„Santaka“ / Savaitės horoskopai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-12-03 07:31

Dalinkitės:  


Savaitės horoskopai

Avi­nai tu­rės ga­li­my­bę pa­de­monst­ruo­ti sa­vo neei­li­nius su­ge­bė­ji­mus tar­ny­bo­je. Jūs be­ma­t iš­sprę­si­te įsi­se­nė­ju­sias pro­ble­mas. Tai tik­rai pa­kels jū­sų au­to­ri­te­tą vy­res­ny­bės aky­se.Jau­čiai tu­rės pro­gą pa­ge­rin­ti san­ty­kius su ap­lin­ki­niais ir va­do­vy­be. Jū­sų ko­mu­ni­ka­bi­lu­mas čia tik­rai pra­vers. Be to, jums pa­vyks rea­li­zuo­ti su­si­ju­sius su dar­bu svar­bius pro­jek­tus.Dvy­niai ki­tą sa­vai­tę bus ne­pap­ras­tai dar­bin­gi ir pa­sieks ne­re­gė­tų aukš­tu­mų įvai­rio­se sri­ty­se. Ryž­tas bus ge­riau­sias jū­sų pa­gal­bi­nin­kas. Tai leis su­tvar­ky­ti dau­ge­lį nu­ma­ty­tų rei­ka­lų.Vė­žys ki­tą sa­vai­tę tu­rės kliau­tis tik sa­vo jė­go­mis. Priim­da­mi svar­bius spren­di­mus, va­do­vau­ki­tės sa­vo nuo­jau­ta ir blai­viu pro­tu. Tuo­met jums pa­vyks iš­veng­ti ap­mau­džių klai­dų.Liū­tams atei­nan­ti sa­vai­tė ža­da fi­nan­si­nę lais­vę. Jūs ga­lė­si­te gau­ti pel­no. Tei­gia­mos emo­ci­jos jums ga­ran­tuo­tos ir mei­lės fron­te – už tai bū­ki­te dė­kin­gi ar­ti­mam žmo­gui.Mer­ge­lės ki­tą sa­vai­tę pa­jus di­džiu­lį jė­gų ant­plū­dį. La­bai ga­li­mas daik­tas, kad pa­vyks pa­kel­ti sa­vo pro­fe­si­nį ly­gį ir pa­ly­pė­ti kar­je­ros laip­tais. Paaukš­ti­ni­mui mo­ra­liai ruoš­ki­tės jau da­bar.Svars­tyk­lėms ki­tą sa­vai­tę ypač sek­sis bend­rau­ti su drau­gais ir rea­li­zuo­ti svar­bius pro­jek­tus. Tai pa­di­dins jū­sų au­to­ri­te­tą ir įta­ką ap­lin­ki­niams. Net­rūks links­mų šven­čių su bi­čiu­liais.Skor­pio­nas ki­tą sa­vai­tę pa­sieks tei­gia­mų re­zul­ta­tų tiek pro­fe­si­nė­je, tiek fi­nan­si­nė­je veik­lo­je. Sa­vait­ga­lį tvar­ky­ki­te su­si­kau­pu­sius bui­ti­nius rei­ka­lus, ir pa­ga­liau na­muo­se su­lauk­si­te sta­bi­lu­mo.Šau­liai įžen­gia į nau­ją ak­ty­vų lai­ko­tar­pį, ku­ris truks iki me­tų pa­bai­gos ir bus sėk­min­gas vi­sais at­žvil­giais. Me­tas tin­ka­mas nau­jų dar­bų pra­džiai, bui­ti­nių klau­si­mų spren­di­mui.Ožia­ra­giams ki­ta sa­vai­tė su­da­rys pa­lan­kų emo­ci­nį fo­ną kas­die­nia­me gy­ve­ni­me ir su­teiks nau­jų da­ly­ki­nių ga­li­my­bių. De­ry­bos ir su­da­ry­ti san­do­riai jums bus la­bai nau­din­gi atei­ty­je.Van­de­niui atei­nan­ti sa­vai­tė ža­da daug įdo­mių su­si­ti­ki­mų. Tai ga­li bū­ti tiek su dar­bu su­si­ję kon­tak­tai, tiek nau­jos pa­žin­tys. Ap­lin­ky­bės leis pa­ge­rin­ti ma­te­ria­li­nę pa­dė­tį.Žu­vims ver­tė­tų at­kreip­ti dė­me­sį į tai, kad ko­lek­ty­ve pa­ge­rė­jo mo­ra­li­nis kli­ma­tas ir už­si­mez­gė pa­ti­ki­mi san­ty­kiai su bend­ra­dar­biais. Jų pa­ra­ma jums pa­dės pa­ly­pė­ti kar­je­ros laip­tais.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas