„Santaka“ / Agen­tū­ra orien­tuo­sis į pi­ges­nes Len­ki­jos or­ga­ni­za­to­rių ke­lio­nes

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda skanius obuolius (0,20–0,40 Eur/kg, nepurkšti), medų (3,50 Eur už 0,5 l). Tel. 8 610 45 539.
Galioja iki: 2019-02-16 15:36:09

Parduoda ekologiškai užaugintą mėsinę kiaulę (apie 200 kg svorio, 1,70 Eur už kg). Tel. 8 670 98 550.
Galioja iki: 2019-02-21 13:54:29

Atlieka vidaus ir lauko apdailos darbus. Tel. 8 623 56 052.
Galioja iki: 2019-02-23 09:35:01Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-12-03 07:14

Dalinkitės:  


„Gulbės“ kelionių agentūros vadybininkas Deividas Juškauskas sakė, jog gavęs užsakymą peržvelgs visus firmų-partnerių pasiūlymus ir stengsis rasti klientui patį tinkamiausią variantą.

Agen­tū­ra orien­tuo­sis į pi­ges­nes Len­ki­jos or­ga­ni­za­to­rių ke­lio­nes

Eglė MIČIULIENĖ

Šią sa­vai­tę Ma­ri­jam­po­lė­je, J.Ba­sa­na­vi­čiaus aikš­tė­je, gre­ta vieš­bu­čio „Eu­ro­pa Roya­le Ma­ri­jam­po­lė Ho­tel“, at­si­da­rė nau­ja tu­riz­mo agen­tū­ra „Gul­bė“, pri­klau­san­ti bend­ro­vei „Jot­va“.

Šio­je agen­tū­ro­je lie­tu­viai ga­lės įsi­gy­ti pi­ges­nių tu­ris­ti­nių bei poil­si­nių ke­lio­nių iš Len­ki­jos.

Nau­ją­ją įmo­nę žur­na­lis­tams pri­sta­tė UAB „Jot­va“ di­rek­to­rius Al­gi­man­tas Va­si­liaus­kas ir nau­jo­sios tu­riz­mo agen­tū­ros „Gul­bė“ par­da­vi­mo va­dy­bi­nin­kas Dei­vi­das Juš­kaus­kas.

Tu­riz­mo vers­le il­ga­me­tę pa­tir­tį tu­rin­tis A. Va­si­liaus­kas ne­slė­pė, kad praė­ję me­tai šio­je sri­ty­je neat­ne­šė daug pel­no, ta­čiau ne­bu­vo ir nuo­sto­lin­gi. Ke­lio­nių vers­lo or­ga­ni­za­to­riai įsi­ti­ki­no, jog ne­tgi sunk­me­čiu da­lį lė­šų žmo­nės ski­ria poil­siui ir ke­lio­nėms.

Be abe­jo, prieš ati­da­rant nau­ją agen­tū­rą rei­kė­jo daug svars­ty­ti.

„Šiais lai­kais ma­žai kas ryž­ta­si „avan­tiū­rai“ pra­dė­ti da­ry­ti kaž­ką nau­ja. Mes ir­gi ne­sa­me avan­tiū­ris­tai – daug mąs­tė­me, ana­li­za­vo­me ir ga­liau­siai nu­spren­dė­me ei­ti bū­tent šiuo ke­liu“, – apie spren­di­mą bend­ra­dar­biau­ti su len­kais kal­bė­jo A. Va­si­liaus­kas.

Ma­ri­jam­po­lės ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­riai tei­gė jau se­no­kai pa­ste­bė­ję, kad pa­sie­nio su Len­ki­ja gy­ven­to­jai ga­na daž­nai va­žiuo­ja į šią kai­my­ni­nę ša­lį ir ten sa­va­ran­kiš­kai per­ka pi­ges­nes nei Lie­tu­vos tu­riz­mo agen­tū­ro­se siūlomas ke­lio­nes į Egip­tą, Tur­ki­ją bei ki­tas ša­lis.

