„Santaka“ / Agen­tū­ra orien­tuo­sis į pi­ges­nes Len­ki­jos or­ga­ni­za­to­rių ke­lio­nes

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-12-03 07:14

Dalinkitės:  


„Gulbės“ kelionių agentūros vadybininkas Deividas Juškauskas sakė, jog gavęs užsakymą peržvelgs visus firmų-partnerių pasiūlymus ir stengsis rasti klientui patį tinkamiausią variantą.

Agen­tū­ra orien­tuo­sis į pi­ges­nes Len­ki­jos or­ga­ni­za­to­rių ke­lio­nes

Eglė MIČIULIENĖ

Šią sa­vai­tę Ma­ri­jam­po­lė­je, J.Ba­sa­na­vi­čiaus aikš­tė­je, gre­ta vieš­bu­čio „Eu­ro­pa Roya­le Ma­ri­jam­po­lė Ho­tel“, at­si­da­rė nau­ja tu­riz­mo agen­tū­ra „Gul­bė“, pri­klau­san­ti bend­ro­vei „Jot­va“.

Šio­je agen­tū­ro­je lie­tu­viai ga­lės įsi­gy­ti pi­ges­nių tu­ris­ti­nių bei poil­si­nių ke­lio­nių iš Len­ki­jos.

Nau­ją­ją įmo­nę žur­na­lis­tams pri­sta­tė UAB „Jot­va“ di­rek­to­rius Al­gi­man­tas Va­si­liaus­kas ir nau­jo­sios tu­riz­mo agen­tū­ros „Gul­bė“ par­da­vi­mo va­dy­bi­nin­kas Dei­vi­das Juš­kaus­kas.

Tu­riz­mo vers­le il­ga­me­tę pa­tir­tį tu­rin­tis A. Va­si­liaus­kas ne­slė­pė, kad praė­ję me­tai šio­je sri­ty­je neat­ne­šė daug pel­no, ta­čiau ne­bu­vo ir nuo­sto­lin­gi. Ke­lio­nių vers­lo or­ga­ni­za­to­riai įsi­ti­ki­no, jog ne­tgi sunk­me­čiu da­lį lė­šų žmo­nės ski­ria poil­siui ir ke­lio­nėms.

Be abe­jo, prieš ati­da­rant nau­ją agen­tū­rą rei­kė­jo daug svars­ty­ti.

„Šiais lai­kais ma­žai kas ryž­ta­si „avan­tiū­rai“ pra­dė­ti da­ry­ti kaž­ką nau­ja. Mes ir­gi ne­sa­me avan­tiū­ris­tai – daug mąs­tė­me, ana­li­za­vo­me ir ga­liau­siai nu­spren­dė­me ei­ti bū­tent šiuo ke­liu“, – apie spren­di­mą bend­ra­dar­biau­ti su len­kais kal­bė­jo A. Va­si­liaus­kas.

Ma­ri­jam­po­lės ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­riai tei­gė jau se­no­kai pa­ste­bė­ję, kad pa­sie­nio su Len­ki­ja gy­ven­to­jai ga­na daž­nai va­žiuo­ja į šią kai­my­ni­nę ša­lį ir ten sa­va­ran­kiš­kai per­ka pi­ges­nes nei Lie­tu­vos tu­riz­mo agen­tū­ro­se siūlomas ke­lio­nes į Egip­tą, Tur­ki­ją bei ki­tas ša­lis.

„Nusp­ren­dė­me ban­dy­ti už­megz­ti kon­tak­tą su len­kais ir tap­ti jų at­sto­vais. Esa­me vie­ni iš pir­mų­jų Lie­tu­vo­je, su­da­rę bend­ra­dar­bia­vi­mo su­tar­tis su pen­kio­mis tu­riz­mą or­ga­ni­zuo­jan­čio­mis Len­ki­jos fir­mo­mis, dar su ke­lio­mis su­tar­tys bai­gia­mos su­da­ry­ti“, – sa­kė A. Va­si­liaus­kas, kon­tak­tus su len­kų tu­riz­mo agen­tū­ro­mis už­mez­gęs Poz­na­nė­je vy­ku­sio­je tu­riz­mo agen­tū­rų pa­ro­do­je.

Bend­ra­dar­biau­da­mi su ži­no­mo­mis Len­ki­jos ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­rių fir­mo­mis „Bee free“, „Ec­co ho­li­day“, „Ita­ka“ ir ki­to­mis kom­pa­ni­jo­mis, ma­ri­jam­po­lie­čiai siū­lys ne tik poil­si­nes ke­lio­nes į Egip­tą, Tur­ki­ją, Is­pa­ni­ją, Grai­ki­ją, bet ir į Bra­zi­li­ją, Šri Lan­ką, Tai­lan­dą, Mek­si­ką bei ki­tus eg­zo­tiš­kus kraš­tus. Be abe­jo, bus pa­siū­ly­ta ke­lio­nių ir į pa­čios Len­ki­jos ku­ror­tus bei įdo­mes­nes vie­tas.

Ke­lio­nės bus or­ga­ni­zuo­ja­mos iš Var­šu­vos. Iki Var­šu­vos oro uos­to ke­lei­viai ga­lės nu­vyk­ti sa­vo trans­por­tu ar­ba, jei pa­gei­daus, Į Lenkiją bus pri­sta­ty­ti pa­čių ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­rių. Jų tvir­ti­ni­mu, bet ko­kiu at­ve­ju ke­lio­nė at­sieis pi­giau.

Nau­jo­sios „Gul­bės“ agen­tū­ros va­dy­bi­nin­kas D. Juš­kaus­kas pa­tei­kė pa­vyz­dį: „Gul­bė­je“ įsi­gy­ta poil­si­nė ke­lio­nė į Egip­to ku­ror­tą Hur­ga­dą 4 žvaigž­du­čių vieš­bu­ty­je (su mai­ti­ni­mo sis­te­ma „vis­kas įskai­čiuo­ta“) kai­nuo­tų maž­daug 400–700 li­tų pi­giau nei di­džio­sio­se Lie­tu­vos tu­riz­mo agen­tū­ro­se.

Bend­ro­vės „Jot­va“ va­do­vas A. Va­si­liaus­kas džiau­gė­si, jog įgy­ven­din­ti pla­nus pa­dė­jo ir dar­bo bir­ža.

„Gul­bės“ agen­tū­ros va­dy­bi­nin­kas D. Juš­kaus­kas – ant­ras Ma­ri­jam­po­lės ko­le­gi­jos ab­sol­ven­tas, ku­ris į „Jot­vos“ bend­ro­vę atė­jo dirb­ti pa­gal dar­bo bir­žos fi­nan­suo­ja­mą pro­gra­mą. A. Va­si­liaus­ko tei­gi­mu, Dei­vi­das – la­bai ini­cia­ty­vus ir energingas žmo­gus, nau­jos veik­los ėmęsis su di­de­liu už­si­de­gi­mu.

„Dei­vi­das tik­rai ne­tu­rė­tų nu­vil­ti klien­tų – ma­nau, kad jis steng­sis su­ras­ti žmo­gui pa­tį priim­ti­niau­sią ke­lio­nės va­rian­tą“, – sa­kė A. Va­si­liaus­kas.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas