Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2011-01-19 07:19

Dalinkitės:

„Ties riba“ krepšininkams tapti antros lygos nugalėtojais padėjo patirtis ir jiems nusišypsojusi fortūna.

Romo ČĖPLOS nuotr.

Nugalėtoją lėmė paskutinis rungtynių metimas

Praėjusį savaitgalį Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje kovas baigė „Santakos“ laikraščio taurės krepšinio turnyro antrosios lygos komandos. Finale triumfavo „Ties riba“ krepšininkai.

Kova dėl bronzos

Rungtynėse dėl trečios vietos susitiko dvi viena kitos vertos ekipos – „Moksleivis“ bei „Alvito Širvinta“. Nors pastaroji ir laikyta rungtynių favorite, tačiau „Moksleivio“ krepšininkai buvo pasiryžę sugriauti išankstines prognozes. Nuo pat pradžių labiau patyrusiems varžovams kibę į atlapus, po dviejų kėlinių jie jau turėjo aštuonių taškų persvarą.

Po didžiosios pertraukos „Moksleivio“ krepšininkai dar šiek tiek padidino pranašumą ir tvirtai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Vis dėlto „Alvito Širvintos“ sportininkai nesiruošė nusileisti ir po trijų kėlinių jau pirmavo trimis taškais.

Ketvirtajame kėlinyje aikštėje užvirė tikra kova. Abi komandos nuolatos taikliai atakavo krepšį, tačiau sėkmė labiau lydėjo „Alvito Širvintos“ krepšininkus. Jie po sunkios kovos šventė pergalę rezultatu 98:94. Nugalėtojams Mindaugas Galinaitis įmetė 32 tšk., pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Justas Bagurskis, surinkęs 33 tšk. Abu šie vaikinai ir buvo išrinkti naudingiausiais rungtynių žaidėjais bei apdovanoti specialiais „Santakos“ laikraščio prizais. Abiem ekipoms įteiktos turnyro atminimo taurės, o nugalėtojams – ir bronzos medaliai.

„Pirmoje rungtynių pusėje priešininkai žaidė labai gerai, o mes atrodėme šiek tiek sutrikę. Laimei, vėliau neblogai pataikėme tritaškius metimus ir sugebėjome atsitiesti. Gerai, kad ketvirtajame kėlinyje po penkias asmenines pražangas surinko kai kurie varžovų lyderiai ir mums pasidarė lengviau kovoti. Kadangi „Moksleivio“ vaikinai dar labai jauni, manau, jog kitąmet jie pasirodys dar geriau nei šiemet“, – varžovus gyrė naudingiausias „Alvito Širvintos“ žaidėjas M. Galinaitis.

Finale – intriga

Finalinės rungtynės tarp „Dublerių“ ir „Ties riba“ komandų tapo tikra turnyro puošmena.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau jau netrukus „Ties riba“ sportininkai susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos. Antrajame kėlinyje „Dublerių“ žaidėjai iš paskutiniųjų stengėsi panaikinti varžovų pranašumą ir jiems tai beveik pavyko – po dviejų kėlinių jie atsiliko jau tik penkiais taškais. Trečiajame kėlinyje jaunesnių ir daugiau jėgų išsaugojusių „Dublerių“ krepšininkų spurtas tęsėsi. Po taiklių metimų jie patys įgijo dviženklį pranašumą ir pasibaigus trečiajam kėliniui jau turėjo vienuolikos taškų persvarą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Dubleriams“ dar labiau padidinus savo pranašumą atrodė, kad „Ties riba“ sportininkai galutinai palūžo. Tačiau tada aikštėje pradėjo dėtis neįtikėtini dalykai. Vieną tritaškį po kito taikliai metę „Ties riba“ krepšininkai panaikino turėtą 15 tšk. deficitą ir likus žaisti šiek tiek daugiau nei minutei išsiveržė į priekį. Nors „Dubleriai“ atsiliko trimis taškais, šios komandos žaidėjas Nerijus Žaliabarštis paskutinėmis rungtynių sekundėmis dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau jo nuo aikštės centro mestas kamuolys išsisuko iš lanko. Netikslus metimas leido rezultatu 97:94 triumfuoti „Ties riba“ komandos krepšininkams. Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Tomas Bonkevičius, įmetęs 23 tšk. Pralaimėjusiai ekipai Paulius Liepinaitis surinko 34 tšk.

„Ties riba“ komandai įteikta antrosios lygos nugalėtojų taurė, „Dubleriams“ atiteko turnyro atminimo taurė. Žaidėjai apdovanoti medaliais.

Naudingiausiu nugalėtojų komandos žaidėju pripažintas Ugnius Barauskas, pralaimėjusiųjų gretose – P. Liepinaitis. Abiem sportininkams įteikti „Santakos“ laikraščio prizai. Specialus apdovanojimas už lemiamo spurto organizavimą įteiktas T. Bonkevičiui.

„Rungtynės buvo labai sunkios, tačiau tokių ir tikėjomės. Kai ketvirtajame kėlinyje pradėjome vytis savo varžovus, supratome, kad galime laimėti. Manau, jog pergalę padėjo pasiekti ne tik patirtis, bet ir nusišypsojusi fortūna“, – džiaugėsi vienas jauniausių komandos nugalėtojos žaidėjų U. Barauskas.

Be staigmenų

Pirmojoje „Santakos“ laikraščio taurės turnyro lygoje savaitgalį buvo sužaisti abu pusfinalių susitikimai. Juose didesnių staigmenų neužfiksuota.

Vieni turnyro favoritų – „Balmepos“ krepšininkai – gana užtikrintai 93:77 įveikė „Pietryčių perlą“. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo V. Merkevičius (26 tšk.), pralaimėjusiesiems 22 tšk. surinko E. Rūkas.

Kitame pusfinalyje „Prodažai“ po gana atkaklios kovos 88:82 nugalėjo „Robedą“. Nugalėtojus į priekį vedė nesustabdomai rungtyniavęs T. Kvederavičius (41 tšk.), pralaimėjusiai komandai R. Kivylius pelnė 28 tšk.