Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2005-10-10 18:19

Dalinkitės:

Vilkaviškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos kroso varžybose jaunių amžiaus grupėje nugalėjo Pilviškių vidurinės mokyklos moksleivis Audrius Teletnikovas (pirmas iš dešinės).

Romo ČĖPLOS nuotr.

Sportas

Laima VABALIENĖ

Vilkaviškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybos iš ankstesnių išsiskyrė tuo, kad po ilgos pertraukos jose dalyvavo visų rajono mokyklų komandos. Parke prie Vilkaviškio pagrindinės mokyklos rungtyniavo apie 270 jaunųjų bėgikų.

Lengvaatlečiai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Visų noras laimėti buvo didelis, tad komandas prizininkes vieną nuo kitos skyrė visai nedaug taškų.

Vidurinių mokyklų grupėje pirmąją vietą laimėjo Vilkaviškio Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos bėgikai. Ne ką nuo jų atsiliko antroje vietoje likę pilviškiečiai. O šiuos nuo trečią vietą užėmusios Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinės mokyklos komandos skyrė tik vienas taškas.

Pagrindinių mokyklų grupėje kova buvo dar atkaklesnė. Vienodai taškų surinko Alvito ir Gižų mokyklų bėgikai. Tačiau tarp alvitiečių buvo daugiau prizininkų, todėl jiems teko pirmoji vieta. Vilkaviškio pagrindinės mokyklos sportininkai užėmė trečią vietą.

Komandoms svarbus buvo kiekvienas taškas.

Individualiai vaikų amžiaus grupėje geriausiai pasirodė Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos moksleiviai Aistė Žiburytė ir Airidas Jurkšaitis. Tarp jaunučių – alvitietė Arsida Ližaitytė ir bartninkietis Evaldas Jakimavičius. Jaunių grupėje pirmąsias vietas užėmė pilviškiečiai Milda Janušaitytė ir Audrius Teletnikovas, jaunimo – Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos moksleivė Snieguolė Žiburytė ir Egidijus Rūkas iš Virbalio.

Pastaruoju metu rajono lengvaatlečiai dalyvavo ir keleriose respublikinėse varžybose, iš kurių grįžo su apdovanojimais. Palangoje vykusiose kroso varžybose jaunimo amžiaus grupėje 5000 m distancijoje čempionu tapo Virbalio vidurinės mokyklos moksleivis E.Rūkas. Pilviškietė M.Janušaitytė tarp jaunių, bėgusių 1500 m, buvo trečia. Antrąją vietą vaikų amžiaus grupėje užėmė Agnė Kamarauskaitė iš Bartninkų.

Mūsų rajono sportininkai dalyvavo ir tradicinėse lengvosios atletikos varžybose Jurbarke, kurios visuomet sutraukia daug dalyvių. Kaip ir ankstesniais metais, jose pasirodė ir dukart olimpinis bei dukart pasaulio čempionas disko metikas Virgilijus Alekna. Šiemet į Jurbarką buvo atvažiavęs ir šių metų pasaulio čempionato dalyvis disko metikas estas Aleksandras Tamertas.

Iš vilkaviškiečių komandos Jurbarke geriausiai sekėsi 1000 m bėgikei Marijai Žilinskaitei. Ji šioje distancijoje užėmė trečią vietą ir dovanų gavo gražią taurę. Sporto mokyklos lengvosios atletikos treneris Vaclovas Miliauskas sakė, kad jau pradeda ruoštis tradiciniam bėgimui J.Basanavičiaus tėviškė – Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinė mokykla.

Šią trasą mėgsta ne tik mūsų rajono bėgikai. Dalyvauti bėgime atvažiuoja ir daugelio kitų rajonų sportininkai.

Šiemetinis bėgimas – jubiliejinis, nes vyks jau penktąjį kartą. Organizatoriai rūpinasi, kad jis būtų iškilmingesnis.

Nugalėtojus žadama apdovanoti ne tik sportiniais, bet ir piniginiais prizais.