„Santaka“ / Agen­tū­ra orien­tuo­sis į pi­ges­nes Len­ki­jos or­ga­ni­za­to­rių ke­lio­nes

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-12-03 07:14

Dalinkitės:  


„Gulbės“ kelionių agentūros vadybininkas Deividas Juškauskas sakė, jog gavęs užsakymą peržvelgs visus firmų-partnerių pasiūlymus ir stengsis rasti klientui patį tinkamiausią variantą.

Agen­tū­ra orien­tuo­sis į pi­ges­nes Len­ki­jos or­ga­ni­za­to­rių ke­lio­nes

Eglė MIČIULIENĖ

Šią sa­vai­tę Ma­ri­jam­po­lė­je, J.Ba­sa­na­vi­čiaus aikš­tė­je, gre­ta vieš­bu­čio „Eu­ro­pa Roya­le Ma­ri­jam­po­lė Ho­tel“, at­si­da­rė nau­ja tu­riz­mo agen­tū­ra „Gul­bė“, pri­klau­san­ti bend­ro­vei „Jot­va“.

Šio­je agen­tū­ro­je lie­tu­viai ga­lės įsi­gy­ti pi­ges­nių tu­ris­ti­nių bei poil­si­nių ke­lio­nių iš Len­ki­jos.

Nau­ją­ją įmo­nę žur­na­lis­tams pri­sta­tė UAB „Jot­va“ di­rek­to­rius Al­gi­man­tas Va­si­liaus­kas ir nau­jo­sios tu­riz­mo agen­tū­ros „Gul­bė“ par­da­vi­mo va­dy­bi­nin­kas Dei­vi­das Juš­kaus­kas.

Tu­riz­mo vers­le il­ga­me­tę pa­tir­tį tu­rin­tis A. Va­si­liaus­kas ne­slė­pė, kad praė­ję me­tai šio­je sri­ty­je neat­ne­šė daug pel­no, ta­čiau ne­bu­vo ir nuo­sto­lin­gi. Ke­lio­nių vers­lo or­ga­ni­za­to­riai įsi­ti­ki­no, jog ne­tgi sunk­me­čiu da­lį lė­šų žmo­nės ski­ria poil­siui ir ke­lio­nėms.

Be abe­jo, prieš ati­da­rant nau­ją agen­tū­rą rei­kė­jo daug svars­ty­ti.

„Šiais lai­kais ma­žai kas ryž­ta­si „avan­tiū­rai“ pra­dė­ti da­ry­ti kaž­ką nau­ja. Mes ir­gi ne­sa­me avan­tiū­ris­tai – daug mąs­tė­me, ana­li­za­vo­me ir ga­liau­siai nu­spren­dė­me ei­ti bū­tent šiuo ke­liu“, – apie spren­di­mą bend­ra­dar­biau­ti su len­kais kal­bė­jo A. Va­si­liaus­kas.

Ma­ri­jam­po­lės ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­riai tei­gė jau se­no­kai pa­ste­bė­ję, kad pa­sie­nio su Len­ki­ja gy­ven­to­jai ga­na daž­nai va­žiuo­ja į šią kai­my­ni­nę ša­lį ir ten sa­va­ran­kiš­kai per­ka pi­ges­nes nei Lie­tu­vos tu­riz­mo agen­tū­ro­se siūlomas ke­lio­nes į Egip­tą, Tur­ki­ją bei ki­tas ša­lis.

„Nusp­ren­dė­me ban­dy­ti už­megz­ti kon­tak­tą su len­kais ir tap­ti jų at­sto­vais. Esa­me vie­ni iš pir­mų­jų Lie­tu­vo­je, su­da­rę bend­ra­dar­bia­vi­mo su­tar­tis su pen­kio­mis tu­riz­mą or­ga­ni­zuo­jan­čio­mis Len­ki­jos fir­mo­mis, dar su ke­lio­mis su­tar­tys bai­gia­mos su­da­ry­ti“, – sa­kė A. Va­si­liaus­kas, kon­tak­tus su len­kų tu­riz­mo agen­tū­ro­mis už­mez­gęs Poz­na­nė­je vy­ku­sio­je tu­riz­mo agen­tū­rų pa­ro­do­je.

Bend­ra­dar­biau­da­mi su ži­no­mo­mis Len­ki­jos ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­rių fir­mo­mis „Bee free“, „Ec­co ho­li­day“, „Ita­ka“ ir ki­to­mis kom­pa­ni­jo­mis, ma­ri­jam­po­lie­čiai siū­lys ne tik poil­si­nes ke­lio­nes į Egip­tą, Tur­ki­ją, Is­pa­ni­ją, Grai­ki­ją, bet ir į Bra­zi­li­ją, Šri Lan­ką, Tai­lan­dą, Mek­si­ką bei ki­tus eg­zo­tiš­kus kraš­tus. Be abe­jo, bus pa­siū­ly­ta ke­lio­nių ir į pa­čios Len­ki­jos ku­ror­tus bei įdo­mes­nes vie­tas.

Ke­lio­nės bus or­ga­ni­zuo­ja­mos iš Var­šu­vos. Iki Var­šu­vos oro uos­to ke­lei­viai ga­lės nu­vyk­ti sa­vo trans­por­tu ar­ba, jei pa­gei­daus, Į Lenkiją bus pri­sta­ty­ti pa­čių ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­rių. Jų tvir­ti­ni­mu, bet ko­kiu at­ve­ju ke­lio­nė at­sieis pi­giau.

Nau­jo­sios „Gul­bės“ agen­tū­ros va­dy­bi­nin­kas D. Juš­kaus­kas pa­tei­kė pa­vyz­dį: „Gul­bė­je“ įsi­gy­ta poil­si­nė ke­lio­nė į Egip­to ku­ror­tą Hur­ga­dą 4 žvaigž­du­čių vieš­bu­ty­je (su mai­ti­ni­mo sis­te­ma „vis­kas įskai­čiuo­ta“) kai­nuo­tų maž­daug 400–700 li­tų pi­giau nei di­džio­sio­se Lie­tu­vos tu­riz­mo agen­tū­ro­se.

Bend­ro­vės „Jot­va“ va­do­vas A. Va­si­liaus­kas džiau­gė­si, jog įgy­ven­din­ti pla­nus pa­dė­jo ir dar­bo bir­ža.

„Gul­bės“ agen­tū­ros va­dy­bi­nin­kas D. Juš­kaus­kas – ant­ras Ma­ri­jam­po­lės ko­le­gi­jos ab­sol­ven­tas, ku­ris į „Jot­vos“ bend­ro­vę atė­jo dirb­ti pa­gal dar­bo bir­žos fi­nan­suo­ja­mą pro­gra­mą. A. Va­si­liaus­ko tei­gi­mu, Dei­vi­das – la­bai ini­cia­ty­vus ir energingas žmo­gus, nau­jos veik­los ėmęsis su di­de­liu už­si­de­gi­mu.

„Dei­vi­das tik­rai ne­tu­rė­tų nu­vil­ti klien­tų – ma­nau, kad jis steng­sis su­ras­ti žmo­gui pa­tį priim­ti­niau­sią ke­lio­nės va­rian­tą“, – sa­kė A. Va­si­liaus­kas.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas