Dėl pagrindinės turnyro taurės kovėsi „Balmepa“ ir „Prodažai“.

Favoritais vadinti „Balmepos“ krepšininkai didžiąją rungtynių dalį pirmavo nedidele persvara, tačiau „Prodažai“ varžovams nuolat „kvėpavo į nugarą“, neleisdami šiems pernelyg toli atitrūkti.

Rungtynių „vinimi“ tapo ketvirtasis kėlinys, kai aikštėje prasidėjo tikras karas. Pirmavo tai viena, tai kita komanda, o sėkmingus abiejų ekipų metimus lydėjo didžiuliai emocijų proveržiai. Likus 20 sekundžių iki finalinių rungtynių pabaigos ir „Balmepos“ ekipai laimint vienu tašku, „Prodažų“ ekipa paprašė minutės pertraukėlės. Po jos neįtikėtiną tritaškį metimą pataikė „Prodažų“ žaidėjas Paulius Kamaitis, varžovų atsakui palikdamas vos devynias sekundes. Paskutinė „Balmepos“ ataka buvo nesėkminga ir rezultatu 77:75 triumfavo „Prodažai“. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tadas Kvederavičius, iš viso įmetęs 23 tšk., P. Kamaitis pridėjo 16 tšk., Valdas Morkevičius – 12 tšk. Pralaimėjusiųjų neišgelbėjo net sėkmingas Artūro Geležiūno bei Mangirdo Račiaus žaidimas. Jie pelnė atitinkamai 20 ir 19 taškų.

„Negaliu apsakyti, koks esu laimingas. „Balmepai“ nuolat pralaimėdavome, tai – pirma mūsų pergalė prieš juos. Buvome nepaprastai „užsivedę“, gerai gynėmės – stengėmės visa komanda“, – džiaugėsi rungtynių didvyriu tapęs P. Kamaitis. Jis tvirtino, kad šią pergalę skiria pagrindiniam komandos rėmėjui Gintautui Plečkaičiui, be kurio pagalbos nebūtų ir komandos.

Pasibaigus finalinėms rungtynėms, „Santakos“ laikraščio piniginis prizas ir nugalėtojų taurė įteikta „Prodažų“ ekipai, kitoms komandoms – atminimo taurės. Grakščios kybartietės šokėjos (jos savo šokiu džiugino rungtynių pertraukėlių metu) nugalėtojų bei komandų prizininkių žaidėjams užkabino medalius, o naudingiausi kiekvienos ekipos krepšininkai buvo apdovanoti unikaliomis Renaldo Dariaus Dulinsko pagamintomis metalinėmis krepšininkų statulėlėmis bei rajono Savivaldybės dovanomis, kurias atvežė laikinai mero pareigas einantis Algirdas Neiberka. Naudingiausiais žaidėjais buvo pripažinti P. Kamaitis ir V. Morkevičius („Prodažai“), A. Geležiūnas („Balmepa“), Š. Radvinauskas („Pietryčių perlas“) bei R. Kivylius („Robeda“).

Išsiskyrė netikėtumais ir emocijomis

„Santakos“ krepšinio taurės turnyro varžybas Vilkaviškyje koordinavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos kūno kultūros ir sporto vyr. specialistas Rolandas Lipinas, Kybartuose – kūno kultūros mokytojas Juozas Murinas. Per sezoną įvyko dešimtys rungtynių, kurioms teisėjavo Algidas Karalius, Raimundas Girniukaitis, Evaldas Kučiauskas, Vaidas Bruožis, Vytautas Krukauskas bei kiti teisėjai. Ne pirmus metus Kybartuose kartu su Vytautu Valioku rungtynių sekretoriato darbą atliko šiemet mokyklą baigiančios Vesta Kavalėlytė bei Ingrida Šatikaitė.

54-asis „Santakos“ laikraščio taurės krepšinio turnyras išsiskyrė atkakliomis kovomis iki paskutinių rungtynių sekundžių, netikėtais rezultatais bei emocijų bangomis. Visų trijų lygų finalinėse rungtynėse laimėtojai paaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis. Nugalėtojams šokant pergalės šokius, pralaimėjusių ekipų krepšininkai neslėpė nusivylimo ašarų.

Reikia tikėtis, kad ateinantys turnyrai bus ne mažiau įdomūs nei šis.