„Nusp­ren­dė­me ban­dy­ti už­megz­ti kon­tak­tą su len­kais ir tap­ti jų at­sto­vais. Esa­me vie­ni iš pir­mų­jų Lie­tu­vo­je, su­da­rę bend­ra­dar­bia­vi­mo su­tar­tis su pen­kio­mis tu­riz­mą or­ga­ni­zuo­jan­čio­mis Len­ki­jos fir­mo­mis, dar su ke­lio­mis su­tar­tys bai­gia­mos su­da­ry­ti“, – sa­kė A. Va­si­liaus­kas, kon­tak­tus su len­kų tu­riz­mo agen­tū­ro­mis už­mez­gęs Poz­na­nė­je vy­ku­sio­je tu­riz­mo agen­tū­rų pa­ro­do­je.

Bend­ra­dar­biau­da­mi su ži­no­mo­mis Len­ki­jos ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­rių fir­mo­mis „Bee free“, „Ec­co ho­li­day“, „Ita­ka“ ir ki­to­mis kom­pa­ni­jo­mis, ma­ri­jam­po­lie­čiai siū­lys ne tik poil­si­nes ke­lio­nes į Egip­tą, Tur­ki­ją, Is­pa­ni­ją, Grai­ki­ją, bet ir į Bra­zi­li­ją, Šri Lan­ką, Tai­lan­dą, Mek­si­ką bei ki­tus eg­zo­tiš­kus kraš­tus. Be abe­jo, bus pa­siū­ly­ta ke­lio­nių ir į pa­čios Len­ki­jos ku­ror­tus bei įdo­mes­nes vie­tas.

Ke­lio­nės bus or­ga­ni­zuo­ja­mos iš Var­šu­vos. Iki Var­šu­vos oro uos­to ke­lei­viai ga­lės nu­vyk­ti sa­vo trans­por­tu ar­ba, jei pa­gei­daus, Į Lenkiją bus pri­sta­ty­ti pa­čių ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­rių. Jų tvir­ti­ni­mu, bet ko­kiu at­ve­ju ke­lio­nė at­sieis pi­giau.

Nau­jo­sios „Gul­bės“ agen­tū­ros va­dy­bi­nin­kas D. Juš­kaus­kas pa­tei­kė pa­vyz­dį: „Gul­bė­je“ įsi­gy­ta poil­si­nė ke­lio­nė į Egip­to ku­ror­tą Hur­ga­dą 4 žvaigž­du­čių vieš­bu­ty­je (su mai­ti­ni­mo sis­te­ma „vis­kas įskai­čiuo­ta“) kai­nuo­tų maž­daug 400–700 li­tų pi­giau nei di­džio­sio­se Lie­tu­vos tu­riz­mo agen­tū­ro­se.

Bend­ro­vės „Jot­va“ va­do­vas A. Va­si­liaus­kas džiau­gė­si, jog įgy­ven­din­ti pla­nus pa­dė­jo ir dar­bo bir­ža.

„Gul­bės“ agen­tū­ros va­dy­bi­nin­kas D. Juš­kaus­kas – ant­ras Ma­ri­jam­po­lės ko­le­gi­jos ab­sol­ven­tas, ku­ris į „Jot­vos“ bend­ro­vę atė­jo dirb­ti pa­gal dar­bo bir­žos fi­nan­suo­ja­mą pro­gra­mą. A. Va­si­liaus­ko tei­gi­mu, Dei­vi­das – la­bai ini­cia­ty­vus ir energingas žmo­gus, nau­jos veik­los ėmęsis su di­de­liu už­si­de­gi­mu.

„Dei­vi­das tik­rai ne­tu­rė­tų nu­vil­ti klien­tų – ma­nau, kad jis steng­sis su­ras­ti žmo­gui pa­tį priim­ti­niau­sią ke­lio­nės va­rian­tą“, – sa­kė A. Va­si­liaus­kas.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vasario 16-oji Vilkaviškyje: istorinė kartų jungtis
* Klausimas valdžiai: išlaikyti ar uždaryti?
* Kandidatams į merus nevengta užduoti ir nepatogių klausimų
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą į merus balsuotumėte?
Sauleną Aželską
Žilviną Gelgotą
Valentiną Gražulį
Algirdą NeiberkąKalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „stribas“?
Taip. Stribai (rus. istrebitel – „naikintojas“) – civilinių ginkluotų sovietų valdžios būriai, 1944–1954 m. Lietuvoje padėję okupantams vykdyti represijas.
„Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ žodis stribas teikiamas su žyma šnek.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas